IlişkilerKarşılamak

Aşk ve sevgi

Nadir kişi yalnızlık içinde bütün hayatını yaşamayı tercih ediyor. Biz bu yüzden sadece arkadaşlarınız, aileniz ve sevdikleriniz olmadan hayatlarını hayal edemez oluşmaktadır. Bu nedenle bu gezegendeki hemen hemen her insanın bu kadar çok ilgi sevgi teması. Bunu anlamak çok zor. Aşk ve sevgi sadece bazı biri için değil bu duygu, başka bir kişinin belirli duyguları dayanmaktadır her şeyden önce, büyük bir enerji demeti, hatta bazen bir "hastalık". Biz sevgi temasını anlamaya çalışmak ve daha iyi seviyorum.

Aşk ve sevgi. ayrım

İlk olarak, sevgi ve önceden söylemek değer gerçek aşkın birbirinden çok farklıdır. Bu sette Görüşler. Diğerleri bu kavramlar arasındaki diğer bir çok faktörü ayırt bu sevginin ikinci seviyesidir - Bazı uzmanlar bu aşk demek. Her durumda, vakaların neredeyse yüzde yüz, insanlar öncelikle kendi ortağı doğru sevgidir tecrübe. Bu bazen çok zor olduğu ile başa çıkmak için, insanlarda duyguların bir fırtına neden özel bir duygudur. Bilim adamları aşık bir adam sevgisini nesne ile iletişim kurmak için dayanılmaz bir dürtü hissediyor kanıtlamıştır. aşık sırasında vücudunun belirli maddelerin çok sayıda üretmeye başlar. Onlar denilen amfetaminler vardır. Bunlar alkol veya uyuşturucu kabulü sırasında bir kişinin o olabilir aynı duyguları getirmek edebiliyoruz. Bu memnuniyet, mutluluk ve ... çok bağımlılık. Vücutta unsurları sarhoş edici miktarı aşık büyür Her gün, artık ikinci yarısında olmadan varlığıdır. Buna ek olarak, dikkat ve onun vizyonu gölgeledi. Biz o aşk birbirinin kötü nitelikleri habersiz "gül renkli gözlük", giyen dememin nedeni budur. Ancak bazı anda, insan vücudu sadece artık amfetamin yeterli miktarda üretebilir bir zaman gelir. Aşk geçiyor. Adam artık onun son duyguların konu için büyük bir tutku hisseder gözlerini açmaya gibiydi. başka bir kişi için özel duyguların oluşum ve arzusunda altı ay sonra - Çoğu zaman, bu nokta üç gelir. Gelecekte, bunlar ayırma ya da aşk ya olacak.

Aşk ve sevgi. ikinci ayak

insanların ortak bir şey daha vardır, sevgi, bir ince sabah yeni anlamak ve onların ortak ilişkileri kesintiye içinde buldukları ne kendilerine sormak başlayan edin. İnsanlar bırakın. Ne sevgi hiçbiri ve hiçbir soru olabilir. Ancak, olayların başka versiyonu var. Bir noktada, insanlar "artıları" ve sevilen eski ortakları ve güncel fanlar ile karşılaştırıldığında onların ilişkisinin "eksileri", tartmak ve onların yakın ve bir daha sevilen anlamak, kavga başlar. Aşk aşka dönüşür. O da, sevgi, büyük saygı, sevgi, ve çok daha fazlası küçük bir kısmını birleştirir. birbirini seven insanlar, sadece kendi ortağa ihtiyacım yok, onunla özel bir bağ elde enerjik bir seviyede. Dolayısıyla, kötü bir his, aynı zamanda ve daha pek çok çağırır. Aşk kaç döneme ayrılır. En sevdiğiniz insanların ilk aşaması üç yıl geçmektedir. Kriz oluşur evlilik ve ilişki üç ila dört yıllık bir süre ile. Bunun geçiyor ve hala beraber olanlar, bir düzine yıldan birbirlerine daha tutabilir.

Sevgi nedir profesyonel literatürü okursanız ve sevgi, bulunabilir. Birçok bilim adamı günümüz veri duygular inceliyorlar. "Sevgi ve aşk psikolojisi" konusundaki pek çok kitaplarda kesin tanımını ve bu ve diğer duygular verilir. Ancak, ne olursa olsun okumaz kaç kitap ve makaleler internette, kelimelerin anlamını anlamak zordur. Bu örnek verilerin duyguları yaşamaya ve hepsi aynı sevgi ve aşk farklı ne olduğunu anlamak en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.