Ev ve AileGebelik

Geç gebelik

Gitti bir kadın 25-27 yaş "starorodyaschimi" denilen o günler vardır. Ve onlar nasılsa gelecek anne kanca istedi ama çünkü o günlerde o "geç gebelik" adı verildi çünkü değil dedi. Kim bu kadar saldırgan terim, çünkü çok nadiren kullanılır edilir süreleri ve görgü ve annelerin yaşı ve değişti.

Geç gebelik 35 yaşından sonra ortaya çıkar. Ve bu fenomeni açıklamak için basit: bugün daha çok kadın, daha elverişli kez doğum geciktirerek iş, eğitim, konut, iyi kazanç kastediyoruz. Ve sadece 35 yıl onlar aile hakkında ve çocuk hakkında düşünmeye başlar. Buna ek olarak, boşanma ve remarriages arasında dramatik artan sayıda, hangi çocuk kırk yıldır ebeveynler doğarlar.

Belki bu eylemlerin içinde ve orada sağduyu, ancak onlar geç gebelik aynı yapacağız olanlar anlatmak istiyorum belirli sonuçları, gerektirir bilmelidir.

İlk olarak, o yaşta, üreme kapasitesi ile azalır ve bu nedenle anlayışı nedeniyle, oldukça karmaşık bir hale hatırlamak gereklidir önemli ölçüde doğa tarafından bize gecikmeli yumurta arzını, azaltmıştır. Bu önleyebilir ve menopoz kırk yıl sonra ortaya çıkar. Kromozom anormallikleri büyüyen riski doğmamış çocuğun 35 yıllık. Ancak, yukarıda hepsi sadece bütün soruların yeterince farkında olması gerekir, biz uzun zamandır beklenen çocuğu başlatmak için fikri terk gerektiği anlamına gelmez.

Önce kimin geç hamilelik uzmanlık olduğunu yetkin bir jinekolog, bulmalıyız. İyi bir fikir, genetik hastalık riskini azaltmak için kocası ile birlikte, size yardımcı olan bir genetik uzmanına danışmak.

Ve ne zaman doğum yapmak çok geç? Doktorlara göre, 50 yaşında hamilelik - kesinlikle önerilmez, ancak bu yaşta doğurmak ünlüler bakmak güzel. Doğumdan sonra, ekranlar mutlulukla parlayan ile yaptığı Hollywood'un gülümseme gülümseyerek. Ve ancak onlar ve onların doktorlar ne kadar emek ve aynı zamanda biliyoruz ve para onları annelik olduğunu maliyeti. Daha yakın zamanlarda, doktorlar sonrasında söylediler menopoz, bir kadının bedeni artık tam yumurta gebeliğin mümkün üreme olan gerçek değil, ama bugün modern teknolojiler kısırlığa çare izin verdiğinde pek çok kadın çocuk ve menopoz sonrası için izin vererek in vitro fertilizasyon.

Normal ortalama kadın için 50 yıl sonra tüm bu hamilelik ile oldukça karmaşık olabilir. Burada iyi bir doktor - yanı çünkü, yarısıdır geç doğum anne ve bebek için büyük bir risk vardır.

Ancak genellikle, böyle bir durum, çok daha uzun genç yaşta bir kadın aniden beklenmedik hamile olduğunu öğrendiğinde. Bu aşamada çok önemli olacaktır uygun bir diyet, sağlıklı yiyecekler, sık dinlenme ve daha birçok şey - o böyle bir durumda kendini bulursa Ve, sırayla sağlık ve bir doktor tarafından reçete edilecek belirli kurallara uymayı o olurdu çocuğun güvenliğini korumak için son derece bireysel amaçlar da dahil olmak üzere. Vücutta meydana gelen her türlü değişikliği özenli olmaya değil, aşırı iş yükü için önemlidir ve ufak bir anomali ve derhal doktorunuza başvurunuz.

Özetle, biz tek bir şey söyleyebilirim: gebelik vücut kadının elli yaş için çok ağır bir yük olduğunu, ancak bu adımı atmaya karar verirseniz, bütün "karşı" tartı sonra ve "evet", o zaman maksimum güç tasarrufu modunda yaşamak için gerekli olan, kesinlikle hekimin bütün tavsiyelere uymak ve her şey iyi olacak inanmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.