OtomobilArabalar

BMW 320 Serisi - şimdi Vogue Avrupa kemer sıkma içinde

Bir satın BMW 320 komple bir set "Konuşmacı" ile. inanılmaz rahat sandalyede elverişli. ellerini kavuşturmak ve şık rulo spor direksiyonu. Hoş hızlandırıcı sıkı hissedin. dönüşlerde ve aşırı permütasyon birkaç küçük yol Overcome. Sadece o zaman bir şey için bu Bavyera arabanın severler herhangi dünyevi hazineleri BMW 320 alışverişinde neden anlamak mümkündür çünkü! hoş bir sürpriz ilk 5 kilometre mesafede Gösterimler: hızlanma, yolda, normal bakımlı olup, duyarlı direksiyon mümkün yolu hissetmek yapar.

başarısı bileşenlerine bakalım BMW 320 şasi zamanki kusursuz olarak oldu. Doğru elektronik sistem ESP DSC ve 50 ile 50 eksenlerinin dengesi neredeyse nötr direksiyon olan arkadan itişli üçlü sağlarlar. Montaj enerji yoğun süspansiyon (ön alüminyum olmuştur) ve antiroll çubukları ölçüde dış gövdenin 320 Ayrıntılar söylenen BMW bir hız değeri ile tutuşu ve hareket geliştirilmiş daha yüksek hız, birim daha sürücü iterek yol yatağı içine bastırılır güçlü hızlı sürüş ve yeni deneyimler.

"Alman" oldukça zor Süspansiyon. Eğer sürüş daha yumuşak tarzını tercih ediyorsanız, bir satın alma BMW 320 i ( "İşletme" ekipmanları). gövde oldukça geniş olduğunu. Geride orada yeterli alan olduğunu, ancak üç yolcu bunun yeterli olacaktır.

BMW 320 mükemmel bir iki litrelik tahrik mekanizması 150 hp Motor uzak Optimum tartım için ön aks ötesine itilir.
Sürücü koltuğunun ergonomisi sadece mükemmel. arabada ana - iç özellikleri, bunların sürücü olduğunu düşündürmektedir. Yanal destek koltuklar belirgin. Hız göstergesi ve takometre - torpido panelinde önemli aletleri "Bavyera". Sağlanan, 100 km başına yakıt tüketimini gösteren sözde "ekonometr". yol. Genel olarak, bu premium otomobiller arasında sade iç BMW gibi görünüyor.

Görünüm son BMW markasının taraftarlar arasında tartışmalara bir çok sebep oldu. Şahsen, yeni bir "üç" tat geldi tasarlayın. cephe, keskin ve agresif farlar Heybetli, mükemmel jantlar otomobile şık bir tür verin. gövdenin yan hat ağırlık araba arındırılır. Çevresi ve ağır - yani sanığın üç basitçe imkansız budur.

Özetle, artılar ve eksiler "Bavyera".

eksileri:

1. Oldukça düşük bir açıklık. ölçümlerden Uzmanlar, bu 11.5 cm eşittir -. delikleri ile Porsche 911. yollarda özellikle dikkatli olması gerektiği gibi.
arka koltukta üç koltuk 2. yeterli değildir.

Artıları:

1. Harika sürüş pozisyonu ergonomi ve iç kısmında minimalizm kabin yardımı sürüş sürecinde kendilerini batırmak.
2. Güçlü ve keyifli iki litre motor bir araba için iyi bir ivme sağlar.
3. Yönetilebilirliği. Bu tam olarak motorun potansiyelini zevk veren "troyka" temel avantajı vardır.

Birkaç arabalar gerçek sürüş keyfi sunmak için edebiliyoruz. elinden BMW 320. Son yıllarda, BMW görüntü tabii ki, aynı zamanda olumlu bir eğilimdir daha Avrupa, oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.