Gıda ve içecekYemek tarifleri

Bir mikrodalga fırında cips - lezzetli ve sağlığınıza zarar vermeden!

Patates cips yetişkinler hem de çocuklar seviyorum. Aynı zamanda, birçok ürün deposundan kötü olduğunu biliyoruz ve bu nedenle bu lezzetli incelik keyfini çıkarın. Aynı zamanda mağaza "patates" İyi bir alternatiftir. Mikrodalgada cips yemek için yeterli. Bu ev yapımı çanak da daha sağlıklı bir süpermarket cips ve bir tat, ne daha kötü vardır. olan en büyük avantajı , ev yapımı Patates cipsi , bir mikrodalga fırın içinde, kalite ve bir besin değeri ürünü. , zararlı katkı maddesi olmadan hazırlanan Evde kullanılan berrak dilim patates cipsi depolamak için kullanılır. Bu nedenle, ev cips şeklinde patates pişmiş, sen sağlığına tehlikeler hakkında endişe etmeden yiyebilir.

İşte gerçekleştirmek çok kolaydır mikrodalga, içinde cips yemek pişirmeyi davetiye çıkarıyor.

Mikrodalgada cips hazırlamak için, bir kaç orta ölçekli patatesleri seçmelidir. Patates deriden saflaştırılır ve su ile yıkanır. Tamamen temiz ve soyulmuş yumrular elde etmek iyice yıkayınız. Şimdi patates doğru kesilmelidir. Sıradan bir bıçakla kesilmiş olabilir, sen kızartmak için patatesleri kesmek için kullanmak alışık. süreci daha hızlı olduğu, ve kesit kalınlığı sebze ve yeterince ince ve eşit doğranmış patates sağlayan diğer cihazlar kesme lahana, araç ve cihazları parçalama için bir rende kullanabilir, yaklaşık olarak aynı idi. İlginç dilimler bir zikzak kesmek için bir bıçak alarak elde edilebilir. Böyle patates hırsız hemen analog hatırlatır.

Bu nedenle, ana düz ve ince dilimler kesilmiştir. Tüm patates dilimlenmiş sonra, dilimler su altında durulanır. Fazla nişasta yıkamak için gerekli patates yıkayın. Bunun bir sonucu olarak, mikrodalga çipleri bir levha veya tepsiye yapışmaz. Aksi halde, nişasta sıkıca plakaya fiş sopa ve koparmak için çok zor olacaktır.

Yıkama işleminden sonra, dilimlenmiş ham patatesler kuru olmalıdır. Bunu yapmak için, yıkanmıştır patates dilimleri, veya düz bir plaka üzerinde, et veya sebze parçalama için tahta üzerine serilir. mümkün olduğunca Su cips aşağı akmalıdır. ıslak havlu dilimleri olabilir Kurutma işlemini hızlandırmak için.

Kurutma işleminden sonra, patates dilimleri tuz ve çeşitli baharatlar ekleyebilir. Sonra onlar birkaç dakika boyunca altın kahverengi ve gevrek acquire iştah açıcı bir görünüm vardır mikrodalga, gönderilir. Sadece yemek bitmeden mikrodalgada cips tuz olabilir. Patates dilimleri geleneksel cips şeklinde sonra, mikrodalga çıkabiliriz. Hazır cips Pişirme için veya eğirme plakasına kağıt üzerinde ortaya koymak. Eğer almak isterseniz daha yağlı cips patates dilimleri bitkisel yağ az miktarda yağlama özelliğine sahiptir. Bu durumda bir plaka mikrodalga için özel bir kapak kapsayacak şekilde daha iyidir. Bu mikrodalga fırın sayesinde temiz kalacak ve cips sonra yıkamak uzun zorunda değildir. Patates cipsi ortalama pişirme süresi - hacim kısımları, mikrodalga güç, sıcaklık ve diğer faktörlere bağlı olarak 3-10 dakika. Cips patates dilimleri üzerinde altın kadar pişirilmektedir.

çeşitli maddeler uygun olacaktır bu yemek hazırlamak için. Çeşitli mağaza cips hatırlatmakla yetinelim. Sen pişirebilirsiniz sarımsak sosu onlar mikrodalga gitmeden önce bitkisel yağ ve dilimler ön-kaplama ile. Sıcak baharatlar, kullanılabilir, örneğin, kırmızı biber veya baharatlı yeşil ve kavrulmuş doğranmış soğan bir karışımı - pişirme öncesi veya pişirme sonrasında patates cipsi serpilir. ekşi krema ile yapabilirsiniz ceket cips ya rendelenmiş keskin peynir serpin: - ekşi krema veya peynir ile pişirilmiş patates dilimleri ruhuna Birisi bu tarifleri de oldukça mümkün bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.