SağlıkMüstahzarlar

"Rölyef Ultra": hazırlanması kullanımı ve geri bildirim için talimatlar

Hemoroid çeşitli yerelleştirme ortadan kaldırmak için yardımcı ilaçlar, büyük ölçüde kişinin hayatını kolaylaştırır. Çoğu durumda, bu ilaçlar sadece çözülmemiş sorunu bırakarak semptomatik hastalık rahatlatmak. Nitekim, hemoroid ve varis ile başa çıkmak için şu anda en etkili yolu minimal invaziv veya cerrahi müdahaledir. Ancak bu durum ilaç "Ultra Çare" faydasız olacağı anlamına gelmez. Hastalığın erken dönemlerinde kullanılan Tıp oldukça iyi bir sonuç göstermektedir. Bu "Ultra Çare" vasıtası ile ilgili olup daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Sen ilacı kullanmak, hem de bu konuda bazı değerlendirmeleri hakkında bilgi almak için muktedir öğreneceksiniz.

İlaç "Ultra Relief" açıklaması

Bu ilaç nedir? tıp rektal fitil şeklinde yalnızca boşaltılmaktadır. Köpekbalığı karaciğer yağı, içeren çinko sülfat ve hidrokortizon asetat. Ayrıca, ek bileşenler hazırlanmasında kaydedilmiştir. Bu metilparaben, don yağı, magnezyum stearat ve propilparaben.

Bütün kütle hücrenin kontur içine paketlenir. bir paket ilaç olarak, rektal uygulama için fitiller 12 bulabilirler. Bir paket maliyeti 480 560 ruble arasında değişir.

ilaç kullanımı: endikasyonları

"Rölyef Ultra" kullanma talimatlarını demektir hakkında ne söyleyebilirsiniz? Mumlar protivogemorroidalnym formülasyonlar birleştirilir, bu hastalığın birçok rahatsız edici semptomlar ile savaşmaya yardımcı olur. özetinde listelenen böyle bir kanıt kullanmak:

  • hemoroid lokalizasyonu (iç ve dış) farklıdır;
  • Çatlaklar, erozyon, anüs mekanik hasar;
  • proktit;
  • rektumda kaşıntı;
  • anal bölge ekzema ve dermatit olmuştur.

Genellikle diğer ilaçlarla kombinasyon halinde reçete "Ultra Relief" anlamına gelir. Bu anti-enflamatuar farklı formlarda, ağrı kesiciler, antikoagülanlar içerir ve iyileşme anlamına gelir yara. Bütün bileşimler tarif edilen araçların aynı zamanda da iyi bir araya getirilmektedir.

fitiller kontrendikasyonlar

ilaç 'Rölyef Ultra "talimatı kullanılabilmesi söylüyor Hakkında her zaman değil. İlaç onun kontrendikasyonları vardır. Bunlar aşağıdaki durumları içerir:

  • Kirlilik, fitiller kullanım alanındaki viral ya da bakteriyel enfeksiyon;
  • diyabet, tüberküloz;
  • İlaç bileşenlerine aşırı duyarlılık;
  • çocuğun yaşı;
  • emzirme ve gebelik.

ilaç kesinlikle uzman bildirmelidir bazı bireysel hastalıklar, endike değildir. Sen kendi başlarına ilaç kullanamaz. tanı ve tedavi teyidi ön inceleme Proktolog onayını gerektirir.

"Rölyef Ultra": İlacın kullanımı için talimatlar

Yukarıda açıklandığı gibi nasıl ilaç kullanılır? Fitiller, anüs boyunca rektum içine, doğrudan uygulanırlar. Bundan önce, sabun ile yıkanması gereklidir ve bağırsakların boşaltılması gerekmektedir. Bu durumda, ilacın kullanımı sadece güvenli değil aynı zamanda etkilidir.

Tek bir dozda tatbik edilen ilaç. Çok semptomlar ve hemoroid formlarının tezahürü bağlıdır. Gün başına 4'ten fitiller aşmasına izin verilmez. Özelliği ilaç uygulanması yerelleştirme montaj bağlıdır. Bu ise bir iç hemoroit, mum tamamen mümkün olduğunca uzak itilmiş bağırsak içine yerleştirilir. ilaç dışında bulunan bir düğüm tam olarak yerleştirilmiş değilken. Bir kısmı, tamamen çözülünceye kadar dışarıda kalmalıdır.

Hangi uyuşturucu tüketiciler ve profesyoneller hakkında görüşler?

İlaç "Rölyef Ultra" (mum) değerlendirme çok pozitifti aldı. Doktorlar ilacın etkisi olduğu nedeniyle kendisini oluşturan malzemelere söylüyorlar. Bu nedenle, köpek balığı karaciğeri yağı, bir yumuşatıcı ve bir anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Ayrıca, bu bileşenin genellikle bir ımmunomodulatör'den olarak kullanılır. Çinko sülfat çatlak ve erozyon üzerinde iyileştirici bir etkiye sahiptir. Bu madde kuru yaralar olabilir. Hidrokortizon - bir kortikosteroid. Bu malzeme, normal böbrek üstü bezleri tarafından üretilir. madde, anti-enflamatuvar, analjezik olan tahriş etkisi kaldırır. Birlikte bu bileşikler mücadele hasar ve hemoroid yardımcı olur.

O rapor ilaç "Rölyef Ultra" (mumlar) Müşteri geri beslemesi? Hastalar ilaç hızlı hareket başlar bildirmektedir. İlacın uygulamanın iki kereden sonra hemoroid belirtilerinin şiddetini azaltır. adil seks bazıları hamilelik sırasında ilaç kullanıldı ve fetüs üzerinde olumsuz etkiler söz etmedi. Ancak uzmanlar bu değerlendirmeleri dinlemek için değil tavsiye, ancak kullanım talimatlarına uymayı tavsiye edilir. Ayrıca düzeltmeden önceki proktolojiste danışmak gereklidir.

özetlemek gerekirse

hemoroid Mumlar "Rölyef Ultra" - bu oldukça pahalı bir araçtır. Bu aktif hastalığın semptomları ile başa çıkmak için yardımcı olur. Ancak, ilaç kalp kasının bozukluğu olan hastalarda tıbbi gözetim altında kullanılmalıdır. şeker hastalarının tedavisinde, doktorlar, modern cihazlar yardımı ile günlük olarak kan şekeri düzeylerini izlemek için tavsiye edilir. Sana sağlık diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.