Hizmetler

LCD "Zambaklar": Müşteri yorumları

Moskova ve St. Petersburg - Bu makalenin aynı adı taşıyan komplekslerinin bir örnek üzerinde Rusya'nın iki başkentlerinde modern konut geliştirme dikkate alınacaktır. Sen projelerin kendileri LCD ekranında, geliştirici konumu hakkında öğreneceksiniz "Vadisi'nin Lilies." Yorumlar Bu yazıda yer alan bilgilerin temelini oluşturuyordu. Onlar kaydetti ve edildi inşaatçılar ve gayrimenkul yatırımcıları ve hatta açık ve gizli alıcılar. sınıfına bile - Aynı adı rağmen, kompleksler birbirinden oldukça farklıdır. Şirketler Moskova grubu "IIC" prim konut tesisleri, iş ve konfor artı sınıfları inşa ederse, olası "LSS" business-class LCD "Vadisi'nin zambak" belirtti olmaları yer - değerlendirmeleri demek. Bunun nedeni inşaat kalitesi değil, burada sadece Tamam. Sadece LCD bölge sanayi bölgesi çevreler. Ama sırayla her şeyi söylemek daha iyidir.

Moskova

Şirketler grubu "IIC" Yeni bir sermaye güney batısında projeyi sundu - "Vadisi'nin zambak" LCD Yorumlar prensipte modern ekonomi sınıfı konut olamaz bu yönde umutları, hakkında söylenecek. Moskovalılar için son derece modern bir yaşam alanı oluşturmak için devam ederken, sosyal ve ulaşım - Zaten çok iyi gelişmiş altyapı yeni ile büyüyecek yoktur. , Tesadüfen, çoğunlukla da o Medenî Kanun "MIC" buluş olduğunu Moskova'nın yeni binaların, en başarılı örneklerle konfor aynı seviyede koymak proje LCD "Zambaklar" değerlendirmeleri. Bu nesne özel bir biçimi - çoğunlukla daireler. monolitik teknolojinin yapılan yedi katlı bina, "W" harfi benzer şekilde üç bölüme ayrılmıştır. nedeniyle böyle bir yapılandırma bölümüne birbirine paralel yerleştirilen ilginç bahçesinde alanı yaratır - yarı-kapalı.

(Moskova) projesi beyan LCD "Vadisi'nin Lilies" temsil Üç yüz yirmi yedi süper daireler. site oluşturucu serbest planın en söylenir rağmen Yorumlar, orijinal standart olmayan düzenleri açıklar. Birinci katta bulunan Tesisler, açık veranda bireysel erişimi ve son seviyelere sakinleri büyük bir teras-balkon bulunur. Ancak, zarar ve diğer tüm kiracılar etmez. Tüm daireler çok geniş ve birçok dolayı panoramik pencerelere cumbaların, tüm mükemmel bir görüş var. Üst katlar Moskova'nın güzel manzaralar Ancak dairelerin hepsi mükemmel özgü özelliklere sahip bulunmaktadır. İşte iyi bir iş mimarı fantezi: LCD "Vadisi'nin Zambaklar" in (Moskova) yorum bir bölümünde planlama kararlarını tekrarlamamak kaydetti. Her üç, iki ve hatta tek odalı dairede ayrı ayrı planlanmaktadır.

altyapı

sakinleri rahat ve konforlu için geliştiricinin kendi altyapısını oluşturdu ve peyzaj LCD içerisinde doğrudan yürütülen "Vadisi'nin Lilies." Yorumlar sahipleri büyük bir endişe ve müşterilerinin ihtiyaçlarını derin bir anlayış kaydetti. Birinci kat lobi güzel - Kamu lobi, iyi donanımlı rekreasyon alanı. Proje planlandığı ve Ticari Planı - servis sektöründen hep eczane, restoran, alışveriş merkezleri, şirketler. Çok rahat, iyi peyzaj, taze, güzel ve LCD topraklarında dolaşırken, tatil keyfini memnun olacak avlular "Vadisi'nin Lilies." Yorumlar sahipleri ayrıca giriş kontrol noktasında yaklaşık vücudun iddia edilen eskrim çevresi hakkında konuştu. Park yerleri sakinleri kendileri için ve misafirleri için yaratılmıştır.

