KanunYasal Uygunluk

Bir daire için eylem Birleşik Devlet Kütüğüne göre ne kadardır?

Giderek, vatandaşlar kadar yaşam dairesinde eylem Birleşik Devlet Kütüğüne göre ne kadar ilgileniyoruz. Bu normaldir. Özellikle Rusya şimdi kaldırılmış olan mülke mülkiyet haklarının belgesi dikkate alınırsa. vatandaşlara yararlı bilgiler ne tür olabilir? Rusya Federasyonu'nun tüm sakinleri farkında Unified Devlet Kayıt dan ifadesi hakkında ne olmalıdır? göründüğünden daha kolay bu soruları yanıtlayın.

Devlet Kayıt Unified - bu ...

Önce söz konusu kurum ve araçların ne tür prensipte anlaşılması gerekir. Devlet Kayıt Unified - bu nedir?

Bu kuruluş - Bu gayrimenkul ve sahiplerinin nesneler hakkında bilgi depolayan yerdir. Unified Devlet Kayıt bulunabilir:

Tüm bu özellikler özel açıklamada yazılacaktır. Üzerinde daha da tartışılacaktır. belirli koşullar altında düz üzerinde Unified Devlet Kayıt deşarj eylem hayat ne kadar?

Ne kanun diyor

Bütün bu anlamak için, şimdiki Rus mevzuatına uygulamak gereklidir. Genellikle nüfusun kaynaklanan soruları cevaplamak için kurulan kanunlar yardım etmektir.

Ama bu durumda. apartmanda Birleşik Devlet Register Vadeli deşarj eylem yasayla ayarlı değil. Bu, tüm koşullara bağlı olduğunu ifade eder. Çeşitli işlemler ve işlemler uzatmak veya üretilen kağıt geçerlilik süresini kısaltır. Buna göre, basit cevap hayır.

geleneksel çerçeve

Ancak, bazı geçici kısıtlamalar güvenilemez. Ne hakkında? Rusya, organizasyon dairesinde Birleşik Devlet Register ekstresi etki süresi ise. Ama daha sık belge süresiz geçerli olduğunu kabul edilir.

herhangi bir değişiklik kayıt hakları yapıldığında Onun alaka sonlandırılır. Sadece eğer daha önce yayınlanan sertifika geçerli hale gelir. gerisi belli organizasyonda ayrıntıları öğrenmek zorunda kalacaktır.

Hatırlamak önemlidir - sahiplik belgesi Rusya'da gayrimenkul borç vermez. Bunun yerine, artık apartman yayınlanan bildiride USRR sahibisiniz. Bu sürece bilgi belgesinde yazıldığı gibi, onun ilgisini kaybetmeyecek, söylendiği gibi, geçerlidir. Hayat bir oturma izni için bir daire için eylem Unified Devlet Kayıt ilginç özü ise Yani, endişe etmemesi gerektiğini - Belge bile yayımı tarihinden itibaren birkaç ay sonra ilgili olacaktır.

Diğer işlemler için

Ancak hepsi bu değil. Genellikle tekrar tekrar bir özü sabit modelin sipariş etmek. Daha önce de belirtildiği gibi, kağıt uzunluğu alaka değişir. Kanun, bu özellik düzenlenmemiştir.

Eğer banka ile bir anlaşma için dairede Unified Devlet Kayıt dan özü eylem dönemi bilmek istiyorsanız Yani, örneğin, sertifikaların verildiği tarihten itibaren 30 gün sonra geçerliliğini kaybettiğini hatırlamak gereklidir. Yeni belgenin bir kopyası için öngörülen şekilde kayıt haklarını uygulamak gerekir.

Biraz farklı kurallar gayrimenkul işlemler için geçerlidir. Eğer herhangi bir takyidat olup olmadığını görmek ya da sadece satın alma sözleşmesinin veya kiralama sonuçlanıncaya kadar daire kontrol etmek isterseniz ameliyat öncesi 2 hafta en geç Unified Devlet Kayıt aldığımız belgeleri getirmek zorunda. Buna göre, kağıt sadece 14 gün için geçerlidir. Bunlardan sonra, kurulan örnek deyimi yeniden sıralanacaktır.

Oldukça sık vatandaşlar gayrimenkul ile ilgili konularda noterlerden yöneliktir. buna mülkiyet hakları Unified Devlet Kayıt alınır referansı, onaylamak. Ne aramaya? noter dairesinde Birleşik Devlet Kayıt bir özü Geçerliliği 30 gündür. Daha spesifik olarak, ay. Genellikle bankalar ve noterler çalışma belgelerinin aynı geçerlilik süresi ayarlanır çıkıyor.

elde etmek için Prosedür

Nasıl kurulu görüntü numune belgesi belirli bir amaca sipariş edilebilir? Bu çok zor değil. Sadece eylemlerin küçük dizisini tutun. Bu nedir?

Bir vatandaş, aşağıdaki adımları priderzhetsya eğer Birleşik Devlet Register Belgesi, elde edilebilir:

  1. mülkiyet sahipliğinin gerçeğini kurmak için gerekli belgeleri toplayın. Beyanı sadece ev sahibini talep edebilirsiniz. Vekaleten eden kişiler. Eğer bir kimlik kartına sahip olan atın. Bir kadastro pasaportuna (zorunlu değil) olması arzu edilir.
  2. senedi ihracı ile başvuru formunu gönder.
  3. Belirli bir mahallin Unified Devlet Kayıt belgeleri gönderin.
  4. bir açıklama, alın belgenin alındığı zaman gösterecektir.
  5. ayıklamak için hakların kayıt ve kimliği belirlenen zamanda gel. Sen tamamlanan belgenizi alabilirsiniz.

Daha fazlası yok gereklidir. Kural olarak, bir bildiri yaklaşık 5-10 gün içerisinde yayınladı. Bir vatandaş mülkiyet haklarının belgesi biçimde kendine emri, belgenin geçerliliği hiç bitmiyor. Şu andan itibaren, bu özel durumda bir daire için Unified Devlet Kayıt dan özü etki süresi ne olduğu açıktır. Bu çalışılan sertifika isterken organizasyonda bu özelliği belirtmek için en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.