FormasyonDiller

Vak - bu kim? Bu örneklerin yorumudur ve

Şarlatan - değil en keyifli bir kelimedir. Bir kişinin benzer bir şekilde tespit edildiği takdirde Aksine, o hakaret etti. Bugün zaman ve kelimenin anlamı hakkında konuşmanın yerini adayacağım "vak", örnekler ve eşanlamlılar verir. Umarım, ilginç olacaktır.

değer

kelimesi gayet normaldir olduğundan, bize yardım edecek sözlüğü beklemek hakkına sahiptir. Aşağıdaki anlamını sunmaktadır: "cahil, bir uzman gibi davranarak, kaba aldatanı."

Tabii ki, aklın hemen Gogol Khlestakov ölümsüz komedi gelir, ama o yanlış adamı alıyordu fark edince o aslında sadece kalıntımı oynanan beri gerçek anlamda klasik kahraman, bir şarlatan olarak adlandırılan edilemez.

Saf haliyle çok sayıda şarlatanlar internette bulunur. Muhtemelen can sıkıcı reklamlardan tüm bu yoldaşlar biliyorum: "Bize 1 ruble ver - 1 milyon kazanın." Ve sloganlar kafanın içinde otomatik olarak görüntülenir: "Komşum DÜN kazanılan çaba olmadan, 50 000 bin ruble hiçbir şey yapmıyor .. O nedenle olabilir ve böylece olabildiğince! "Böyle tüm şeyler. yüceltme ait Elbette devlet - bu tip uygulamalar sürekli bir arkadaşı. Bir merak, ama hepsi ayık vardır?

Şarlatanlar - minimum yatırım için ona bir elmas dağlar ve şarap ırmakları sunan sıradan vatandaş aldatmak herkese. Tabii ki, kimse bu konuyu geliştirebilir, ama eş anlamlı geçmek zorunda.

analogları

Sözcüğünü değiştirilmesi daima çalışmanın altında nesnenin daha iyi anlaşılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle, burada gelenek sapma olmaz. Eşanlamlılar aşağıdaki isim nitelendirdiler:

  • hilekar;
  • dolandırıcı;
  • Knave;
  • maceracısın;
  • aldatıcı;
  • ignoramus;
  • yalancı;
  • atıcı;
  • conman;
  • blöfçü.

Bunlar dilsel "maske" şarlatanlar bir çeşitlilik vardır. Eğer anlamını biliyorsanız zor değil sözcüğe bir eşanlamlı, pick up. Ama en dikkat çekici değişiklik - bu sonuncu. o ifadesi "ovmak noktaları", yani hile gelir Çünkü, yalan söylemek. o unutulmuş bir kelime olduğu için en önemlisi kendi kalbidir. Sonuçta, bazı geçmiş nostalji meselesi, hoşumuza gitsin ya da olmasın. Ve biz hala kelime ayrıştırmak "vak" bugün için çalışmanın bizim nesnedir. En ilginç şey gelmek.

Medyumlar - şarlatanlar veya vizyon?

Bu teknoloji daha gelişmiş hale geliyor, inanılmaz, ama insanlar mistik, paranormal inanmaya devam. Hayır, kendi içinde bu neredeyse zararsız olduğunu - aramızda kim korku hikayeleri okumamış , HP Lovecraft ve Stephen King? Ama insanlar aslında durugörürler inanmak ve onlara sabit Kazanılan para taşımak. Belki de bu "psişik Savaşı", benzer hizmetleri sağlamak şifacıları çevrilmez neden, dahası, televizyon programında devam ediyor olup ilk yıl için. program değil yakın yaparsa, o zaman ticari bir anlamda, her şeyden önce vardır.

okuyucu sormak için sürpriz olabilir: "duyular bazı quacks yapıyor" Bu tartışmalı bir sorudur! Hayır, biz böyle bir açıklamada uzaktır. o uzmanlık alanı vak değil, ama çoğu zaman bir haven şüpheli kişilerin her türlü olur - ESP: Gnomic karakterize etmektedir.

Telepati, telekinezi, psikometri ve diğer özellikler bilimsel olarak, parapsikoloji bazı malzemeler biriktirdiği edilir doğruladı, ancak çok nadir bir hediyedir.

Her zamanki ortalama "kahin" - gelişmiş sezgi ile iyi bir psikolog. Ayrıca, "şifacı" geliyor kişi zaten ayarlanmış olduğunu unutmamak gerekir "mucizeler kanalı."

İnce konuda bu uzmanlar örnekleri

Ama okuyucu diye biz tek taraflı sorunu, oldukça benzersiz ortam, birinin adını verebilir bkz düşünüyorum. Onun adı - Zherar Kruaze (1909-1980). Geçmiş, şimdiki ve gelecekteki müşteriler hakkında bilgi almak için yeteneği eşyalarını dokunmadan - O Psikometri'den nadir yeteneği vardı.

Krause kendisine kelime "vak" uymayan bir şey ama. O - Bazı çevrelerde elbette, genel olarak en ünlü kahinlerin, biri. Bu arada, belki de bu adam roman S. King Dzhonni Smita görüntü için ilham kaynağı oldu "ölü bölge".

Belki okuyucu bu onun hakkıdır, başlığında sözcüğü "gerçek" alıntı gerektiğini düşünürler.

Sadece Sovyetler Birliği'nde Sovyet ateist bilim bir engel ile kırdı en az bir kişi olduğunu söylemek. Fanlar bahsediyor anlıyoruz Ninel Kulaginoy. O bilimsel deneyler geçmesi ve yanlışlıkla olamazdı sonuçları göstermek için başardı.

Tüm bunların çok şüpheci olduğunu kamu, özellikle bilim, atıfta açıktır, ama gerçekler - hatta bazıları inanmıyorum rağmen, inatçı şeylerdir.

Bir şarlatan doğasını anlamak önemlidir. Bu sahte fırsatlardan hakiki ayırt yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu madde aktivitesinin herhangi bir küre için de geçerlidir. Tabii ki, biz örneğin, homeopati veya finansal dolandırıcılığı için, bahsedebiliriz. Ama şirket, savaş ilk yıl değil izler kesin çünkü, medyumlar daha topikal tema görünüyor. Bir altın fırsat daha etkileyici bir şey aksine dönem "şarlatan", nedenin ortadan değerini açıklamak için. Biz okuyucuyu hayal kırıklığına kalmayız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.