ModaAlışveriş

Daria Razumikhin: fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

28 Eylül 1965, Moskova küçük olay oldu. Daria Razumikhin - Tupolev uçağı inşa edilir uçakların ailesi, bir kız doğdu. Bizim kahraman, anne ve babası gibi, çok zekice.

değişim ve yeni başlangıçların zamanı

1987 yılında, Daria Moskova Üniversitesi'nden mezun ve dört yıl sonra Filoloji bölümünden mezun oldum. Bu eşsiz kadın beş dil biliyor. Sonra İspanyolca ve Fransızca televizyon memnuniyetle Çevirmen-yapımcı olarak görev yaptığı Daria kabul etti. O Fransız nokta favori gazetesi "Libération" Moskova muhabiri çalıştı. Sonra, zamanı geldiğinde hayatını değiştirdi Sovyetler Birliği'nde yaşayan bir çok insan. Birlik çöktü ve bazı akıllı girişimci ve yetenekli insanlar istenmediğinde.

Tüm olumsuzluklar kendinizi ve Daria Razumikhin yaşadı. Onun Biyografi önemli ölçüde değişti. o iş arayışı içinde ziyaret ettiğinde hotspot'larla İngiliz gazetesinin muhabiri ile bir araya geldi ve onunla evlendi. Onlar Londra'da bir zamanda yaşamaya başladı. Daria faaliyetleri Yapması bir şey gerekiyordu, bir iş olmadan orada kalamazdı. Her zaman moda dünyasına çekmiştir ve onların tasarım yeteneklerini hatırlayarak, genç kadın Aziz Martins College'a kabul edildi.

Okul sadece en yetenekli öğrencileri kabul ettiğini belirtmek gerekir. test Çok değil ama çok iyi bir okul oldu. Sürekli kostüm dikmek, kostümleri skeçleri çizmek zorunda kaldı. Bu Daria gerçekten yetenekli ve popüler, olmasına yardım mükemmel eğitim oldu.

"Nasıl, bir tasarımcı olmak" - - Daha sonra o çok yararlı bir kitap aldım ve onun önerileri doğrultusunda, göreve başladı.

Bütün hayatım değişti çağrı

Geri 1998 yılında. Vogue dergisinde ilginç bir makale geliyor. Bu üniversitede kayıtlı birçok öğrencinin hikayesini anlatıyor. aramaların bir sürü vardı. Bunlardan biri önceden belirlenmiş gelecekteki tasarımcısı. Öyle de oldu: kız aradı ve Daria onun modellerinin bir gösteri organize etmek istiyorsa, bu mükemmel bir terzi sahip olduğunu söyledi. Bizim kahraman uzun düşünce ve kabul etti.

Kızlar gerçekten altmış şeyler diktim ve 1999 yılında Moskovalılar adı modacının, ilk koleksiyonunu takdir - Daria Razumikhin. Bir tasarımcı olarak onun doğum yılı bu tarihten zamanlı olabilir. Biz müzayede evi gösterdi ve hissedar arkadaşları Papa'yı yaptı. Kızın şampanya o kutu için onun sayesinde döndü oda verdi ve Daria gülerek. Tasarımcı Çeşitli dergilere basın açıklamalarını gönderilen ve ilk koleksiyonu çok heyecan ve olumlu yorumlar neden olacağını beklemiyorduk. Fakat tüm modeller kapışıldı ve sipariş yalnızca ticari karşılığını değil, aynı zamanda iyi bir kar getirdi gerçektir, Darya çok güzeldi.

Küresel standartlar

Razumikhina birçok başarıları yakalamayı başarmıştır. Londra, Paris, Milano, Tokyo sergiler - Daria her şeyden önce Rus tasarımcıların dünyanın önemli moda haftalarından birinin katıldı. onun için ekran koruyucular skeçleri oluşturulur olarak Birçok kişi, çalışmalarını takdir "Google". "Coca-Cola Light" hayranları, elinde alındığında banka Daria Razumikhin yapılır tasarımcının çalışmalarını görebilirsiniz. onun yarattıkları fotoğrafları etkileyici ve yetenekli bir sürü, performans kendi benzersiz tarzı kanıtlamak.

Razu Mikhina - bu eşsiz ve şık

1998 yılında, o kendi markasını Razu Mikhina yarattı. İlk bakışta, anlaşılmaz adı basitçe açıklanmıştır. o Daria, Batı'da onun ilk ve son Adından da anlaşılacağı gibi, insanlar açık değildi, bu yüzden kısaca bunları yazmaya başladılar, bu nedenle doğru okuyabilir. Ve şimdi İngiltere, Amerika, Kanada, Japonya ve diğer ülkelerde bulunan seçkin mağazalarda elbiselerini bir koleksiyon bulabilirsiniz.

