SeyahatYol tarifi

Kayak kayak merkezleri Kırmızı Glade geçer. Kayak pass - bu nedir?

Eğer kayak ilk kez geliyorsanız, öneri karışıklığa neden olabilir ski pass satın almak. Bu nedenle, bunun ne bugün anlatacağım, nasıl kullanılacağını ve ne kadar maliyeti. Böylece, ski pass - bu nedir? Bir elektronik geçiş olarak, başka hangi bugün alışık olduğumuz değil. Her yerde ve kullanım ATM'ler farklı ziyarete izin cüzdan plastik kartların bir numarası vardır. Yani burada bilginin bir turist vardır bunun miktarı sahibi, geçerlilik süresi, kaydedilmiş olduğu çip, entegre edilmiştir.

Nasıl kullanılır?

Biz küçük bir plastik karttır bir kayak geçişte, kavramı artık açıktır anlıyoruz. lift üzerine gitmek için, turnstile ekleyin gerekir, bu nedenle veri ile okunacaktır. Yani sadece ödeme kolaylık değil, aynı zamanda turistlerin güvenliğini sağlamaktadır. Örneğin, çocuk deneyimli kayakçılar için tehlikeli bir yolda turnike kaçırmayacaksınız.

Uzun süre Kayak giysiler koluna cepler bulunmaktadır. Doğrulayıcı bir el koymak için yeterlidir ve ekran fotoğraf, yaş ve cinsiyet gösterecektir. Yani çocuk kayak pass satın gitmek için alamadım. Ne verir? Şimdi onun cebinden almak ve daha fazla kontrol için gerekli değildir, çünkü bir kart kaybetmek olasılığı daha düşüktür. Cinayete (başkasının kartını kullanarak) için, pick up ve iptal edebilirsiniz. Yani her seyahat onun almadan önce mutlaka kontrol edin.

validizator bir zaman aşımı size kayak kartı kullanmak her zaman korur unutmayın. Ne anlama geliyor? turnstile gitmiş ve geri dönmek için nedense olduysa, yine öyle sadece belli bir süre geçtikten sonra mümkün olacaktır. aynı anda birkaç kişi paten vermedi tek kayak kartlarında yapılır, böylece 10 veya 20 dakika olabilir.

Bir asansör ne kadar geçmesi edilir?

Farklı her tesisi. sezon, alan ve onun geçerliliği bağlı. Aynı zamanda, farklı kayak bir yaş grubu için geçer. Çoğu zaman, indirim de 60 yaşın üzerinde olanlar için olduğu gibi, çocuklarda, öğrenci kartları için de geçerlidir. ( "Krasnaya Polyana" örneğinde olduğu gibi) ve çeşitli alanlarda birleştirir yeterince büyük kayak alanı, sen, sırasıyla farklı kayak geçer satın almak mümkün olacaktır. Ne verir? Kart belirli alan için tasarlanmış, o zaman sadece kendi topraklarında bir sürücü için gidebilirsiniz.

Eğer iyi bir kayakçı Ancak, aynı kaydıraklı her hafta sonu binme geçirmek sıkıcı olabilir. Sonra bütün bölge üzerinde geçiş alabilir. Geçerlilik ayrıca farklı olabilir. Minimum yarım gün kabul edilir ve maksimum edilir - tüm sezonu. kendi ihtiyaçları ve sevgisine göre hesaplanan Alp disiplini.

kayakçı hile gitmek böylece tatil Krasnaya Polyana tatil çok fiyatları arttı. yuvarlanmaya 2600 ruble bir abonelik için ödeme, onlar da "ucuz" binmek satmaya hazırız. Bu genellikle 1300 ruble olduğunu.

