GüzellikSaç

Mumya saç ve cilt

Durum ve görünüş saç ilgili birçok kızların ve kadınların. büyümeyi onları güçlendirmek ve geliştirmek için birçok farklı yolu vardır. Onları güçlendirmek ve yapısını geri yardımcı olur tarifleri mumya saç, kullanımını sunabilir. Bunu sertleşmeye yapacak mumya favori şampuan, birkaç tablet, ekleme yapabilirsiniz. Böylece şampuan doymuş bir soluk kahverengi dönüştürülür.

Biz mumya kullanımını tartışmadan önce, onun kökeni hakkında konuşmak gereklidir. Dağların halkları bir efsane var. Yüksek dağ köyü kez atlı yaşamış yumuşak ve nazik kıza aşık olduğuna inanılmaktadır. Ancak, ailelerin evlilik ona onu vermeyin ve zengin bir damat verildi. Genç atlı keder dağlara gitti ve orada kayboldu. Bir süre sonra, insanlar dev ağlayan taş görünümü hakkında konuşmaya başladı. dev Ben kimseyi görmedim, ama dağların çatlaklar içerisindeki, insanlar genellikle bunu donmuş gözyaşları bulundu. Daha sonra herhangi bir hastalık tedavi, evine getirdi ve insanlar bir yaşına kadar yaşadı böylece mucizevi idi. efsane mumya denir değerli tıp, anlatıyor. Ve şimdi nasıl olduğunu hakkında tartışmaya. Bazı bilim adamları, şifalı bitkilerin bazı türlerinin katılaşma yüzyıllardır oluşturduğu bir maddedir söylüyorlar. Diğerleri mumya nedeniyle farelerin taşlaşmış dışkı özel tür olduğunu söyleyebiliriz. Ama diğerleri madde otlar, dışkı ve toprak bileşenlerinin kalıntıları kekleşme bir sonucu olarak oluşan inanıyoruz. Ancak, hepsi bir şey üzerinde hemfikir - bu sadece neredeyse hiçbiri eşittir eşsiz bir doğal ürün, bu.

Avicenna mumya saç ve cilt için kullanılabileceğini söyledi. Dahası, onun yardımı ile, neredeyse herhangi bir hastalığı tedavi edebilir. Hemen hemen tüm amino asitler, antioksidanlar ve vitaminler geniş bir yelpazede: yapısında bir malzeme çok içerir. Antiseptik, yara iyileşmesi, antibakteriyel, vazodilatör, anti-enflamatuar ve başka özelliklere sahiptir.

Yararları mumya saç

mumya iyileştirici gücü iç rahatsızlıkları tedavi etmek değil, aynı zamanda saç sağlığını, hem de onların güzelliği korumak için değil sadece kullanılabilir. Bu maddenin etkisi altında, maskeler şeklinde kullanılır ya da şampuan içinde eklediğinizde, saç olur elastik, parlak, çok daha hızlı yükselecek ve durdurma düşmek, posechonnye uçlarını ve kepek kaybolur. Yani mumya saç gerçek gübredir. onlar kullanmak gerekir nedeni budur.

Uygulama mumya saç

Daha önce de belirttiğimiz gibi, şampuan 250 mililitre beş tablet para ekleyebiliriz. Eğer vermez özellikte çıkmasından endişe ediyorsa, o zaman ezilmiş edilebilir. Ayrıca diğer seçenekleri kullanabilirsiniz. Örneğin, mumie yüzde on çözeltisi püskürtülerek kafa derisi üzerine uygulandı. Bir kaç saat sonra, geleneksel bir şampuan ile yıkanır. Bu araç, yoğun saç dökülmesi ve kellik 25-27 gün için kullanılmaktadır. Bu nane ve dulavratotu kökü bir infüzyon yapabilir, ve daha sonra bu karışıma, 100 ml mumyasına bir gram eritin. Bu kompozisyon 25-28 gün boyunca günlük kafa derisi içine ovmak gerekir. Kurstan sonra on günlük fırsat.

akne Mumyalar

Bu araç, örneğin deri problemleri ile başa çıkma çok etkilidir. farklı yolları olabilir. Sen, yüz kremi 5 gram mumya eklemek o bir gün için demlemek vermek ve sonra yatmadan akne etkilenen sivilce veya cilde uygulanır edebilirsiniz. Gerek onu ovmak için. Sen, bir jöle kıvamında suda çözünmüş bir maske, mumya yapmak 20 dakika yüzünüze uygulayın ve daha sonra kapalı yıkayabilirsiniz. Cildi besler ve akne onu temizleyecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.