Spor ve SağlıkBalık tutma

Hurda malzemelerden balıkçılık çubuklar ve iplik çubuklar için Tüpler

Balıkçılık - bu birçok erkek favori aktiviteleri biri. Ancak, birçok yönden bu tür fanlar iki gruba ayrılabilir. Bunlardan ilk bir olta ile balık tercih ve ikinci iplik olmadan hayatını hayal etmedim. Eğer hurda malzemelerden tüp ve iplik çubuklar için yapılabilir nasıl öğreneceksiniz onun içinde, çünkü bu makalede, herkes için faydalı olacaktır.

Model dükkanı

uzman balıkçı dükkanlarda Bugün hem gerekli ve kesinlikle gereksiz şeyler balıkçı geniş bir yelpazede sunuyoruz. Tüp eğirme için de geçerlidir bu kategorilerden hangisi, herkes kendisi için karar vermelidir.

Bu cihazın yararı korumak olarak sahip emin bir çubuk olta veya yolda iplik onsuz çok zor olacak. sorusu başka yerde yatıyor. o harcama değer mi onların zor kazanılan kolayca dakika sadece birkaç elle yapılabileceğini? Burada yine, tam seçim özgürlüğü. Tasarruf ilk yer değmez, neden böyle bir şey olsun olmasın?

Özellikle kimin hobi balıkçılık, değil fil safari, zenginler için, size tüpün seçime bazı öneriler vermek gerekir. ilk şey dikkat etmek gerekir - bu kapasiteyi. Birden fazla çubuk uyan modeli seçmeliyim. Malzeme de bir rol oynar. O mekanik hasarlara karşı korunması için gerekli sertliği sahip olmalıdır. Ek işlevler borular, çeşitli kayışlar ve bağlantı elemanları, hem de ek bölmeleri ve dişli depolamak için cepler bulunma.

Suda bükme borusu Yukarıda belirtilen kriterlerin tamamının mükemmel özelliklere sahiptir. Yarışma firma markasının Plano hariç yapabilirsiniz. Bu 2 marka olduğunu ve satın alırken dikkat etmelidir.

Ev yapımı varyantı

kendi ellerini iplik bir tüp yapmak - oligark doğmayı şanslı olmayanlar için, tek bir şey tavsiyelerde bulunmaktır. Aslında, onun üretim süreci, bir saatten fazla sürmez.

Eğer işe önce, ihtiyacınız olan her şeyi emin olmak gerekir. Gerçekte fikri çevirmek için şunlar gereklidir:

  1. Plastik boru hafifçe vurun.
  2. gaz yakıcı.
  3. Plastik kapak.
  4. Bıçak.
  5. 2 karabina.
  6. 2 halkaları.
  7. Kemer.

Böyle etkileyici bir listeye rağmen, bunların hepsi kolayca evde bulunan veya bir komşu sormak edilebilir. En zor çalışma başak kap ve boru olup, her iki parça ısıtmak için alacaktır. Plastik soğuduktan sonra, çok güçlü bir bağlantı olsun.

Tüp bunu giymek için rahat hale getirmek için kayış takmak için sadece kalır hazır Spinning. Sadece bunun için ve yüzük ve carabiners gerekir.

karşılaştırma

Bu eller tarafından yapılan bir şey, mağazadan alım kat kat daha iyi olabilir birkaç kez biridir. Bu, iplik tüp olmasından kaynaklanmaktadır su borusu herhangi bir boyutta tamamen yapılabilir. Doğru çapını seçmek gereklidir.

görünüm gelince, kendini yetiştirmiş tüp kendi başınıza düzenleyebilirsiniz boş bir tuval olduğunu. minimalizm Aşıklar zorlanma olabilir ve en bırakın. Herkes sadece plastik doğrudan yapıştırılmış bir bez ya da kürk, bulmalıyız. Böylece, bir güzel ve işlevsel madde, sadece peni mal oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.