Krasnaya Polyana

Bugün en hızlı büyüyen kayak merkezlerinden biridir. Burada her şey turist çekiyor: kar bol, rahat bir tür, doğal orman, özel bir iklime. Bu kombinasyon dünyanın başka bir yerinde bulmak zordur. Krasnaya Polyana birkaç kayak merkezleri içerir, bu nedenle seçim turistler için mükemmeldir. Ayrıca, her bir tesis, karmaşıklık ve ölçüde değişik derecelerde satır bir dizi içerir. Çeşitli kayak kartları bulunmaktadır. Krasnaya Polyana - Bu ilçede sadece adı ve eğim üzerinde kayak olduğunu. Bunlar, tabii ki, fiyat politikası dahil, birbirleriyle yarışırlar. Ama yakın gelecekte evrensel kayak kartları olacağı planlanmaktadır. Krasnaya Polyana tek bilgi merkezi ve bilgi sitesi oluşturmak için, onun kanatları altına tüm tatil birleşmeleri gerektiğini için. tüm önkoşullar derneği "Rosa Khutor" ve "Alpik" zaten bugün planlanan ediliyor vardır.

"Gazprom" ( "Laura")

Bu Krasnaya Polyana tamamında aile tarafından işletilen bir komplekstir. İşte her aile üyesi kendi zevkine şeyler bulacaksınız. her türlü Asansörler: ip, gondol, Telesiyej. Yeni başlayanlar için iyi koşullar, eğitim paten olasılığı vardır. Kayak geçişleri uygulanan özel tarifeler (gün + gece). Ne verir? Sen 9:00 23:00 Kayak. Bir öğrenci ile 1700 yetişkin ve 1200 maliyeti. Karşılaştırma için, günlük oran - yetişkin başına 1300 ve o 9:00 dan 16:30 kadar çalışır.

"Dağ Carousel"

Bu her seviyeden kayak severler için bir çare 3 kuyruklar teleferiğe oluşmaktadır olduğunu. Sakin, eğitim ve aşırı yamaçları vardır. Çok ilginç deneyimli biniciler izlemek için: onlar virajlarıyla çok dar bir yolda inerler. Buna ek olarak, ormandaki uçurumlar, masif kalkış ve varış noktaları ile tehlikeli bir off-piste kayak vardır. 1000 - Kayak çocuklar için 1,800 ruble mal olacak bir yetişkin için (23:00) bütün gün geçmesi ve.

Kayak geçer "Gül Çiftliği"

Bu Krasnaya Polyana en genç ve en modern tesistir. (Bu "Rosa Hutor" bir parçası haline gelecek rekonstrüksiyon sonunda) "Alpika" kapattıktan sonra kayak için en ilginç yerdi. Modern asansörleri, herhangi bir eğitim işletilmesi kayakçılar için 72 rotaları. Sen Kayak geçişleri çeşitli seçebilirsiniz. Çocuklar için 1850 ve 1000 ruble - "Gül Çiftliği" bir yetişkin için günlük standart bir ücreti sunmaktadır. grup oranlarını bakmak için çok daha ilginç, örneğin, bir satır (5 kişi) içinde 2 gün boyunca kayak kartı 3400 ruble mal olur. aile, gezi ve en uygun mevsim oranları vardır. Kayak 42.000 yetişkinler için ruble ve çocuklar için 22,000 değerinde tüm yıl boyunca geçmektedir.

Yılbaşı tatilleri tüm tatil çok zam yapma unutulmamalıdır. tamamlandıktan sonra (15 Ocak 2015) üzerine, yamaçlarda kayak maliyeti üçte bir oranında düşmüştür. Onlar 31 Mart kadar sabit kalacak şekilde yerleştirin. Ama bahar aylarında Sochi ziyarete daha da indirim olacak. Kayak geçer% 20 maliyetini azaltmak için söz. Bu tarifede yani Mayıs ayı ortalarında sezonu sonuna kadar devam edecek.

başlayanlar ve profesyoneller için Bukovel

Bu büyük kayak olduğunu , Ukrayna çare o kadar başarılı gelişmekte olan ve çok umut verici tanınır. burada mükemmel kış hem yaz hem de rahatlatacaktır çünkü şaşmamak gerek. Toplamda piste 57.000 metre ve 16 asansörler var koyulur. bu büyük tesisi topraklarında asansör kullanmak için, bir kayak geçer kullanmak gereklidir. Bukovel - sezon Kasım Mayıs sürer gerçek kış eğlence kenti, ve sıcaklık etrafında tutulur -3. Kesin bir artı - düşük maliyetli bir tatil. Kayak 10 gün ila 3 saat arasında bir süre için kartları satın alınabilir. Standart gün oranı - UAH 600 ve tatillerde ve hafta sonları artık hile. elden ele kartınızı aktarmak için hiçbir olasılık alıcı malıdır yoktur. Özellikle "Lark" için, orada 9'a 7 den, özel indirimler sen Kayak sezonu bağlı olarak 20 ila 40% arasında indirimli olarak geçer satın alabilirsiniz duyuyorum. Yer oldukça etkileyici olabilir, çünkü erken gelmesi tavsiye edilir, ve 8.59 kadar ve sadece zaman yok.

