ModaHediyeler

Eşinin bir doğum günü hediyesi: fikirler. Kendi elleriyle eşinin doğum günü için sunun: Fotoğrafı

Seç eşine vermek ne ilk bakışta göründüğünden daha zor bir doğum günü için bir sürü. Başlangıçta, düşünüyorum: "Tamam, ona biraz küçük tatlı şeyi bana. Eh, ya da onun gibi bir şey ona. " Ama daha yakından "gün X", o kadar zorlaşır vermek anlamaya etmektir. favori tadı iyice incelenmiş olmasına rağmen - ya da neredeyse bu iyice sorun basitleştirilmiş değildir.

Öyleyse vermek arzu olmayanı mevcuttur ve anlamaya çalışalım karısına bir hediye doğum gününde. Fikirler en yaratıcı adresinin bayan güzel ve gülümseyen kalmıştır ana şey, ilkel olabilir.

Ne vermek?

eşinin doğum günü için bir hediye yapacak ilk ve en önemli kural: - O zaman bu tarihi unutma tüm erkeklerin bir tırmık favori üzerine basmayın. Söylediğin bile asla unutmayacağım Kadının, o olmaz, tamam. Bu olmaz! Sonuçta o tüm önemli tarihleri hatırlar ve hafıza bir bahane olarak çalışmayacaktır delik dolu. Bellek süresi geçerse muzdarip zaman tarihi yaklaşıyor nedenle telefonda kendine hatırlatmaları verir.

Şimdi eşinin doğum günü için bir hediye vermek ne karar vermeniz gerekir. Fikirler mali durumuna bağlı olacaktır. fevkalade pahalı Bu olabilir bir şey (ama aynı zamanda kesinlikle gerekli değildir - evet, bu da olur), ve çok düşük maliyetli, ama son derece açığız. Buna ek olarak, favori hediyeler tercih hangi kategoriye bilmek güzel olurdu.

bayanlar için pratik hediye

Bazı kızlar, özellikle parmağında yüzük koyarak sonra, kendi görüşüne göre, akılsız üzerinde çok düşkün daha pratik ve zamanla aile bütçesinin zimmet olur. Böyle gereksiz alımlar çoğu zaman hesap üzerinde 100.500, "olmasına izin sevimli görünüyor" hiçbir anlamı taşımaz, çiçekler, sevimli biblolar içerir, ancak porselen seti (neden ve onunla ne yapmalı?), Koymak asla Dolap öğeleri ( tüm yaşamı bilinçli olursa olsun ne kadar güzel ve pahalı onlar da olabilir), yüksek topuklu hediye kutusu sandalet içinde görmekten mutlu olması pek spor ayakkabı ve babet, kaçınarak ayakkabı, giyer kim. doğum gününde karısına bir hediye seçerken tüm bu küçük nüansları göz önünde bulundurun. Fikirler Ancak bir çeşittir.

Ev Aletleri

Hiç kimse bulaşıkları yıkamak sever. Özellikle büyük bir aile eğer. Şaşmamak Agata Kristi dedektif Bulaşık süngeri sürecinde icat etti.

Bulaşık makinesi kadın diğeri daha hoş şeylere geçirebilirsiniz günde serbest zaman, senin 3-4 saat serbest bırakır.

kahve makinesi - İyi bir hediye de severler bir e-kitap ya da tablet ve kofemanki okumak için mutluluk olacaktır, multivarka olacaktır.

Ancak, bir ekonomide diğer pratik ve kullanışlı şeyler Vish-yaprak dışında tutulmalıdır. Hatta favori o istiyorum ve bu yüzden iyi bir fikir gibi göründüğünü söyledi. Eşi doğum günü hediyesi tava, tencere ve diğer mutfak eşyaları anlamına gelmez. Bu kategori çok şeyler "hediye" tanımına uyacak ilgilendiriyor. Kendinizi böyle bir hediye almak istiyorum düşünün ve hatta doğum gününde?

romantik doğa için bir hediye. süsleme

o romantizm beğenirse, eşinin doğum günü için bir hediye ne sağlayabilir?