Karmaşık altyapı civarında hep Moskova'da iyi olmuştur. "Auchan" da dahil olmak üzere alışveriş merkezleri ve mağazaların çeşitli, "ABC tat", "Galeon", "Crossroads", "Rio" ve diğerleri. gitmek - Çocuklar da daha çok, uzağa gitmeye gerek yok. en prestijli den - özel ve kamu konular, çocuk yuvaları, derinlemesine çalışma, hatta beş büyükşehir üniversiteler ile lise ve okulların çok. diş hekimliği kliniği, hastane, ambulans, çok sayıda özel tıp merkezlerinin ve güzellik hemen yakınında. Obruchevsky alan parkları ile ünlüdür. Neredeyse tamamen LCD ile çevrilidir "Vadisi'nin Lilies." geliştirici güzel bir ortam değil, aynı zamanda doğa ile uyum içinde harika yürüyüşler sadece vaat ediyor. Doğa rezervleri, yeşil alanlar ve parklar bugün yüceltilmelidir - her zevke.

Daha özel olarak,

Evin 43 sokakta Ostrovityanova bir LCD "Vadisi'nin Zambaklar" dır (Moskova). Yorumlar sahipleri bu bölgelerin mükemmel ulaşım erişilebilirlik edilir. Yakın yalan Profsoyuznaya Sokak ve Pr.Lenina, beş dakika içinde çevre yoluna gidebilir ve Garden Ring üzerinde bir saat dörtte birinden daha erken olması. Ne olursa olsun toplu taşıma çok rahatsız tercih. "Belyaevo", "Yugo- Zapadnaya" ve "Troparevo" - en çok üç metro istasyonları neredeyse bitişiğinde yer almaktadır. Moskova'nın Güney-Batı Karma hep kıskanılacak olmuştur. Burada, sadece parklar - Ülkenin en ünlü insanlar Moskova Devlet Enstitüsü, Halk Dostluk Üniversitesi, RNIMU ve ilçesinde yaşayan - sermayenin "yeşil akciğer", işte en ünlü üniversitelerdir. Otel, LCD ile harika bölgenin tam merkezinde bulunmaktadır "Vadisi'nin Lilies." Yorumlar Gizli müşteri de burada yerleşmeye karar veren kullanıcıların seçimini gözden düşürmeye mümkün olmaz. Tüm bu yorumlar şehrin muhtemelen düzenlenmiş alanı hakkında yazılı olarak, basitçe mümkün değildir - Obruchevskiy ve buna rağmen, yeşil alanlar, eski konakları, meydanlar, parklar ve ormanlar üçüncü tam üzerinde büyük bir alan.

Moskova Devlet Üniversitesi'nin her yerde görünür yüksek katlı bina - Yukarıdaki MGIMO ve sermayenin dekorasyon ve Rusya'nın bütünün gurur yakın diğer üniversiteler, ek olarak. Rusya Federasyonu Başkanı altında Kamu Yönetimi Rus Akademisi soru - Ayrıca yakın olan bina yürüme mesafesindedir başka bir büyük okuldur. üniversiteler ve yeşillik ilave olarak, Güney-Batı büyük ölçekli ve güzel iş merkezlerinin büyük bir sayı, şaşılacak bu alanda sermayenin küçük şehir olduğunu vardır. Uzakta değil LCD "Lilies" müşteri yorumları gelen bulundu ve iki düzineden fazla bu tür kompleksleri listelenir ve sadece çevresinde. Bu Park Place Moskova, "Outlook", "Motorin Plaza", Akıllı Park, "Eh Evi" ve benzeri dvadtsatidvuhetazhny. Ve bu konut kompleksi içinde değer daire ekler bir daha kaliteli. Moskova şehir merkezi yaklaşık yüz otuz metre deniz seviyesinden yükseklikte olduğunu. "Lily of the Valley" - iki yüz sekiz! Sen harika yorumu sakinleri ne olacağını tahmin edebilirsiniz - özellikle üst katlarda! Hava nemi normaldir, iklim daha uygun olduğunu, birikip kalmamaktadır. Herhangi havalarda, nefes almak kolaydır.

çevre hakkında daha fazla

ekolojik refahı - Güney-batı Moskova'nın en prestijli bölgelerinden biri ve faktörlerden biri olarak kabul edilir. Neredeyse bütün yıl burada rüzgarlar güney ve batıdan darbe, bu nedenle bölge temiz hava kütleleri banliyölerinde ise yıkanır. metropollerde arasında toz düşük yüzdesi de tam olarak bu övünebilir. Endüstriyel tesisler burada yokluğunda edilir. Güney-Batı Obruchevsky Bölge sadece en rahat, ama aynı zamanda çok temiz.

