SağlıkSağlıklı beslenme

Ben yemek istiyorum, ne yapmalı? İki etkin çözümler

Her birimiz insan olmayan iştah uyandırır bir durum olmuştur. Bu durumda, şekil takip edenler kilo almaya korkar. Ve onlar gerçekten elbette, tüm bu kütlenin şişman, ancak böyle bir kazanç elde yazık ki olur, kesin haftada en az 3-4 kg aranabilir. "Ne yapacağımı, yemek ister misin?" - Biz bağlı olarak farklı hareket gerekeni anormal iştah neden olur.

Sıkı diyetler uygulanması sonucunda iştah en yaygın dramatik artış. hemen oburluk bir yanıt veremez vücut, bir gecikme birkaç ay olabilir, ancak "açlıktan zaman" intikamını alacaktır. Bu nedenle, üzerinde oturan, kilo olanların sıkı diyet, kilo kaybı hızının maliyeti kaçınılmaz artış iştah olduğunu fark etmelidir. Bu durumda bir şey iştah sınırlıydı Ve eğer o kadar kötü değildi. Genellikle fiziksel aktivitenin azalmasına ve her zamankinden daha uyumak arzusu bir özlem yemek arzusu ile eşlik etti. Eğer bu durumu "örtülü" ve siz soru sormak ne yapmak gerekir: "Ben sürekli ilgisi var istiyorum". yemek bölmek git, hepsi gün çiğnemek izni anlamına gelmez. Tüm yemekler akşam boyanmış olmalıdır. Ben bir sürü var ne isterseniz? Öğün başına en fazla 100 kalori bir kalorifik değere sahip, 9-12 öğün yemeye çalışın. Bu yediğiniz gün çok fazla olmadığını çıkıyor ve siz çok aç olmayacak. Önemli olan - her öğünde zamanında kendini durdurmaya muktedir.

duygularımız ile bağlı açlık durumu ortaya çıkar ki ikinci nedeni. Ve olumlu duyguların en derin vakıf ile - endorfin, mutluluk hormonları. Bazen bir insan gıda dışında bir şey iyi duygular almak ve çaresizlik içinde çevrimiçi danışman sorar olamaz "Ne yapacağımı, yemek ister misin?". overeating için böyle nedenlerle bir işareti: Yemekten sonra memnuniyetsizlik hissi, yemek sırasında eğer yeterli güzellikler yemiş değildi. Yeni hobiler ve arkadaşlar bulma Bazı yardım, fakat bunların çoğu gıda sevgisini yerini alamaz. Ancak, herkes yardımcı olur tek yolu yoktur. Bu egzersiz. Ama düzgün doz gerekir, önce sadece yarısını kuvvet olmalıdır. Yani 10 km koşmak eğer, her çalışma günü 5 km kadar devam edecek. Önemli olan, çünkü iştah yoğunlaştıkça aşırı yüklere arka planı, aşırıya etmek ve kişinin harcandığını bile fazla yiyerek kendimi kontrol olmaktan çıkar. Her şeyi doğru yaptığınız takdirde, yakında iştah sihirli kaldırdı göreceksiniz. Ancak bu eğitim biraz zaman o tür yoğun olmalıdır yeteri kadar hava alamadım. Devletin kimyasal oluşumunda önemli rol oynayan 15-20 dakika için kolay hipoksi, böylece kendiniz için üzülmüyorum. Kötü hava varsa, aerobik ve müzik taşımak için eğlenceli DVD açmak, bu yeterli olacaktır. o kardiyo, yalnız gücü hep bu etkiyi yaratmak mümkün değildir Need.

Ayrıca nedeniyle açlık merkezinde iştah düzenleme ihlallerine artan bir iştah var. Ama bu durumda, ek belirtiler vardır, son derece nadirdir, varlığı olan düzgün bir doktora yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak, bazı ilaçların neden olduğu iştahı arttı, bu nedenle düzenli ilaç almak ve iştah artışı fark ettiyseniz, bu konuda doktorunuzla konuşun emin olun. Sor: Ona göre "? Ne yapacağımı, yemek istiyorum normalden daha fazla", mesleki görevi size yardımcı olacak.

doktor için, yardım etmedi sadece tedavi edilmelidir bölünmüş öğün ve egzersiz. insanların% 98 bu iki öneriler iştah azaltmak için çoğu zaman yeterli olur buluşuyor. Kalan% 2 tedavi varsa, tıbbi yardım gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.