Spor ve SağlıkKilo kaybı

Ben uyluk içinden sekmeleri kaldırma hakkında konuşacağım

Uzun fark edildiğini kalçalarına "kulaklar" - bir sorun değil sadece obez kadınlar. Bu kusur görülen ve ince kızlar edilebilir. genellikle aktif bir kilo kaybından sonra belirir. Buna ek olarak, adil seks bu azılı "kulaklar" sahip bazı kalıtım kaynaklanmaktadır. Ama umutsuzluğa kapılmayın. Bu rakamlar eksikliği ile başarılı bir şekilde mücadele edilebilir çıkıyor. Yapmanız gereken şey, gelen sekmeleri nasıl kaldırılacağı iç uyluk, benim yazıda ele alacağız.

gıda normalleştirmek

İyi figür doğru beslenme ile başlar. Hemen hemen herkes bu ifade ile iddia ediyorum. Bu nedenle, gelen sekmeleri nasıl kaldırılacağı sorununu çözmek için uyluk iç, yapmanız gereken ilk şey onların menüsünü normalize etmektir. ondan tatlı ve un çıkarın - Yarım işi. Bunun yerine, taze sebze, meyve ve taze meyve suları diyet bol bulunur. İyi beslenmenin bir diğer önemli yönü - bu yeniden kullanılabilir besin alımı var. 8 küçük porsiyon için gıda günlük kotanızı bölün ve gün boyunca sürebilir.

Özel seanslar

"Kulaklar" ile mücadelede biz kesinlikle kalçalar için egzersizler özel bir takım yardımcı olacaktır. Yani, her gün aşağıdakileri yapın:

  1. çömelme ile yakasına yapışır. Sağ ayağınızla öne doğru koyun, sol - arkasında lunges ve bodur. Bacaklarım ve tekrarla.
  2. Herhangi bir çömelme. Özellikle etkili aşağıdaki egzersiz: ayaklar omuz genişliği, Crouch yapmak, bodur sonuna kadar yani değil.
  3. Başlangıç pozisyonu: birlikte ayaklarınızı dimdik. Viraj bir diz bacak ve bir kenara onu alır. Biz 30 kez yapıyoruz. Sonra diğer bacakla aynı.
  4. onsuz ip atlama.

mücadele etmek için etkili bir araç olarak masaj

çözmek o kadar kolay olmayan bir sorun - kalçalarına "Kulaklar". Tabii ki, egzersiz ve diyet "iş" yapacak ve rakam hızla sıkılır. Ama akupunktur olmadan yapamaz. O her şeyden önce gerekli olan tam olarak nerede aktif yağ yakılır için çok önemlidir. hızlı uyluk içinden sekmeleri kaldırma hakkında düşünüyorsun Yani eğer, biliyorsun bunun için en etkili yöntemin olduğunu - masaj. hepsi sadece burada. Herhangi ısınma veya alın , anti-selülit kremi sorun alanına uygulamak ve yavaşça masaj. Şunu unutma uyluk iç kısmında olduğu - çok hassas bir bölgede. Bu nedenle, etkin bir masaj sıkma onun için değildi.

Bir süpürge ile Banyosu? Neden olmasın?

Sen banyoya gitmek sevmiyorum? Ve boşuna! Bunun yanı sıra banyo işlemi size keyifli anlar bir sürü getirecek, onlar kalça kısmındaki sekmeleri kaldırmak için yardımcı olacaktır. Düzenli banyo, güzel bir şekilde mücadelesinde bu yöntemin yüksek verim katılmak insanların Yorumlar. buhar sirkülasyonu güçlenir olarak, keskin terleme arttı. Birlikte toksinlerin ve zararlı maddelerin dışarı vücudumuzun terden. bannuyu prosedürü huş, meşe ve ardıç süpürge, neşe ve iyi bir ruh hali ile takviye Ve eğer sağladı. Bu yöntemin sonucu - vücuttan fazla sıvının uzaklaştırılması ve aktif nedeniyle hızlı kilo kaybı yanma kalori.

Bu yazıda uyluk içinden sekmeleri kaldırma baktı. Bu ipuçlarını takip - sağlıklı ve güzel olması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.