Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Ben sonrasi bir hatmi olabilir mi? post Sweets hangi olabilir

Lent döneminin - manevi ve fiziksel temizliğin bir süre. Din adamları, çünkü ön plan, manevi perhiz ve saflaştırılması durmak gerektiği konusunda ısrar ediyorlar "sonrası en önemli - birbirini yemem ...". Dua ve riyazetin zaman mutlaka belirli ürünlerin kullanımı da dahil olmak üzere, vücut perhiz eşlik etmelidir. En zor çocuklar ve zihinsel emeğin insan için arınma bu dönemde, hem de tatlı diş geçmek için. Beynin normal çalışma glikoz gereklidir için, vücut yayınında tüketime çoğu yasak olan onun tatlı ve şekerleme ürünleri, alır. Ancak, birkaç Oruç sırasında çok sayıda çocuk ve yetişkinler favori tatlılar hala izin biliyoruz.

Meyve ürünleri pektin veya agar dayalı

Modern şekerleme endüstrisi serbest bırakılmasını ayarlanmış olan şekerleme ürünlerinin farklı malzemelerle dayalı. hayvansal kökenli tüm bileşenleri etsiz yemekler o dışlayan göz önüne alındığında, sınıflandırılmış bir yayında tatlılar çoğunluğu yasak olduğu. , Oruç yeme için ekstraları seçimi, genellikle ürünün bileşimine dikkat. Aynı soruya Birçok doğar: "şeker nasıl bir görevde olabilir? Ben bir yazı bir hatmi olabilir mi? "
hatmi bazı tür bileşimi jelatin, - hayvan kökenli bir saf ürün, ama başka tip bir parçası olarak "Pektin" ya da "agar-agar" okunabilir. Ve o ve diğer koyulaştırıcı maddeler bitkisel vardır. Bitkisel bağlayıcılar (marmelat, jöle tatlılar) bazında imal edilmektedir olanlar Meyve ürünleri, açlık kişinin güvenli yemek.

Hatmi yasağı

Hatmi biraz daha karmaşıktır. Bu ürün, sonuç olarak post yasak marshmallow yapan Oruç sırasında yemeği izin verilmez yumurta proteinleri kendi bileşim içinde yer alır. Bileşiminde protein vardır yayına ekleme yasaklı tatlılar ve şeker listesinde bulunduğunu, olabilir. Ancak, biz sonrasi bir hatmi olabilir olmadığının sorulması üzerine, açıkça olumsuz cevap edilemez. Modern şefler alternatif yedek proteini hatmi sunmak zorunda.

Hatmi - alternatif yedek proteini hatmi

Modern nispi hatmi ve hatmi Rus pazarlarında nispeten yakın zamanda ortaya çıktı. Su yerine proteinler, mısır nişastası ve kaynatılmış üzüm suyu kullanıldığı için onun parçaları, içi üründen biraz farklıdır. Bu bileşenler proteinlerin kullanılması aynı etkiyi ancak uygun fiyatlı oruç yapmanın tatlılık verir. Ben sonrasi bir hatmi alabilir miyim, bunu anlamak kolaydır, sadece ürünü okumak gerekir. o hatmi teknolojisiyle hazırlanan eğer görevde Zephyr, günah korkusu olmadan yenebilir.

Lent için Hamur işleri

hatmi ve marmelat yanı sıra, tatlı ürünlerin görevde izin aralık diğer davranır bol içerir. pasta süpermarketlerin Fanlar kek ve kurabiye özel türleri sunar. o Skoromniy ürünlerini içermiyorsa post Çerezler izin verilir. En popüler biri Çerez türlerini çocuk ve yetişkinlerde yulaf ezmesi kurabiye olduğunu.

hiçbir hayvansal yağlar ve yumurta içerdiğinden Faydalı ve besleyici tatlı unlu mamuller, dahası, ofiste kullanım için son derece uygundur. Buna ek olarak, puf böreği Skoromniy birçok türü perhiz ve arınma döneminde tüketiciye ürünlerini kullanılabilir hale maddeler içermez. Milföy onun bileşimini çalıştıktan sonra oruca oruç için kullanılır: Bir (sebze hariç) margarin ve yumurta olmamalıdır. ev pişirme ve şekerleme seri üretime hazır yalın kurabiye İlginç kompozisyon. YAvan bisküvi ve zencefilli aşırı kilo sorunu şaşırmış değil edenlerdir görevde kullanmayı tercih ediyorum.

