Spor ve SağlıkBalık tutma

Blesnenie levrek. walleye ve balıkçılık ekipman Baubles

Bugüne kadar ülkemizde boşluk, nehirler ve göller, aynı zamanda rezervuarların ve kanallar insanlar tarafından sadece vardır. Nedeniyle ülkemizin balık zenginliği artan alan rezervuar hızlı büyümesi için. Mümkün kez çalılar, çayır durdu yeni kormnyh yerlerde ortaya çıkması; yerlerde hızla hakim balık. Sudak kolayca daha yiyecek aramak için bunları yerleşir. Böyle yerlerde size tüm yıl boyunca walleye için bakabilirsiniz.

rezervuar içinde yavru buz ve konumunu erime bağlı Stein balık hareket eder. Bazen bütün sürüler gözlemleyebilirsiniz büyük balık. onun yakalamak için olduğu gibi, o zaman levrek hem sporcular ve amatörler için büyük bir ilgi sağlar. Bugüne kadar, levrek isteyerek iplikçilerde farklı türde alır.

balıkçılık tekniği, dişli yapısını, arama yerleri: anlamlı sonuçlar elde etmek için, bir dizi faktörü göz önüne almalıyız. O gün her zamanki yürüyüş dolu ve havuz balıkları üzerinde seyir olacak, çünkü bitmiş bir dişli olmadan balığa gitmek çok sıkıcı. levrek için balıkçılık yaparken bu gereksinimleri birleştirmek Ancak, bütün süreci olağanüstü zevk balıkçıya sürer.

Ana yırtıcı balık pi üç bölüme ayrılabilir mücadele. Çubuk, olta ve levrek bir cazibesi.

rezervuar, orada derinlik çok bu yerlerde Dayanıklı, kolay çubuk iyi kullanım. çubuk mukavemeti balıkçı hattının ucunda küçük bir ağırlığı süspansiyon belirlenebilir. Çubuk 40 dereceye eğmek zorundadır. Çubuk bambu veya baston ya da bu iki bileşenden oluşan bir kombinasyonundan imal edilebilir.

Bu dikkatle alınır ve bambu da yapılabilir çubuğun uçları, edilmelidir. Çubuğun uzunluğu bunların büyümesi ile seçilmelidir.

15-20 metre - misina uzunluğu. sudak iki farklı lures sabit nereye Birçok balıkçı iki motoviltse kullanın. Şu anda bir kaşık yeterince kötü alırsa, bu durumda bütün vites değiştirmeye gerek yoktur.

Kalite spinner walleye balıkçılık başarısını belirlemek için. levrek Baubles cazibesi fener farklı hareketler balık karıştırmaya ve ona yem kapmak için elde edebildi Böyle bir nitelikte olmalıdır. Perch ağzı geniş olmadığından, bu iplikçilerde imalatında dikkate alınmalıdır. yem dar uzatılmış gövde olmalıdır. Bu tasarım ayrıca, yırtıcı ısırık özelliği olan, suda çok yavaş hareket eder.

Bugüne kadar, aktif walleye yakalamak katılan beş temel tasarımları iplikçilerden vardır.

Bunlardan ilki, bir konveks ve konkav sarı iki oluşur. Beyaz metal kalay lehim ile birleştirilir. yem sonunda Tee serbestçe asılı kalır. dışbükey tarafının Merkezi bir tür göz içerir. Kendi başına, yem diğer dört göre ortalama boyutlara sahiptir.

levrek ikinci jig beyaz metal ve işlenmiş gümüşten yapılmıştır. yem bütün uzunluğu farklı kalınlığa sahiptir - bu da özelliğidir.

T-parça ve yem uzunluğuna iki tek kanca ile bir başka tasarım, sadece bu kez. Bu kancalar de dikkatle maskelenir ve boşluğun karşılıklı yanları üzerine yerleştirilir.

kablolama yaparken Spor yem uygundur. Kışın bir dizi Bu tasarım uzun bir kuyruğu olan bir elmas şeklinde Sudak cezbeder. Mükemmel herhangi bir hareketi gerçekleştirmek.

Beşinci mesele önceki tasarımlardan pratikte farklı değildir. Ancak, teknik iskele bağlantı iplikçiler olarak değiştirilir unutulmamalıdır. Sonuç olarak, kablolama ve ekipman değişen. Kuşgözü yem yakın iki katına çıkması yer almaktadır. levrek Böyle küreleri öncüllerinden diğer üretim tekniğinden farklı değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.