Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Bizim için ne yatmadan hazırlanıyor: Hangi gözyaşları rüyalar?

Bazı insanlar garip bir halde uyanmak. Aslında onlar gözyaşları hayal söyledi. Bazı durumlarda, gözleri daha uyanık ağlamaklı bulunmaktadır. Neden gözyaşlarının rüya - biz bu makalede öğrenirler.

Ne psikologlar söylüyor

Bu tür rüyalar hayalperest iç dünyası, duygusal, ruhsal ve zihinsel stres, gerçekte dışarı akmasına mümkün değildir ile boğulmuş olduğunu göstermektedir. Bu durumda, "uykulu" gözyaşları bazı kargo problemleri, onun arıtma gelen kendi ruhunun kurtulmanın bir sembolü vardır. Psikologlar gözyaşları rüyasında ne genel bir yorumunu verir. Bunlar, gözyaşları içinde sonuçlandı gerçek üzüntü manevi teselli söz savunuyorlar. Buna ek olarak, sadece rüyada güncel olayların bir projeksiyon olabilir ... Ama ne diyeceğiz rüya kitabı? Neden rüyası çeşitli tercüman perspektifinden gözyaşları? Bu Açık - üzerinde.

Gustav Miller yorumlanması

Amerikan bilim adamı bize parlak hedeflere müsamaha etmez. aşağıdaki gibi rüya diye yorumlanır:

 • Eğer gözyaşı rüya ise (ağlama) - sıkıntı geliyor;
 • Başkalarının ağlamak nasıl izlersen - sorunlarınızdan, kederler ve keder diğerlerini etkiler.

Neden gözyaşı rüyası. Yorumlama Evgeny Tsvetkov Rüya

Bu, kuşkusuz, zor zamanlarda beklenmedik sevinç, rahatlık sembolüdür. bu rüya Evgeny Tsvetkov açıklıyor şekli şöyledir:

 • Eğer gözlerinden akış Kendi silme gözyaşlarını görsen seni teselli etmek ve zor zamanlarda destek vereceğini yakın biliyoruz.
 • Yüzün tamamen ağladı ise - ani dönüşler ve kendi arka bahçesinde hoş bekliyoruz.

Neden gözyaşı rüya Sonnikov Juno göre

 1. Olayı neşeli olay - Uzunca Ağlayın, ama bu belirli sebepleri bilmiyordum.
 2. Arkadaşlarınızın ağlama ve yakın arkadaş nasıl görüyor musunuz? Belki de onlarla tüm ilişkilerini durduruldu. Rüya onları yenilemek için teşvik eder.
 3. Eğer annesinin gözyaşları görürseniz, dikkat! ağlayan annenin görüntüsü - yanlış ne olabilir bilincinin yönelik bir girişimdir. Değiştirin! Buna ek olarak, annesi - vicdan sembolü, dinle ve en son gelişmeleri analiz.
 4. bebek Crying - Farklı nitelikte küçük dertlerini.

David Lofa yorumlanması

 1. Ne düşünüyorsunuz, kan gözyaşları rüyasında ne? Bu çok olduğunu kötü bir rüya! Dikkat, tehlike geliyor! Olası ölümcül sonuç.
 2. belaya - sevinç gözyaşları, ve başkalarının O'nun rüyası.
 3. gözyaşları ise - acı, sen acı ağlayacak - Hayatta sen kader sizi ilgilenmesi darbeler dayanamaz zayıf insansın. Sen - tam bir sulugöz. Sürekli kötü adam kaderi şikayetçi. Bazı paranoyak tezahür musunuz: Eğer dünyadaki tüm kötülük size aldığını düşünüyorum. sızlanan durdurun ve gerçek bir iş tadını çıkarın!
 4. Bir rüyada gözyaşlarını tutamaz? Gerçekte sadece duygular onların çevresinde vputyvaya değil, yalnız ile ilgili tüm sorunlar, acılarını ve sevinçlerini endişe tercih göstermek sergilemeye duramaz.
 5. rüyanda sen gözyaşlarını silmek için başladıysa, o zaman ortam size davranır düşündüğünüzden daha kötü olduğunu biliyoruz! hipokondriyak kişi, bir "çift dip" gizli gündemi için herhangi eylemlere bulmaya çalışırken - Rüya bunu söylüyor. Bu kadar değil, unutmayın. insanlar etrafında size karşı bir komplo oluşturmak üzere daha yapacak çok daha iyi şeyler vardır yapın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.