yağsız çikolata

Hızlı gözlemlemek kişi için hoş bir sürpriz, bir parça çikolata zorlamak yedeklemek için bir çözüm yoktur. görevde Çikolata sadece izin verilmez, ancak küçük miktarlarda önerilir. Onun seçimine temel koşulu - bir kısmının tam olmaması peynir altı, süt ürünleri, hayvansal yağlar. Bu nedenle, post mükemmel çikolata - siyah acı. Yapısında sadece kakao yağı, kakao tozu ve şeker vardır. etikette Bileşiminde süt ve hayvansal yağlar ise Yalın çikolata, tipik olarak% 99% 58 kakao içerik yüzdesi vardır. Yeme bitter çikolata de sık sık oruç eşlik sıkılan kurtaracak.

yasağı olmadan Tatlılar

bitter çikolata, yazı kullanılmak üzere şekerlemeler sunan ürünlerin şeker geniş ek olarak. Bu çikolatalar kendi kompozisyon tek bitkisel maddeler ise, Skoromniy ürünlerini içermez. 4 ilâ 6 pm dönemde glikoz sıkıntısı doldurmak için aşırıya kaçmadan tüketilen yayında Şeker. Uzmanlara göre, beynin doğrudan amaçla gidecek mümkün olduğunca bu süre içinde tatlılık ile, işin önemli bir miktarda glikoz onu gerekli dolayısıyla tüketilen alır Bu saatler içindedir. Lent jöle, fondan şeker, şekerler, şeker bazı türleri sırasında yemek İzin. çikolata - sadece o siyah çikolata ile örtülecek şekilde dağıtılmalıdır. Böyle çikolatalar dolum ve buzlanma hem de çikolata şekerleme içinde YAvan diyet gözlemler birisi için Güvenli, kavrulmuş edilecek fındık, Skoromniy bileşenleri içermez.

Etsiz oryantal tatlılar

çikolata ve tatlılar oruç ek olarak yeterli miktarda, yalnızca lezzetli ama aynı zamanda çok kullanışlı incelik olmasa bile gelemez. Helva - bitkisel bileşenlerin tamamen oluşan bir ürün. Ayrıca, bu incelik en faydalı şekerli gıdaların biri olarak kabul edilmektedir. Helva çocuklar ve insanlar için kullanılması önerilmez , ileri yaştaki hepimiz özelliklerini bildiği gibi, bağırsak fonksiyonu geliştirmek. Bu, Doğu tatlı vitaminler, sodyum, fosfor, potasyum, ve demir içerir. glukoz - Helva enerji ve beyinle bedeni şarj eder. süpermarketlerde kompozisyon helvası Krokan benzer hangi çeşitler. tohumlar, fındık, susam tohumu, ama her zaman bitki kökenli tüm bileşenleri: Çeşitli malzemelerin bu Doğu tatlılar yapın. Yani herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüketim için görevde bu tatlılar mevcut kılan.

tatlı sonrası

Yani şimdi görevde tatlı ne olabilir sorusu, ben görevde bir hatmi olabilir, cevabını buldu ve tatlı tatlılar bir listesini yapabilirsiniz oruç kurallarına uymak olanlar izin verdi.

Liste YAvan tatlılar şuna benzer:

• marmelat pektin veya agar-agar dayalı;

• "hatmi" teknolojisi için Bisküvileri ve şeker;

• jöleler, fondan çikolatalar bazı tipleri, çikolatada kavrulmuş fındık, karamel, şekerleme;

• koyu çikolata (% 58 kakao içeriği);

• Helva, siyah çikolatada Krokan fındık;

• şekerlenmiş meyve, kuru meyveler;

• fındık, şeker ya da meyve sır.

Eğer reçel, reçel neredeyse her türlü göz önüne aldığımızda liste oldukça etkileyici, reçel da hızlı menüde kısıtlama olmaksızın izin verdi. Bu nedenle, basit bir öneri sonrasında bu mümkün yağsız arz, kurallarına uygun olarak glikoz eksikliği önlemek için: değil üründe etiket malzemeyi incelemeye unutmadan, favori tatlılar yiyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.