Sakinleri LCD "Vadisi'nin Zambaklar" doğa ile iletişim kurmak için aynı anda başkent ve ritim içinde yer alacaktır. Troparovsky parkı, peyzaj rezerv "Teply Stan" yarım girişinde bir kilometre. onun akışları, ördek ve diğer kuşlar, asırlık ağaçlar ve çiçekler ile kalın çim rezerv "Troparovsky" - on Biraz daha. LCD "Zambaklar" ormanlarla çevrili her tarafta. Ve - burada karkas ses gerekir! - Bu Vorontsov Park - Moskova en güzel yürüyüş alanına çok yakın konumdadır.

konut kompleksi "Vadisi'nin Lilies" Daireler

Zaten panoramik pencereli cumbalı ve dairelerin orijinal düzeni hakkında söylendi. Her biri kendine ait bir yüzü var - benzersiz, atipik, onun kişilik sahibi yansıtmaktadır. Daireler tek bölümde çok farklı konfigürasyonlar vardır ve LCD'nin her vatandaşın kesinlikle emin çünkü onun en azından biraz benzer daire yakınında kimse. planlama kararları çeşitli projesini gören tüm hayrete: Bu gördüğünüzde geniş bir lobi ve salonlar, hatta birinci katta veranda tek odalı dairelerde, son, panoramik camlar, cumbalı teras ..., kadar hızlı olabilir hiçbir özellik olduğu görülmektedir en çok sevilen ve rahat.

Bu aynı zamanda tüm ortak kullanım alanlarında uygulanır ve tam anlamıyla her şeyin herhangi bir tat, herhangi taraf tutmaya aykırı olamayacağı kadar ince düşünülmüş vardır. İlk adımlardan İç bölge tam olarak bu izlenimi yaratmak için. Ana girişin Bu parlak granit basamaklar, ciddiyet ışık, konfor ve en hoş duyumlar yerini ana salonda, giden cam kapı sürgülü. sehpalar, rahat koltuklar, sessiz ampuller ve mütevazi ama duvarlarda orijinal tablolar: Bir uyku yer veya kısa iş toplantıları ile var donatılmıştır. Bütün bu konfor, gizlilik atmosferi yaratmaktadır. Burada ayrıca bir dikkatle resepsiyon tasarım açısından hazırlanmış bulunmaktadır. İç oranları şey ihlal edilmez, uyumlu.

salona ek olarak

Eğer misafirhane kabul edemiyorsanız, yakındaki bir yer seçebilir - bu daha da rahat ana salonun aşıyor. Bu bir kokteyl ya bir fincan kahve eşliğinde sosyalleşmek bir lobi bar vardır. Otel, LCD "Lilies" bir araya için mükemmel bir yerdir: tam dokulu sıva, sadece kalite yine neşeli ve parlak iç çözümleri ile birleştiğinde granit zemin parlayan, asma tavanlar. Biz lobi ve salon bırakmadı sanki kaldırma platformlar ve koridorlar, aynı tarzda yapılır. Kalite her yerde aynı yüksek seviyede kalır. Işık yumuşak ve kumtaşı karo çünkü çok yer tüm ışınlarını yansıtır ve görsel alanı genişler. tesislerinde hacmi sıkışık hissetmek için bir kişi asla vermez. Merdivenler ve sahanlıklar de granit ile bitmiş, ve metal çitler - güzel ve kaliteli ahşap korkuluklar. Burada, şaşırtıcı bir hoş ve kullanışlı bir araya getirir: büyük lobi bar, aynı zamanda zemin kat ve iç hizmet sektörünün sakinlerine vazgeçilmez nesneler çeşitli bodrum katında bir eczane sadece vardır.

