SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "atsilakt". kullanma talimatları

Hazırlama "atsilakt" antagonistik aktif Lactobacillus acidophilus bazı suşlar sükroz jelatin-laktik koruyucu ortamı eklenerek kültür ortamında dondurularak kurutuldu ve tıbbi fitiller haline getirilir, bir canlı mikroorganizma kütledir. bir mum olarak yedi yüz mikroorganizmalar (tek doz) daha az değildir. Yardımcı Bileşenler: emülsifiye edici bir madde, iç yağı, yağ parafin.

Fitiller, bir açık bej veya sarımsı gri torpevidnoy formu vardır.

formülasyon içinde ihtiva edilen Laktobasil Proteus, enteropatojenik E. coli, Staphylococcus gibi fırsatçı ve patojenik mikroplara karşı yüksek bir antagonistik aktiviteye sahiptir. Bu dişi genital flora geri yeteneği yol açar.

asit duyarlı fırsatçı ve sürdürmek için olumsuz koşullar yaratır, laktik asit, metabolize Lactobacillinin etkisinin altında Glikojen vajinal epitelyum patojenik bakterileri. Bu durumda, bir koruyucu bariyer dışında mukozal bitki karşı bir direnç (stabilite) sağlanır.

Tıp "atsilakt". Kullanım talimatları. Endikasyonları.

İlaç vajina iltihabı ve spesifik olmayan doğası olan yetişkin hastalar tedavi etmek için kullanılır , vajinal dysbiosis. endikasyonlar spesifik olmayan colpites içerir ile (Candida, trikomonyasis, gonokoksilerin tedavisinde ilaç olarak veya başka bir spesifik neden olan). İlaç antibakteriyel seyri tamamlanmasından sonra ya da bağımsız bir madde olarak tatbik edilmektedir.

kullanılmak üzere Tıp "atsilakt" talimatları subakut ve akut dönem için dişi genital inflamatuar süreçlerde önerilir. Reçete yazan kişiler antibiyotik tedavisinin ardından kurtarmak için. Ayrıca, ilaç "atsilakt" talimatı önerir (spesifik) hormon değiştirme terapisi arka bağımsız bir madde olarak bağımlı hormon ve diğer senil obezite. İlaç ameliyat sonrası komplikasyonları önlemek için operasyon planlanan jinekolojik doğaya belirtmek için kullanılır. İlaç koruyucu ve iyileştirici amaçlarla inflamasyon olasılığına riski hastaların gebe doğum öncesi hazırlık reçete edilir vajina dysbacteriosis.

Means "atsilakt" talimatı cinsel yolla bulaşan hastalıklar (gonore, klamidya ve herpes ürogenital, diğer patolojiler) tedavisinde bir yardımcı ilaç olarak tavsiye eder. Vajina laktobasiller preparasyon kolonizasyonu sonra veya belli bir immüno-modüle edici, antiviral, antimikrobiyal terapi ile birlikte mikroflora restorasyonu için kullanılıyorsa. Sochetannyj farklı şekillerde ilacın (oral fitiller şeklinde) uygulanması önerilen yöntem.

Hamilelik sırasında Tıp "atsilakt" Günde bir fitil üçüncü veya dördüncü dereceye kadar vajina varan saflık sırrın ihlal (iki) kez atanır. Tedavi süresi - beş ile on gün arasında. Tedavi klinik belirtiler ortadan kaldırmak için bir birinci derece ve ikinci vajina normalleşme saflık salgılanmasının kontrolünde yapılır. gebelik sırasında Fon kullanımında sürekli tıbbi gözetim altında.

pamukçuk "atsilakt" uyuşturucu nedeniyle patolojinin muhtemel güçlenmesine, kontrendikedir. Ne zaman ilaç kullanımı ile tedavi sırasında kandidiyazis tezahürü durdurulan ve doktora başvurunuz edilmelidir.

Bir uzmana danışmalısınız ürünü kullanmadan önce. Talimatları dikkatlice okuyun gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.