GüzellikTırnakların

Biz puanla manikür yapmak

çok popüler geometrik tasarımlar ve Şimdi çivi üzerine desenler. Bu nedenle sizden puanla manikür nasıl yapılacağını öğrenmek öneririz.

beraberlik noktası ya gerektiğini manikür işaret?

noktaları ile güzel manikür yapmak için, arkaplan ve tırnak noktaları için kullanılacak bir tabanı ve üst kapağı, baz lak almak gerekir.

Sami noktalar manikür özel bir alet kullanılarak gerçekleştirilir - DOTS. Bu şey bir bız benzer. Küçük bir kalem ve kollu. Sadece son bir tığ gibi işaret edilmektedir. Küçük bir top vardır. Noktalar ikili olabilir. Bu durumda, toplar boyutları farklı. Noktalar, sadece noktaları oluşturmak için kullanılmaz. Bu boya yaprakları, uygundur geometrik desenler, çiçekler, bukleler ve daha fazlası.

DOTS varsa, puanla manikür sıradan eşleşmeleri veya kürdan kullanılarak yapılabilir.

basit bezelye

Tek renkli Lekeli - noktaları ile en sık manikür. Retro moda, sadelik ve şıklık kombinasyonu - bir artı bu tasarımdır. noktaları tüm çivi ile süslenmiş ya da birkaç vurgulamak edilebilir.

Prosedür:

 1. tırnak plakasını hazırlayın ve taban kaplama, uygulayın.
 2. Renk tırnak arka plan için cila. Gerekirse, başka bir katman uygulanır.
 3. Boya kuruyana kadar bekleyin.
 4. noktalar yaratmak için seçilen yaprak veya kapağı ve damlama boya küçük bir parça al.
 5. enstrümanı (DOTS, bir kürdan veya maç), bir damla içine biraz dalış yapın ve tırnak üzerinde bir nokta koydu. nokta koymak devam edin.
 6. boyutu açısından aynı şeyi deneyin. Eğer tırnaklar desen uygulamadan önce, bir kağıt parçası üzerinde çalışabilirler.
 7. Kuru noktası, üst uç kaplanmış çivi kapak zaman.

Bir pembe, kırmızı, gri, mavi ve benzeri harika bir beyaz zemin üzerinde siyah noktalar ile kontrast manikür ve bunun tersi, beyaz noktalar görünüyor.

noktalarının kümesi

Bir neşeli ve oluşturmak istediğiniz parlak manikür? Tırnaklarda Nokta Bunu yapmak için yardımcı olacaktır. Başlamak için, bir kat astar ve arka planı uygular. Bir manikür daha etkileyici için, parıltıları ek katman olabilir. Oysa bunun yerine arka plan, sıkıca tek renkli gölgelendirme uygulayabilirsiniz.

oje birkaç renkleri atın. yapısı ve türüne bire bir uyacak şekilde - Sen renklerin herhangi bir sayıda, ana şeyi kullanabilirsiniz. bir substrat üzerine lake bir damla koyun. aracı alın ve çiviye flyspecked koydu. istediğiniz kadar aynı renk birçok noktalar oluşturun. Sonra vernik bir damla yerleştirin. Yine, bir noktayı çizin. Eğer manikür bitinceye kadar çizim tutun.

Diğer desenleri (örneğin hatlar) ile noktalarını birleştirebilirsiniz. Güzel bir manikür yapmak için, farklı büyüklükteki bezelye çizebilirsiniz. noktaları birbirinden üzerine bindiğinde fazla, harika düzenlemesini görünüyor. Bu şekilde tüm veya plaka yalnızca bir kısmını kapsayacak şekilde mümkündür.

çivi noktalarında Rakamlar

Bezelye - bu güzel modelin kendisinin bu. Ama tırnak noktalarında yapmak ve çizimler yapabilirsiniz. tasarım örnekleri (aşağıdaki resme bakın):

 1. üç siyah noktaların Mickey Mouse başkanı çizebilirsiniz. Sadece bir damla daha büyük ve üstüne iki küçük olanları koydu.
 2. Eğer aynı renkteki büyük nokta koymak ve onun etrafında birkaç diğer noktalara dikkat çekmek, biz orijinal çiçek geliyor. Bir tırnak anda birkaç tür papatya sığabilir. Tüm noktaların büyüklüğüne bağlıdır.
 3. Sen çiçeğin başka bir sürümünü yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, öncelikle birbirlerine yakın yaprakları-noktasını ayarlamak ve sonra yarıda yapmak. Bu çiçekler grup performansıyla yakışır. tasarım, farklı büyüklükte noktasını yerleştirmek için kaotik bir şekilde etrafındaki tırnak kenarına uygulanır ve eğer Ama güzel manikür olur.
 4. Nokta bir tamamlayıcısı olabilir soyut desen. Onlar desenleri yapmak için kullanılabilir. Örneğin, çok renkli sarmal.
 5. renk ve noktaların büyüklüğü farklı güzel tırnak kemerin üzerine yerleştirilebilir. Onlar çiviyi kapsayacak kadar Let bir yay, böylece diğerinin üzerinde olduğunu ve.
 6. Ayrıca, orijinal manikür almak tek birinciyi koyduğumuzda. İlk damlasının tam kurutma için sabırsızlanıyorum. Daha sonra renk arasında yumuşak bir geçiş olur.

manikür noktasının ana cazibesi - iki ya da üç renkleri kullanarak farklı tasarımlar yaratma yeteneği. Ayrıca, oldukça hızlı ve güzel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.