Onun tarzı anında bulunabilir. moda çarpıcı ince yeteneği Rus ve Doğu görüntüler, işlevsellik ve romantizm bağlamak için. Daria Razumikhin ethnofuturism olarak onun tarzı karakterize etmektedir. Her şey uyum içinde yeni kombinasyonlar olmayacak şekilde dokuları dikmek çeşitli dantel, tesemochki iç içe olarak. Ve birçok onun şeyler biraz teatral olduğunu söylemek, ama her zaman pozitif yük taşıyan ve çok şık ve zarif görünmek rağmen. Teşekkür mükemmel işçilik ve tasarım yetenek, o kendi ürünlerinin geliştirilmesi için büyük ölçekli işletmelerin sık sık misafir olduğunu.

tüm dünyada bilinen

Moskova'da, baskılı ipek üretimi için ünlü bir fabrika var. o "Kırmızı Gül" denir. İşte Daria baş tasarımcısı olarak çalışmaya davet edildi. O kumaş satın aldı ve kendi maliyetini belirlemek çok zor çalıştı. O zaman fabrika neredeyse iflas oldu. Üretimin Kapalı kısmı, mülk satmak, ama şimdi "Kırmızı Gül" bir ekip geleneğini korumak ve bizim kahraman ile işbirliğini devam etmeye karar verdi.

Daria Razumikhin - benzersiz tasarımcısı. O da Rusya'da üretilen kumaşların sever. diğer tasarımcılar yurtdışında kumaşları satın eğilimindedir neden hep şaşırttı. Rusya'da mevcut tüm - tüm, yün ve pamuk, pamuk, keten ve eşsiz patentli bantlar sonra.

Hollandalı "Etik" ünlü olmak ve başarıyla ürünlerini satabilir bir tasarımcı marka olması için davet var. Fransız ardından marka MOHANJEET teşvik etmek ona onu aramış. Sonra firması GKB davetlisi olarak Japonya'ya gitti. Ünlü Nadezhda Babkina Daria Razumikhin başa hangi ile Rus şarkıları onun Tiyatrosu'nun kıyafetler ile gelip istedi. o "Bayan Rusya-2006" yarışmasına katılan kızlar için kostümlerini tasarlarken yaptığı çalışmalardan Biyografi devam etti. Ve hepsi bu başarıları değil.

Ana mutluluk - mutlu bir aile

Şimdi Daria Razumikhin Moskova'da yaşıyor. Kocası - Andrew Smolyakov. Ünlü bir aktör ünlü tiyatro "enfiye kutusu" ve "MAT" yanı sıra birçok filmlerde rol aldı idi. Onun çocukları, Taya ve Steve, anneleriyle gurur duyuyoruz. ikinci kocası ile, o Andrew çok romantik bir araya geldi - bir kafede. Sonra uzun bir süre için, biz gösterileri birbirlerini davet ve sonra bir süre evli sonra. Ve şimdi, on yıl mutlu çift.

Çok seyahat ve Kamboçya gibi uzak bir ülkeye gitmek ister. Onlar medeniyetsiz bir yer keşfetmek ister. Böylece sıradan yolcuları gitmez bu alanlarda, bin. Eşleri kalıntıları hangi çeşitli nehirler, şelaleler, tarihi yerleri keşfetmek. Ancak her iki yana işlerim çok yoğun olduğu ve yolculukta böyle sevinç görmek nadirdir. Başarıyla mutlu özel hayatı geliştirir ve Razumihina Darya, çocukları ve kocası için zaman ve dikkat vererek, aile ile yaptığı tasarım çalışmaları birleştirir.

Daire Müzesi

Bizim kahraman şimdi yeni bir hobi. Aldığı ortak daire ve yavaş yavaş kendi müzesini yapar. Tüm bu alanlarda olduğu gibi, kitap ve özel cihazların raflar vardı uzun koridor vardır. Farklı koleksiyonlardan modelleri astı. o farklı ülkelerden getirilen bir çok şey vardır. daire olsa çok rahat ve konforlu ama bir müzesini andırmaktadır. Burada orijinal Rus distaff, kumaş ve çeşitli boncuk sayısız koleksiyon görebilirsiniz.

Özel vurgulamak

Dari Razumihinoy liyakat kendi benzersiz kişisel stil ve büzgülü ve kurdeleler kullanarak Rus öğelerinde depolar tutar olmasıdır. O sonsuz yeni nakış icat ve aynı tesemochek ve şeritler her aplike. En kötü Daria için - onun koleksiyonu, başkalarıyla hatta en ünlü moda evleri karşılaştırıldı eğer bu. O bunu başkalarının fikirlerini kullandığını söyledi eğer o çok rahatsız olacağını kabul ediyor. Tek şey o sevmez - pantolon. Ama bazen onları sağlar ve hemen satın aldı.

bazen tekrar edilebilir Bizim kahramanın kendi tarzı ve fikirleri. Ama yüzden tasarımcı markası hemen tanınabilir için tasarlanmış ve hiç şüphe yoktu yani: Bu Daria Razumikhin bu. Biyografi, kişisel yaşam, kariyer ve bizim kahraman başarıları o olduğunu gösterir - inanılmaz yetenekli ilginç ve çalışkan bir kişi, bütün ruhunu favori nedenini verdi. Ve o hayat her zaman parlak ve heyecan verici bir olacak kiminle büyük anne ve karısı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.