Spor ve SağlıkBalık tutma

Yayın balığı yakalamak için takımları

Hayatında bir kez için kendi dişli gücü kontrol ve adrenalin ağır bir doz almak istiyor kupa yayın balığı örneği rüyalar anlamıyla her balıkçı ile kendilerini eşleşecek. Sonuçta, bu balık - sualtı dünyanın en büyük temsilcilerinden biri.

Suyun çok güçlü bir akış olduğu yerde yakalayın küçük yayın balığı, neredeyse herhangi bir yerde olabilir. Bu balığın küçük örnekler bile çok düz zeminde de, çukurları, sığ suda bulunurlar. Büyük gelince, onlar yaşlı ağaçların, kırılmaların veya dik bankalar ufalanan gövdelerinin blokajları var çok derinlerde bakmak gerekir.

Yayın balığı çok güçlü balıktır ve Aşağı Volga oldukça zor olacaktır kavga ısırıp, 120 kilograma kadar ulaşabilir olası boyutları, göz önüne. Buna dayanarak ve için ele almaktadır yakalamak yayın balığı ciddi olmalı.

Özellikle, bu alt metal ya da cam elyaf yakalama gereken çubuklar, takviyeli ons hamur halkalar için de geçerlidir ve üç buçuk metrelik bir uzunluğa sahiptir.

yayın balığı yakalamak için mücadele içinde testin Durumu çünkü genellikle bile tam anlamıyla 1020 dakika onlar imkansız ayıklamak kırılmaların yakın bir yerde olan bir 120 gramlık ağırlığı, ayırmayan edebilen birçok çukurlar için. Eğer altta açık bir düzeltme bükmelisiniz yüzden.

çubuk üzerinde ayarlamak en , atalet makarası debriyaj büyük yayın balığı ile bile savaşmaya emin olabilirler güçlü itme yardımıyla böylece ve yerleşmek.

yakalamak yayın balığı için takımları tek kanca dövme demir, büyük ikili ya dirsekleri ile donatılmış olmalıdır. Bir sürgülü platin seçebilir, döner buna çekmeniz ve biraz daha yüksek tasma düzeltmek için. kefal, kızılkanat, beyaz çipura ve kurbağa bağırsaklarını, solucan ve köstebek cırcır - Bir yayın balığı yakalamak için mücadele için yem balığı kesiyorlar.

Balıkçılık Nokta çukur kenarına veya rafa doğrudan seçmek için. Temel balıkçılık saat - sabah akşam ve gece, bir kelime yayın balığı yoğun besler zaman.

kıyıdan yayın balığı yakalamak için takımları hattında akış olası etkilerini en aza indirmek için, özel bir destek üzerine dikey olarak takılır. Ve sırayla yayın balığı balıkçılık için dişli sürüklenen değil, sürtünme freni gevşetmek emin olun.

Ayrıca alt baş , yayın balığı yakalamak için ve bu tür kullanılarak, iplik yakalanmış olabilir , kaşık yumuşak plastik yem ya da büküm ve yaklaşık 20 cm'lik bir uzunluğa ve bir iç ogruzku olan plastik yem ile büyük jigs olarak.

En ilginç biri yüzer tekne ile balıkçılık olduğunu - "ayakta".

Bir tek elle - bu durumda yayın balığı yakalamak için MücadeledeATİNA eğirme çubuğu büyük tamburlu ve makarası. Bazen kullanılan ve kış tipi dişli bir mantar veya kamış güçlü pislik "barbel" sırasında uygun olan idare sahip suya atmak ve sonra kolayca yakalamak.

yayın balığı yakalamak için mücadele başka tür daha sonra o ikinci eğirme planına sürdü, yakın geçmişte popüler olan şarlatan için balıkçılık, ama bugün yine başarıyla dağıtılan bu yöntemdir.

Kendi başına, Kwok - vurdu ahşap, belirli sınıflar yapılmış bir alet yayın balığı çekmek, ses titreşimlerini oluşturma yeteneğine sahiptir. Başlıca kriter suyla çarpışma üzerine temizlik ve sonority sesidir.

yıllar içinde bu orijinal balıkçılık dedesinin o tamamen aynı balıkçı Kwok elinde artık önemli değişiklikler geçmiş olup. Sadece su üzerinde etki ve giriş açının büyüklüğünü değiştirme hakkını gerekir.

Küçük bir numune alıcı "Bıyık" için altı av çoğu hevesli fanlar, sadece geri büyük bir örnek yakalamak umuduyla ona izin, kavga hangi karşı gerçekten açıklanamaz zevki söz değil, yakalanan kupa gururunu sunar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.