KanunYasal Uygunluk

Cezalar ve ipotek

Bir kişinin ipotek para ile bir emlak satın karar verdiğinde, daha fazla açıklama gerektiren durumların bir çok şey var. cezalar sözleşmede öngörülen olmasına rağmen, bunların birbirinden farklı nasıl açıklamak bazen gereklidir. Sonuçta, hatta dakik ve sorumlu borçlu öngörülemeyen durumlar olabilir.

Cezalar - bu sözleşmede ve sözleşme, sözleşme maddelerini ihlal için bir kişinin suçlanıyor sabit nakit tazminat seviyeleri edilir. genellikle yükümlülüklerini geç yerine getirilmesi, para grafiğin ödeme ihlali kredi referans olarak atanır gibi. Bir ceza gereksinimleri ödeme sürecinde, alacaklı zararların varlığını kanıtlamak zorunda değildir hakkına sahiptir. Ayrıca, o borçlu rehin sorumlu tutulamaz durumunda cezaların ödenmesini talep edemez.

Güzel - bu durumlarda ve sözleşme ya da yasa tarafından ayarlanır sırayla, uygulanan ceza, tür. Bu bir miktar veya bozulduğu bir sözleşmeye toplam miktarının bir yüzdesi olarak tanımlanır. Cezalar ipotek Sözleşmenin uygulanması ve yükümlülüklerin ihlali için sağlanan sorumluluk uygun bir ölçü vardır. Cezalar devam suç için ücret ve yükümlülük toplam miktarının bir yüzdesi ihlal sıklıkta ifade edilmiştir. Bazı durumlarda, sabit bir miktarda ödeme mümkündür. para ve ceza: Bu duruma göre, bir ceza iki temel formu uygulanır. onunla ilişkili durumlar, her kredi veya kredi anlaşması açıklanmıştır.

Orada çünkü koşullar borçlu aylık ödeme kaçırma durumlardır ve banka bu nedenler geçerli bir karakter olduğunu karar verir. değiştirmek veya kaybederseniz Örneğin, iş mutlaka bankayı uyarmak sahiplenmemelidir. Organizasyon kendisi borçluya bir iddia sunmak önce zor olacak gelecekte daha iyi için değiştirmek için, kurulacak olan konu ile ilgili olarak, buna değer olun. Yani, bu durumda olabilir bir ödeme gecikmesi ve yeniden finansman. Ancak, borçlu hiçbir nakit sahip son egzersiz, aşırı derecede zor olacaktır.

banka başarısızlık nedeni göre, zamanında saygısız gerekli miktarı ödemek için karar verirse Bu durumda, kredi anlaşması, cezalar ilk etapta ödenir. Bir sonraki ödeme yaparken Buna göre, ilk olarak bir ceza ile kaplı olacak ve ancak o zaman kredi yönlendirir. Nedenle aksi ince, ana ve aylık miktarı doluydu emin olmak için gereklidir ve bir ceza gelecek ay için ödemek zorunda kalacak.

ipotek ödeme şartlarının ihlali sistematik ise durumda, banka erken talep edebilir kredinin geri ödeme. Çoğu zaman bu borç ödeme yapmak için başarısız olur ve yıl boyunca üç kez ya da gecikmiş 90 günden fazla sözleşme kapsamında ceza ödemiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.