SeyahatYol tarifi

Gezi Lyubertsy: açıklaması, adres

Lyubertsy modern kent sitesinde Uzlaşma 17. yüzyılın başlarında kurdu. Bir yerleşim gelişmesine ivme demiryolu trafiğinin görünümünü verdi. Şu anda, şehir Lyubertsy - insan çok sayıda önemli bir sanayi merkezidir. Ayrıca, yerel sokaklarda insanlar, ancak ziyaretçilerin sadece görülebilir. İnsanlar hayatının ve tarihe dair Lyubertsy cazibe merkezlerini görmek için buraya geliyor. Bu makale bazıları hakkında söyleyecektir.

helikopter pilotlarının kahramanları Anıtı

savaşlar farklı savaş aracı kullanmak kazanmak için. Bunlardan biri - helikopter. Mi-24, Afganistan, Çeçenistan ve diğer savaşlarda kardeşleriyle katıldığı Lyubertsy yüksek stel yaptığı son dinlenme yeri buldum. sokak Warriors-Enternasyonalistlere bir anıt.

Bir saik bu şehri seçmiş ülkemizin böyle nadir bir anıt yüklemek için. Burada toplanan ve askeri helikopter test edildi. Ama bu anıt, savaş makinesine anıyor dışında ayrıca savaş sırasında ölen helikopter pilotları hatırlatır.

Ev NA Kruming

20. yüzyılın başlarından itibaren Olağandışı Art Nouveau yapı partner, şehrin bir özelliğidir. onur tüm konumlar Lyuberets yeniden inşa edilmesi değil. Ve Kruming değişti evin çatısına, kulelerine restore o tarihsel dönemin tamamen tutarlı olduğu temelinde restorasyon çalışmaları yapılmıştır.

Sahibi evini terk sonra., bir çocuk odasına dönüştürüldü için., bunun gerekli olduğu t olun ve sonra birkaç kez onun kaderini değiştirdi. Şu anda ev NA Kruming böyle bir snack bar, bir piyano, bir gramofon, kırtasiye ve daha fazlası gibi periyodik ev tanınmış üretici, gelen öğelerin sergiler düzenlemektedir şehir müzesi, transfer oldu.

Kruming içinde faaliyetlerini 1911 yılında başladı. Başlangıçta, Uluslararası Harvester Şirket-Chicago temsilcisi oldu, ama 1914 yılında tarım makineleri üreten fabrikasının müdürü oldu. Sovyet zamanlarda, NA Kruming avlanırdı geldiğinde bile, onun evinde durdu V. I. Leninym ile yakın temas. Bina adresi -. Kırmızı, d. 1.

Holy Trinity Church

Şimdi şehrin bir parçası olan Natasha, eski köyde, ilginç bir mimari anıtıdır. Gezi Lyubertsy - sadece eski binalar, aynı zamanda kiliseler olduğunu. o bağış dachevladeltsev üzerine inşa edilmiştir, çünkü Holy Trinity Kilisesi dikkate değer.

Natasha 20. yüzyılın başlarında hâlâ bir tatil köyüydü. Site sahipleri genellikle nedeniyle uygunsuz konumu tapınağını katılma fırsatını yok. Bu nedenle, Moskova Ruhsal kardinaller kurulu öncesi ele, sonra bir kilise komisyonu oluşturarak, onlar kilise yapımı için bağış toplamak başlamıştır.

Para toplandığı zaman, güvensizlik ve yıkım zor yıllar boyunca varlığını sürdürmüştür (din adamları için evi ile) güzel bir ahşap kilise inşa edilmiştir.

Şu anda, tapınak bir dar okulda bulunan çalışıyor aynı etkiye sahiptir. ül: Holy Trinity Kilisesi bulunmaktadır. Uritskogo d. 1.

kamp

Ayrıca turistik Lyubertsy - bu parklar. İnsanlar bile onlar şehirde yaşamak yediler, doğada dinlenmek istiyorum. Bu nedenle Natashinsky parkı, şehrin kuzey kesiminde yer alan yerel halk ve Lyubertsy ziyaretçilerine çok sayıda çekiyor. 30 hektarlık kendi ülkesinde yürüyüş ve eğlence için yeterli alan olduğunu, Bole tekneler ve katamaran binmek bir gölet, bulunmadığını söyledi.

Biz geçen yüzyılın 60-ler parkı koydu. onun çekici özelliklerinden birisi elliden fazla kişiyi kurtarmak için hayatlarını veren Mikhail Mitrofanov, hiç anıtıdır - Otobüs yolcu, kontrolünü kaybetti. Parkın Natashinskogo topraklarında sürmek, kafe ve hatta bir çeşme çalışır. zevkle Kasaba halkı çocuklu orada dinlenin.

Orman Park Tomilino

Park Natashinskogo alanı yeterli değil büyük görünüyorsa, şehre Tomilino köyünde birkaç kilometre seçip alabilirsiniz. Yanında 3522 ha doğal alandır. Bu Forest Park Tomilino. Bu 20. yüzyılın başlarında kurulmuştur. Bunlar çoğu zaman dinlenmek ve orta bant zengin florasını yaşamaya geliyor. Parkta kozalaklı ve yaprak döken ağaçlar, çimen büyümek, kuşlar ve hayvanlar canlı su yoktur. İşte kuvars kumu çıkarma yapmak kum çukurları vardır. kireç taşı çıkarılması için ocakları parkta da bulunması halinde.

Modern mekanlar Lyubertsiy

"Lube" taraftar grubu, tabii ki, yakından favori takım çalışmalarını izliyor ve 2015 yılında bu şehirde, onlar için sokak Smirnoff efsanevi grubun onuruna bir heykelinin açılışını olduğu bir sır değil. İlginçtir, heykel iki karakterden oluşur. Bir bankta oturan elinde dambıl ile bir kadın figürü - İlk elinde bir gitarla solisti Nikolai Rastorguev ve ikinci göstermektedir.

Değil zor bu ünlü şarkının kahraman olduğunu tahmin etmek "Sevgilim-birimi." anıt boşuna bu şehirde dikildi. Grubun ilk performans Kültür yerel evinde gerçekleştirildi. Nikolai Rastorguev doğdu Lyubertsy ve daha sonra şehrin fahri vatandaşı ünvanını aldı.

İşte Okulu sayı 10 ilk özel kalıpçı-döküm ünitesini dünyanın ilk kozmonot Yuriy Alekseeviç Gagarin aldık. Bu nedenle, onun etrafında 1984 yılında o bir anıt oldu. Bir balon ve bir çember simgeleyen yörüngede Dünya dekore yıldız bağlı bir kayış olduğunu. Astronot takım bu diskin değerinde Gagarin günü. Bir el uzayda adamın isteği simgeleyen kaldırdı ve diğer kendi topraklarına dönüşünü hatırlatarak, aşağı edilir. Bu anıt Londra mimar A. Novikov tekrar edilmiştir. anıt Adresi - Oktyabrsky Prospect, 136 ..

Lyubertsiy konumlar bununla da bitmiyor. Eski bir malikane, bir anıt ve müze ve çok daha fazlası vardır. şahsen cazibesini anlamak için Moskova yakınlarındaki yer alan bu şirin şehre gel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.