Romantik ruh hali o güzel yüzük, kolye ya da bilezik memnun olacaktır. Bunun İster altın ve elmas veya düz takı olduğunu. yanlış olmamak, önceden halka boyutunu bulmak için unutmayın. Ve güzel bir kutuda seçilen Bagatelle paketi isteyin.

buketler

Eğer daha fazla harcama mali kapasiteye sahip değilseniz, her zaman eşinin doğum günü için bir hediye olarak bir buket sipariş edebilirsiniz. Birçok mağaza web sitelerinde sunulan çiçek düzenlemeleri her türlü Fikirler, böylece bir hediye, hatta evi terk seçebilirsiniz.

Bundan başka, buket tatlılar veya meyveler olabilir.

tur

Eh, sıcak ülkelerde denize eğer. Ama ille. Bu şehirden biraz kaçış ve kenti yakınlarındaki küçük bir misafirhanesinde normal günlük rutin veya ülkeye hatta önceden hazırlanmış gezi olabilir.

Kendi elleriyle eşi doğum günü (fikirler)

Eğer yaratıcılık göstermek ve bir mevcut kalıcı bir etki bırakmak istiyorsanız, kendinize bir hediye hazırlamak için deneyebilirsiniz. Bu oldukça sıradan bir şey olabilir, ancak aynı zamanda sonsuz tatlı ve çok özgün. Önemli olan - aksi takdirde onun sevgili yüzünde en iyi sürpriz zevk yerine göreceksiniz aşırıya kaçmayın.

romantik bir akşam yemeği

Eski, kanıtlanmış yöntemi hala etkilidir. Hiçbir kadın bir buz kovasının içinde yanan mumlar, şampanya kayıtsız kalır ve onun akşam yemeği için pişmiş olabilir.

Tanrı'dan pişirmek bile, ağ herhangi kurslar ve ayrıntılı video eğitimlerini adım açıklama ile bir adım bulmak kolaydır. yetenekleriniz konusunda şüphe varsa, çok karmaşık tarifleri seçmeyin.

Romantik el yapımı

Onun doğum günü için eşine başka kanıtlanmış hediye: fotoğraf ve video kolaj fikri alaka kaybetmez. Buna ek olarak, kolaj çiçekler için büyük bir katkı olacaktır.

Tek ihtiyacınız - tüm unutulmaz fotoğrafları toplamak onları baskı, kağıt parçası üzerine yapıştırmak ve komik bir başlık ile gelip etmektir. Daha iyi, fotoğraftır büyüktür.

"Photoshop" in nasıl yapılacağını bilenler "My Fair Lady" adlı güzel bir resim oluşturmak için çok almaz.

Bir hikaye Kapı veya pişmanlık seçenekleri

Orada her durumda bir kazan-kazan olacak hediyeler çeşitli kategorileri vardır ve her kadınları severim. Bunlar bir parfüm ve hediye çekleri içermektedir. Vermek biliyor veya seçimi ile hata yapmak korkuyorlar yoksa, seçim sizindir.

Hediye sertifikası

Aslında, bu mükemmel bir cankurtaran olduğunu. Zaten sevgili Spa'da güzellik salonuna ve hatta yeni kozmetik, keten ya da giyim isteyen bir milyon kez duydum. Ve onu bütün bu vermek için mutlu olurdu, ama memnun edecek tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.

sertifika değeri yüz doğru kart seçme görevi kolaylaştıracaktır, güzel ambalajıyla paketi ve onun bayan sunuyoruz. En güzel için - bir plaka üzerinde olabilir.

parfüm

Hemen hemen bütün kızlar tuvalet suyu kayıtsız değildir ve böyle bir hediye ile mutlu ol. Özellikle kaliteli ve ucuz değilse. Birlikte geçirilen zaman sırasında, ikinci yarısı tatları öğrenmek zorunda kalmışlardır.

Değilse, sessizce aşağı yazmak ya da normalde kullandığı bir resim çekmek ve mağazada danışman söyle. Eğer uygun seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır.

Tipik olarak, kızlar böyle H. sevgilisinin kelimeleri dinle çok önce, almak istiyorum ipucu başlar, bu da size eşi bir doğum günü hediyesi hakkında bir fikir verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.