Burada sadece apartmanda yaşayamam - tüm çevresi ve insanlar için yaratılan dört duvar arasında sınırlı değildir. Hayat konfor dolu olacağa benziyor. mimari çözüm kulüp evin ilginç ve saygın imajını oluşturulur orada, yabancılara kapalı olduğunu göstermektedir. Hatta cepheleri çok binanın özel durumu hakkında konuşun. Çözelti, plastik, parlak, çevredeki (Ayrıca zayıf kalite) gelişiminden rahatsız edici ve uyumlu bir genel topluluk birleşir değildir. Kentsel kavram uzun süre bu alanda tutulur, ama modern yüksek kaliteli malzemeler LCD ayırt "Vadisi'nin zambak." Sekiz girdilerin Bu konut kompleksi, her biri bir kenara. Ana girişin itibaren biz lobi barda kendimizi bulmak, ana gövdenin ucundaki iki giriş - hizmet, iki vnutridvorovye bölgeleri her biri kendi giriş var ve hala her özerk vücutta girebilirsiniz. Böylece kompleksin konut kısmı bazı gizlilik korur ve sakinleri hızla ve mümkün olduğunca rahat kendi binalarına almak olabilir.

geliştirici

şirketler grubunun Üzerine "IIC", bir çok yazılmıştır çünkü tüm diğer şirketlere kıyasla konut inşaat hacmini aşan, ülkenin en büyük geliştiricilerinden biri haline geldi Başkentin inşaat sektöründe, gururu. Medenî Kanun "MIC" in Pozisyonlar tüm önde gelen sanayi reytinglerde uzun bir zamandır ve devreye konut hacimsel olarak sadece. Bu şirket, gerekli tüm belgeleri ifşa mükemmel şeffaflık ile karakterizedir. yatırımcılar ve eş yatırımcılara Kullanılabilirlik ve verilerin düzgün seçilmiş geliştiricinin güvenilirliğini değerlendirmek için. Bu, en büyük geliştiricisi zamanında bütün yükümlülüklerini yerine getirmek için her zaman, sermaye bölgedeki gayrimenkul piyasasının en güçlü üyesidir. Proje portföyü sürekli bazen "ağır", kalite ve yıldan yıla operasyon artar koymak konut miktarı, birkaç katıdır.

Şu anda, konutun "MIC" den fazla altı yüz bin metrekarelik şimdiki inşaat Medeni Kanunu toplam hacmi sadece ve portföy varlıkları çok beş milyondan fazla metrekaredir. İş ortakları karşılıklı yarar GK "MRC" ile çalışmak demek. Sürekli hizmet yelpazesini, modern bina teknolojilerinin kullanımı yanı sıra yatırımı, gelişmiş iş süreçlerini, gelişmiş hizmet seviyeleri artmaktadır. Özellikle, gelecek kiracı LCD inşaat şirketinin "Valley Zambaklar" Herhangi sunmaktadır : ödeme türünü ipotek hizmetlerine inşaatın sonuna kadar taksitle yüzde yüz ödeme. konut yardımları satın almak için krediler katılmaktadırlar için, analık sermaye, askeri sübvansiyonlar - Tüm bu bankalar-ortakları aracılığıyla yapılır.

Petersburg

(St. Petersburg) yeni LCD "Vadisi'nin Lilies" Bizim kültür başkenti olarak da yapım aşamasındadır. Bu binanın Yorumlar bolca mevcuttur. Petersburg ise, Kalinin semt yakında yeşil avlu geliştiricisi söylediği gibi, konforu ve sessizlik gelecek kiracı memnun edecek. Prospekt ve Prospekt Polyustrovsky Marshal Blucher - bloğun ortasında yer alan karmaşık, güvenilir bir şekilde, iki çok yoğun noktalarına ile korunmaktadır. Iki ev değişken yükseklik inşa edilir - Onbir gelen monolit yürütülen enerji tasarruflu dış duvarlar olmadan, yalnızca konut zeminler onaltı. Dış dekorasyon - "Islak sıva". Bu konut business class için tasarlanmıştır: ayrıntılı düzenleri, ergonomik organize boşluk. (St. Petersburg) farklı şekillerde değerlendirilen değerlendirme konut kompleksi "Vadisi'nin Lilies" Daireler: gerçekten memnun olacaktır yeni yerleşimciler olan bazı anlar vardır, ama hayal kırıklığı olacaktır.

