Ev ve AileAksesuarlar

Masaj yastıklar: yorumlar, fiyatlar, öneri

Masaj - stresi ve yorgunluğu azaltmak için en etkili yollardan biridir. Ne yazık ki, günümüzün telaşlı yaşam tarzı masaj salonunu ziyaret etmek için zaman bulmak çok zordur. Bu durumun dışında masaj minderi geliştirilen mühendisleri bulundu.

Bu nedir?

Eğer olanak Bu evrensel küçük boyutlu cihaz boyun, masaj sırt, uyluk, baldır kaslarını ve ayak. Çünkü geleneksel yastık şekil ve görünüm benzerlik adını aldı.

Pek çok üretici silindir masaj ilkesine göre çalışır masaj yastığı üretir. Bu silindirler, sürekli masaj elemanları olarak döndüğü, hareket anlamına gelir. Onların hareketi sırasında insan vücudu üzerinde bir etkisi olduğunu. masaj yastıkları bazı türleri titreşimli masaj ilkesine göre çalışır. Tipik olarak, bu yastık küçük ve oldukça ucuzdur. Satışta ayrıca masaj cihazı kombine tip bulabilirsiniz.

avantajları

Son yıllarda, aktif masaj yastığı talebini büyüyor. kolaylık, kullanım ve kompakt kolaylığı: Bu benzersiz öğe birçok avantajı vardır. Buna ek olarak, bu cihaz nispeten ucuzdur ve herkes tarafından kullanılabilir.

En önemli avantajı - küçük boyutlu. Böylece, bir masaj koltuğu ile karşılaştırıldığında, yatak veya yastık pelerin çok az yer kaplar. Bu durumda, eller serbest ve herhangi bir iş yapmaya olanak sağlayan herhangi bir yüzeye yerleştirilebilir. Ayrıca, kompakt boyutu masaj yastığı nedeniyle bile bir şekilde yanınızda alabilir.

yastığın ikinci önemli avantajı ise biçimindedir. diğer cihazlara kıyasla masaj daha fazla fayda sağladığını.

Sade tasarım ve ucuz malzemeler - düşük fiyatlar için nedenler. Bu nedenle masaj minderi tıbbi cihazların piyasaya çok popüler. tasarım ve ek fonksiyonların varlığı - yastık maliyetini etkileyen tek fark,.

kader

Masaj minderi, yorgunluğu gidermek, kasları gevşetmek kan dolaşımını artırmak için kullanılır. Ayrıca, bu aygıt, kozmetik prosedürler de kullanılabilir. Örneğin, hücre rejenerasyonunu hızlanma sırasında.

Masaj minderi Bazı hastalıkların tedavisi için doktor tavsiyesi üzerine kullanılabilir. Ayrıca, masaj tertibatının düzenli olarak kullanılması vücudun genel durumu üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve önleyici etki eder.

Masaj minderi her zaman el çok yönlü bir cihazdır. Hatta tatile veya iş alabilir. kişi uzun bir yolculuğa ya da sadece trafikte dururken Ayrıca, masaj yastığı yorgunluğunu çıkarmak için izin verir.

Bir seçtiğiniz için Öneriler

Bugüne kadar masaj yastıkları farklı şirketler bir sürü üretirler. Bu nedenle, alıcı fiyat ve teknik parametreler her ikisi için en uygun seçeneği seçmek için fırsat vardır. üreticileri gelince, en kaliteli masaj yastıkları Alman şirketleri Beurer ve Casada edelim. Ama bunların ürünleri üreticileri daha pahalıdır. az talepkar müşteriler için Çin yapımı masaj minderi bulunmaktadır. Bu ürünlerin bazılarının kalitesi ünlü markaların alt ürün değildir.

