GüzellikTırnakların

Sıradışı ceket: ilginç fikirler ve manikür fotoğrafları

Fransız manikür , uzun zamandır tırnak sanatının klasiği haline geldi. Hem gelin hem de iş kadını tarafından tercih edilir. Ancak her şey değişir ve alışılmadık bir Fransız taberi - renkli, desenler, yapay elmas ve diğer dekoratif unsurlar kullanılarak - modaya girer. Makalenin ilerleyen bölümlerinde öğreneceğiniz çeşitleri ve ilginç manikür fotoğraflarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi güzelliklerini gösterecektir.

Basit değişim

Alışılmadık bir ceket yapmak için, beyazla kombine edilerek, normal rengi veya pembe renkleri terk etmek yeterlidir.

Natürel tırnak tabanıyla birlikte "gülümseme" çizgisindeki akıcı, doymuş renkler bile ilginç gözükebilir, ancak aynı zamanda günlük hayatta da yer alabilir. Onları makyaj ve kıyafet içinde uygun aksanla desteklerseniz, görüntü sıkıcı olacak, ancak çok renkli değil.

Parlak renkler taşıyan bir fan artık manikür için en güzel rengin seçiminden muzdarip olamıyor. Alışılmadık bir Fransız ceketi yapmak için, tüm çiviyi doğal bir bej gölge vernikle boyayın ve çivilerin uçlarını kendi takdirine göre boyayın.

Parlak, pastel veya neon - tüm renkler iyi. Onların çeşitliliği sakin bir bej tabanla dengelenir.

Tırnak sanatının temel becerilerine sahipseniz, gülümseme çizgisini bezelye ile süsleyerek, ucu üzerinde yuvarlak bir bilyalı manikür için kolayca yapılmış bir bezle süsleyin. Bu alışılmadık ceketi tamamlamak için farklı renkler arasındaki çizgiyi vernikle ve parıltılarla çizmek için çok ince bir fırça kullanın. Almanız gerekenin bir fotoğrafı aşağıda sunulmuştur.

Özel parmak

Bir veya iki tırnak diğerlerinden daha farklı olursa, basit bir manikür bile bir zest vermek çok kolaydır.

En basit, ancak çok etkili çözüm ceketi iki parmağınızla çevirmektir. Aşağıda gösterildiği gibi görünüyor.

Başka basit bir seçenek "gülümseme" çizgisinin boyandığı bir çiviyi boyamaktır. Büyük ışıltılı cila, bu çivi sanatına özel bir zarafet katar.

Kış tatilinin eşiğinde, parlak, doymuş renk tonları tercih edilebilir. Büyük payetler ve kar taneleri sadece mevsimsel havayı vurgular.

Moda efekti

Normal bir cila ile metalik bir çıkışı olan bir cila kombinasyonu çarpıcıdır. Örneğin, parlak bordo rengi ilginç bir şekilde gümüş ile uyumludur.

Altın ipuçları şık ve rafine basit bir manikürdür. Hem parlak sulu renklerle hem de nötr renklerle eşit derecede iyi görünürler.

Metal ve inci veya mat vernik kombinasyonu, çiviler üzerinde şık ve olağandışı bir kat oluşturmak için basit bir yoldur. Bu manikür türünün birinin fotoğrafı aşağıda sunulmuştur.

Popüler degrade

Giysi ve iç tasarımdan makyaj ve tırnak sanatına kadar her konuda renklerin yumuşak geçişleri moda haline gelmiştir. Çizgilerin berraklığını standart bir Fransız manikür varsayar, ancak alışılmadık bir Fransız ceket bu kuraldan kurtulabilir. Tırnağın biraz bulanık kontrast çıkıntısı ve iki farklı tonun pürüzsüz harmanlanması ihale edilmiş ve özgün görünür.

Ancak degradasyon yalnızca bir çivide değil, aynı zamanda hemen elin tüm parmaklarında yapılabilir. Aşağıda bunun nasıl görünebileceğine ilişkin bir örnek verilmiştir.

Bu seçenek biraz daha karmaşıktır çünkü gradyan alanı daha küçüktür ve çok düzgün olması gerekir.

Zarif berraklık

Hatların ciddiyetini hâlâ tercih ediyorsanız, ceketi nasıl değiştireceğiniz konusunda çeşitli seçenekler vardır.

Örneğin, kesinlikle "gülümseme" yi dikdörtgen yapabilir ve iki zıt renk vernik rengi arasında üçüncü bir rengin ince bir şeridi olur.

Veya manikürü tamamen "çevir". Örneğin, "gülümseme" çizgisini tırnağın tabanına ve yanlara yerleştirin.

Gerçek zanaatkarlar için

Bir desene sahip tırnaklarda olağandışı bir kat yapmak için, tırnak güzelliği becerisine sahip olmanız veya bir güzellik salonuna gitmeniz gerekir. Ancak sonuç çaba harcamaya değer.

Basitten karmaşaya başlayalım. Örneğin, bu manikürler çok saf görünüyor, ancak aynı zamanda coquettish ve eğlenceli.

Ve bunları yapmak o kadar da zor değil, çünkü yaylar hazır tırnak işaretidir. Tabii ki uygulamalarını yapmanız gerekiyor ancak bu tekniği öğrendikten sonra, desenli bir manikür yapmak çok kolay olacak.

Aynı şekilde, beyaz kelebekler kırmızı ipucu ile bir ceketin arka planına karşı yapılır. Çıkartmalar bir damgalama plakası ile değiştirilebilir.

Zarif floristik desenler, Fransız manikür için mükemmel yol arkadaşlarıdır. Tırnak plağının kenarlarında ayrı çiçekler ve "gülümseme" çizgisini oluşturan küçük güller olabilir.

Adsız bir parmağınızla büyük bir karmaşık çizime kendinizi sınırlayabilirsiniz. Ve çivilerin geri kalanı üzerindeki küçük ince desenler bu olağandışı cekişi tamamlayacak. Fotoğraf (kısa tırnaklar için bu manikür de mükemmel yatıyor) aşağıda görebilirsiniz.

Kısa tırnaklarımızda , küçük bir alana uyumlu bir şekilde bakacak bir desen seçmek zor olabilir. Ancak yine de bu durum için birçok ilginç seçenek var. Örneğin, bu manikürde "gülümseme" çizgisi, oldukça parlak görünen ince çok renkli çizgilerle oluşturulur, ancak sıkışma ve tıkanıklık izlenimi yaratmaz.

Küçük taşlar bu güzel soyut deseni tamamlarlar.

Aşağıdaki örnek, basit görünmesine rağmen çok dikkatli ve güzel çalışmayı gerektirir. Renkli noktaların kaotik bir yığını değil , bulanık bir çiçek deseni elde etmeye çalışmanız gerekir. Ancak her şeyi doğru yaparsanız, lavanta tarlalarının ve Provence bahçelerinin hafifçe yankı uyandıran çok hassas olağandışı bir ceket bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.