Ek hizmetler snoubayke üzerinde bir köpek kızak bir ekipmanın kiralama yanı sıra sürme olduğunu. Yetişkinler ve çocuklar için kaplıcalar, oyun odaları, kafeteryalar, saunalar ve daha çeşitli sağlanmaktadır.

Kayak Dombay

Bu Kuzey Kafkasya'da ünlü bir tesistir. 2014 yılında, moda yenilik Dombay geldi. Kayak pas bilet turist dikkatine olmadan bırakmış önceden var, rahatlık yerini aldı. Bir kez burada oldum, hala Kafkas Dağları'nın eteklerinde güzel bir vadi içinde yer alan bu cennete, hayal olacaktır. Mükemmel iklimi, düşük nem veya doğa tarafından mest - karlı zirveleri ve çam ormanları - bu tesis birçok turist bir favori olun. Kayak kartları satın almak için çok pahalı değil, yetişkin için günlük oran - çocuk 800. yamaçları toplam uzunluğu başına 1400 ruble - 25 km, mavi, yeşil, kırmızı ve siyah vardır. Üç telesiyej ve 3 sürükleme vardır. Onlar 17:30 sabah 8 çalışırlar.

Kayak geçişleri Böyle çeşitli buraya kadar, muhtemelen hiçbir yerde bulmak değildir. Asansörlerin türleri çok çeşitli Bu tek seferlik seyahat: "Yumurta", "Doppel". "Doppel", "beş", için abonelik "Yugoslav". Boyunduruk ve karavan - Ayrı konuşma, fiyat ve fiyat. Tek bir ücret maliyeti 100 $ başlar, bu yüzden gün boyu binmek için gidiyoruz değil, bu çok uygun bir seçenektir.

Bulgaristan'da tatil, Bansko çare

Bu Bulgaristan'da yeni, modern ve gelişmekte kış tesistir. Pirin Dağları'nın en güzel dağ aralıkları birinin hapishanelerinde bulunmaktadır. Bir iklimsel kış tatil, çok kısa yazlar ve ılık, ama uzun kış bir yoktur. Burada mükemmel bir hizmet ve modern altyapıyı bulacaksınız. Toplam turist 14 km toplam uzunluğu 6 yollar sunulmaktadır. Bu saatte 3 000 yolcu taşıma kapasitesine sahip olan teleferik ve teleferik ile donatılmıştır. bunları kullanmak için, bir kayak kartı gerekir. Bansko - pahalı bir tatil, tüm fiyatlar euro içindedir. Kayak bir teleferik dahil, günün geçmek ve kiralama hizmetleri kayak, (12 yaşın altında) bir çocuk için yaklaşık 8000 yetişkin ruble ve 5000 mal oldu.

Varış, farz indirim öncesinde en geç 48 saatten daha önceden site ve zarezerviruete hizmetlerine gidin. Tesiste ayrıca 7 ila 12 yaşındaki çocuklar için indirimli fiyatlar sunuyor. eğitmen grubu ile uğraşan kadar Onlar için, bir kayak okulu, böylece ebeveynler rahat edebilirsiniz. Yedi yaşından küçük çocuklar istihdama ve onlar için orada özel bir roller coaster kaldırmaya izin verilmez.

özetlemek gerekirse

Bütün büyük kayak şimdi Kayak geçer kullanıyor. Bu şirket hem hizmet sunmak için uygundur ve turist için. , Aboneliğiniz için uygun seç için ödeme ve kar, rüzgar, çarpıcı hız ve şaşırtıcı deneyim fantastik bir dünyada vardır. Daha fazlası yok Tuttuğunuz spor sizi rahatsız etmek için. tek neyin tehlikede olduğunu anlar - Mektubu kim hatırlar her büyümesi için zımba delikleri olan geçirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.