ÇirkinlikTamirat

Koridorda için duvar kağıdı - çeşitliliğini ve işlevselliğini.

Koridor - Herhangi bir ev yüz, ziyaretçiler ve misafirler tarafından görülebilir ilk oda, çünkü. Kural olarak, Rus dairelerin çoğunluğu, etkileyici boyutu farklılık göstermemektedir. Ama bu demek değildir salon tasarımı dairelerin sahipleri evin diğer kısımlarına göre daha az dikkat.

Doğru yaklaşım ile, hatta küçük koridor oldukça uyumlu olan mantıksal devamı olma, iç uyması edilir. Bu durumda, duvarların yıkılması iddialı bir yeniden yapılanma gebe gerekli değildir. Ana odanın duvarlarını bitirmek için konular yankılanan, koridor için duvar kağıdı seçin yeter.

yapı malzemelerinin modern pazar malların büyük bir seçim etkiler. Ayrıca, yeni öğelerin her türlü satışı neredeyse her yıl geliyor. dedikleri gibi Ve duvar rengi ve dokusu, zevk meselesi ise, kalite ve teknolojik özellikleri duvar kaplamaları daha dikkatle düşünülmesi hak.

Bize neyi anımsayalım duvar tipleri bugün piyasada mevcut.

Ucuz, basit kağıt duvar demode hiç gitmeyecek. Nedeniyle desen çeşitliliği, yüksek teknoloji ile başlayan ve modernlik ile biten iç herhangi bir stil için bitiş seçmek zor olmayacaktır. Duvar kağıdı kağıt yardımıyla Teknoloji duvar dekorasyonu gibi kolay ve erişilebilir. duvar kağıdı uzmanları inşaatçılar büyük avantajı onları doku "nefes" düşünün. Bu bitirme malzemesi düşük nemli yerler için uygundur.

Vinil malzeme artık Rus pazarının yeniliktir. Yıkanabilir duvar kağıtları çoktan çünkü güzelliği ve dayanıklılık, müşterilerinin kalbini fethetti. Bu duvar kağıtları koridor, bunlar çevrede birikir olmaz açık kir demektir sünger veya elektrik süpürgesi ile temizlenmesi kolaydır çünkü belki de en iyi seçenek. PVC bazında duvar kağıdı önemli dezavantajı - onlar hava geçirmez, ama bugün üreticileri bu sorunu çözmek.

Tekstil duvar temelde bir kağıt, kumaş ya da astar vardır. Üst tabaka, doğal veya yapay kaynaklı bir özel işleme tabi tutulan iplikler oluşturulur. Tipik haliyle, bu keten, pamuk, jüt, viskoz, ipek, polivinil klorür bulunmaktadır. Kumaş duvar kağıdı oda Barok tarzında dekore edilmiştir özellikle alakalı eğer koridorda, Rokoko, Art Nouveau veya ülke. maliyeti yüksek olmasına rağmen, kumaş duvar yüksek kaliteli ve mükemmel performans özellikleri gibi dikkate değerdir.

Fiberglas - Yeni bir yüksek teknoloji duvarları için malzeme. soda, kireç, silisli kum, dolomit Bu tür duvar doğal malzemelerden yapılır. Yüksek sıcaklık materyallerinin etkisi altında eritilir ve daha sonra dokuma kumaş olan filamentler halinde çekilir. fiberglas genellikle kağıt temelinde yapılır. Böyle bir şehirde koridor ve diğer odalar daire bitirme pratik ve çok yönlüdür. Cam elyaf kolayca kaplama lateks ya da su bazlı boya ile güncellenir. savurgan olsa bir karar değil, pratik - Fiberglas koridor için duvar kağıdı. Bu materyal, yangına dayanıklı ve kullanımı kolay, kimyasal olarak nötr, neme karşı hassas değildir.

mantar Duvar Kağıtları sadece ekolojik ve etnik iç severler için oluşturulur. Özel olarak, muamele edilmiş yüzey toz parçacıkları birikmez. Ayrıca, kaplama, eğer istenirse, geleneksel vakum veya sünger kullanılarak yıkanabilir.

Basit kuralları takip eğer, duvar kağıdı salonu zor değildir seçin. Büyük çizimler için uygun değildir, düşük tavan ile küçük bir oda için. Çiçek seviyorsanız, o zaman küçük bir boyutunu seçin. duvar kağıdı mutlaka ışık, soğuk renkler daha iyi olmalıdır kadar Nadir salonu, bir pencere vardır. İnce şeritler kalıplarını sağlayacak görsel yüksek yer açın. Eğer çok daha geniş bir salona olmayı hayal mi - yerleştirilen çapraz motiflerle duvar kağıdı seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.