Ancak, bu tür olarak daireler tüm iyi: hatta küçük stüdyolar rahat ve üç odalı lüks denebilecek geniştir. mutfak odaları aydınlık, ferah lobisi vardır, büyüktür. peyzaj ile de her şey harika: sağlar ve çocuklar ve spor alanları, yürüyüş yolları ve açık misafir otoparkı ve sakinleri için çok düzeyli park (neredeyse beş yüz araba). Bu konu en uygun olan ile (St. Petersburg) LCD "Vadisi'nin Zambaklar" gözden geçirmektedir. Kentsel mimarisinin Bu renkli ve canlı bir örneği, modern tasarım rağmen, bu zaten imar planlarının alanda kurulmuş içine mükemmel uyum sağlar.

altyapı

kiracı konfor hissi koşulları hemen hemen her şeyi oluşturulacaktır. güzellik salonları, mağazalar, eczaneler ve benzeri - birinci kat işyerlerinde tarafından işgal edilir. Bu alan zaten altyapısını kurulur ve iyi gelişmiştir: Birçok okul ve anaokulları, tıp ve spor tesisleri, TRC "Europolis" ve oto merkezleri, hipermarketler ve orada özel saklar. Ulaştırma erişilebilirlik çok iyidir. Her şeyden önce ben çok uzakta yaşayacak bir yer seçerken çok büyük bir artı metro ( "Orman" istasyonu) olduğunu söylemek gerekir. her iki durumda da merkezi ve çıkış çevre yolunun hem de - metro yanı sıra hemen hemen her toplu taşıma yoktur etrafında dur.

2017 yılının dördüncü çeyreğinde, ikinci - - nesnenin ilk aşamasının teslim ikinci st 2018 yılında. Bu nedenle, LCD "Lilies" müşteri incelemelere hala ilgiyle okudum. Birçok inandığı gibi karmaşık kültürel sermayenin değil çok temiz ve keyifli tarafı, büyür. "Vyborg'a" nin istasyonları ve sanayi bölgelerinin "Orman" kitle ve "Vadisi'nin Lilies" Arasında onlara yakın büyür ve ayrıca garajlar ve birkaç oldukça büyük binaları ile çevrilidir. geliştirici "LSS" LCD "Masters Şehir" hakkında yazmıştır gizli müşteri, geribildirim ileri "Flamingo" görünümlü ve St. Petersburg diğer yeni binalar yapıldı. Kesinlikle korkuyla bekledim. Sonraki gizli alıcı yaptığı incelemede belirtilen bu gerçekler ve bilgiler sağlayacaktır.

tutarsızlıklar

İlk tutarsızlık teknolojisinin inşaat oldu. Projede geliştirici bir "tuğla monoliti" var, ama bir inşaat alanında tuğla hala görülecek. teknolojinin ne tür LCD LSS "Vadisi'nin Zambaklar" "" yapımında kullanılır? Yorumlar temiz bir monolit olduğunu söylüyorlar. kompleksinde İki yatak odalı dairelerde, biraz çoğunlukla stüdyoları, Tek ve iki yatak odası olacak. Bu, hiçbir şikayet iyi ve neden olmadı. Gizli müşteri sürpriz daha LCD "Vadisi'nin Zambaklar" - Polyustrovsky potansiyel müşterinin adı ve adresi inşaatının devam - daha doğrusu, adresleri eksikliği. İstasyon sayı 1 - hayır, ev numarası biri değil. Hatta posta nesnenin tam koordinatları ile, henüz karar ve ilk aşamanın teslim anda hiçbir şey bırakmamış.

metro yolu - yürüyerek bir saat dörtte. Bu ince, prensip olarak vardır. Fakat yol sanayi bölgelerine geçmiş ve demiryolu altında çalışır. Gece yarısı iade Evde bir macera, belki de değil hoş biri olabilir. Çok aşağılayıcı sözler manzara hakkında söyledi. "Vadisi'nin Lily" çevreleyen Hem cadde, güzellik farklıydı ve her zaman gürültülü olmamıştı. garajlar çok büyük sayıda görmeye - Blücher Caddesi'ne doğru binadan bak. umudu Polyustrovsky doğru Görünüm - dehşete postapokalipticheskomu elektrik enerjisi kuruluşlarından biri kümesi sakıncası. Göz hiçbir yerde dinlenmek, ancak kasvet en yüksek derece bir film çekebilirsiniz - burada en azından olmaya eğilim. Tek bir kelime gizli alıcı dış mekan için söylenmiştir. "Müge" etrafında Çiçek koku yok. İnşaat alanına yakın, özellikle çöp kokusu büyüyor. Ve tüm dökümü önce burada çünkü. geliştirici şantiye toprak yayından kaldırıldı ve götürüldüğünü söylüyor. Görünüşe göre, bu yardım etmedi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.