Ev ve AileBayram

Eğlenceli ve heyecanlı bir düğün kutlama geçirmek için: yarışmalar başlık parası için

Antik çağlarda çeyiz düğün töreninin zorunlu bir parçası olarak kabul edilmiştir. gelenek, günümüze ulaşmıştır az değişiklik geçirmiş olması. Ancak, özü değişmeden kalır: damat ve arkadaşları onların nişanlı karşılamak arkadaşlarının eşiğinde gelinin evine gelir ve onu almak için, damat, kız arkadaşlarını icat başlık parası için yarışmalar geçmesi gerekir.

Yani gelip?

En uygun başlık parası için çok karmaşık ve anlaşılması güç yarışmalar değildir. damat onlarla baş etmek mümkün olmalıdır. Komik ve eğlenceli bulmaca ruh halinizi iyileştirmek ve düğün sürecinin tüm fidye ilginç bölümünü değiştirecek. Başlık parası için Yani, orijinal yarışmalar.

İlk görev: iplik

veya giriş kapıları önünde bir iplik çekin. Durum: tırmanış, acıtmak, kusmuk ve dokunamazlar. Damat çıkış yolu düşünmek gerekir. cevap: dize yakmak için.

İkinci bir test: bir kova su ile

Aile hayatı için hiç gözyaşı hepsi burada ve şimdi dökülecek gerekir idi. Biz koymak su eksik kova damat. Amaç: Su kenarına akmaya gerekir, ancak kova dokunamazsın. Cevap: damat farklı nesneler bir kova doldurur.

Üçüncü yarışma: üç bardak

Gelinin arkadaşları damat karşılar. Bunun üç gözlüklerle ellerinde bir tepsi. Üçüncü tısladı içinde Onlar diğer çınlama, aynı hışırtı içinde böylece doldurmanız gerekecektir. damat şampanya dökmek gerektiğini, diğerinde bir cam ve para sikke koydu.

S & Merdiven

Önde - Bir merdiven. Her adım sevgili konusuna eşlik eder. Sorular: gelin ile aşk 1. Günü. 2. Nerede oldu? 3. sevdiği bir ayağın büyüklüğü nedir? hukuk gelecekteki annenin 4. Tam adı. 5. Ne zaman onun doğumgünü? 6. gelinin beline hacmi nedir? 7. Favori çiçekleri müstakbel eşi. daralmasından 8. Göz rengi. 9. gelinine en sevdiği yılın süresi nedir? 10. daha favori gibi nedir: romantik bir akşam yemeği, bir kulübe gitmek veya yeni bir tarif öğrenme? Denizde, ormanda, dağlarda: 11. Nerede dinlenmek sever mi? 12. favori parfüm. 13. Favori mutfağı: Avrupa, Japonca veya Rusça? Yukarıdaki ile 14. gelecekteki eşi koyar: iş veya aile? 14. Kaç çocuğunuz bir gelin için hayal? 15. Eğer assotsiiruesh var ne tür bir hayvan? 16. O astrolojik burç inanır? 17. okuldaki diğer gelini sevilen fazlasının konusu nedir? Nasıl sevgiyle bir çocuk olarak onu aramış 18.? 19. Eğer ilk kez aşk ilanı söz konusu kelimeler neler? 20. Nasıl nişanlın kim ana evde olacak, düşünür mi? 21. daha zevkinize göre nedir: kek ya da dondurma? 22. nişanlının sensiz dinlenmeye Seyahat Will mu? hayvan nedir 23. gelecekteki eşini istiyor? 24. O spor sever? 25. Telefonda konuşmayı sever? Bilinmeyen bir adam ona iltifat yapacak zaman 26. Nasıl davranıyor? 27. öncesinde sizinle bir toplantı oluyor ne kadar zaman? 28. O iyi araba ne tür ister? 29. gelin aşk dans ediyor mu? 30. Bir yazlık tatlı bir cennet favori kabul edecektir mı? vermek veya hediye almak için: 31. daha gelin gibi nedir? bir erkekte 32. hangi nitelikleri gelecekteki eşi tahammül edemez? seçtiğiniz birinin niteliğine 33. Üç kelime. gelin biliyor ya soru yanlış cevap vermez ise, fidye ödemek ve ne olup bittiğini.

Sonuç olarak

Burada başlık parası eğlenceli ve ilginç yarışmalar tutmak için izin veren bazı görevler bulunmaktadır. Eğer mümkün olan tüm istiyorsanız, özenle hazırlamak ve mümkün olan tüm nüansları dikkate deneyin. Alkollü içeceklerin içme eşliğinde gelin fiyata Genellikle yarışmalar. Biz abartmak değil öneriyoruz. Eğer işler çok sayıda planlıyoruz özellikle Aksi takdirde, bazı misafirler, damadın sevgilim almak mümkün olmayacaktır. Buna ek olarak, ana bir düğünde gelin ve damat için onların yarışmalar sunabilir. İlginç senaryo uzun süre düğün hatırlamak ve misafirler mutlu ve neşeli bir atmosfer için ayarlanmış sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.