Yüksek kaliteli yastık seçmek için tavsiye edilir fiyat ve markaya göre sadece yönlendirilme. Ne zaman aşağıdaki parametrelere dikkat etmelidir ilk etapta satın:

  1. Ergonomi ve şekli - favori yastık nasıl kullanılacağı uygun kontrol etmek önemlidir. Her kişi kendi anatomik özelliklere sahip olması. Bu nedenle masaj minderi kesinlikle bireysel olarak seçilmelidir. Bir öğe kullanıcı dostu ise, çok daha fayda getirecektir.
  2. ilave fonksiyonları varlığı - masaj, ısıtma hızı kontrol mekanizmaları, masaj gücü değişir.
  3. Garanti - bu üreticiden ürün garanti eşlik etmek çok önemlidir.

Sırtına masaj minderi

Sırtına masaj minderi salan Tıbbi malzeme üreticileri. Onlar sırt kasları ve omurga üzerindeki tedavi edici etkileri için kullanılmaktadır. Yastık, tek başına ve belirli terapötik teknikler ile kombinasyon halinde hem de kullanılabilir.

sırt için masaj minderi sizi sağlar:

  • Uzun bir sedanter işten sonra fiziksel stres rahatlatmak;
  • yorucu egzersiz sonrası kas yeniden;
  • Arkada kas tonusunu korumak;
  • kan dolaşımını artırmak;
  • arka kasları güçlendirmek;
  • doğru duruş;
  • sert sırt alanında rahatlayın.

Ayrıca masaj yastığı arka farklı yerlerinde tuz oluşumu ile de baş edebiliyor.

Boyun için ürünler

Boyun için masaj yastıklar size kasları gevşetmek için izin verir ve etkili stresi ortadan kaldırır. Kural olarak, bir at nalı şeklinde üretilir.

Masaj boyun yastığı turist ve sürücüler için tasarlanmıştır. Ayrıca ofis için idealdir ve ev kasabasında vazgeçilmezdir.

yastık-at nalı ana avantajları - etkin gevşeme boyun kasları ve omuz. Buna ek olarak, boyun masajı yastığı beyne oksijen kaynağı geliştirmek ve üst omurga eğriliği önlemek için kullanılırlar. Bu ofis çalışanları ve diğer sedanter insanlar için çok önemlidir.

Temelde, boyun için masaj minderi pille çalışan. Bunlar şişirilmiş ya da bir şekilde iş için hazırlamak olmamalıdır. Sadece açmak ve masaj istediğiniz seçenekleri yapılandırın.

kullanıcı yorumları

tıbbi cihaz ev kullanımı arasında masaj yastık için en yüksek talep var. Bu konuda Müşteri değerlendirme çok pozitifti. İlk kullanıcılar teknolojinin bu mucize kullanılabilirliğini bildirmektedir. Kompakt boyutlarına sahip sabit masaja ihtiyacım insanlar sizinle bir yastık giymek fırsat var.

zor bir iş gününün ardından stres rahatlatmak - En yaygın nedeni insanların masaj yastık gerektiğini. Kullanıcı yorumları cihaz üreticileri vaat sonucu, teyit etmektedir. Birçok yastık periyodik kullanımı sırt ve boyun ağrıları durdu sonra daha iyi hissetmek için fark etmişsinizdir.

maliyeti

masaj minderinin fiyat aralığı çok geniştir. Yani, üretici ve ürünün fiyatının teknik parametrelere bağlı iki değişir ve on üç bin ruble yarım edebilirsiniz. En pahalı masaj cihazlardan biri firması Welllife üretir. Markanın Masaj yastığı 12900 ruble değer. jade - Böyle yüksek maliyetli üretici benzersiz bir tasarıma, doğal taştan yapılan uzaktan kumanda ve masaj silindirleri varlığını öne sürmektedir.

Onlar iyi fırsatlar ve ucuz modelleri var. Yani, yedi bin hakkında değerinde masaj yastığı Gezatone markalı. Kızılötesi ısıtma - Bu fiyat, ek fonksiyonların varlığı ile açıklanabilir. Bu fonksiyon metabolizmayı harekete geçirir ve kaslar çabuk geri verir. Ayrıca, IF-ısınma silindir masajı yoğunlaşır. Eh, sınırlı bir özellik seti ile basit malzemelerden yapılmış masaj minderi üretmek daha ucuz bir modeli üreticileri satın isteyenler için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.