Gıda ve içecekYemek tarifleri

Basit ve hızlı tatlı - çikolata ile puf böreği

Çikolata neredeyse tüm herkes tarafından sevilen, ya da. insanlara bile ölümcül - Bu küçük dozlarda yararlı, ancak çok daha büyüktür, çok tartışmalı bir üründür. Ama yine şov biraz hayal gücü ve bütün aile için bir çikolata lezzetli bir tatlı yapmak özellikle de bazen olabilir şımartın. Örneğin, puf böreği çikolata ile pişmiş edilebilir. çıkışta lezzetli doyurmak puf, şarj ve sevincin hormonları açın. Kısacası, maliyeti en az gerektiren bir zevk vardır.

uygun durumda

yanlışlıkla misafirler indi ise ana şey - yüz kaybetmemek için. İdeal tatlı ile onlara bir bardak çay sunmalıdır. Ama şans bu ki gibi ev sadece bir çikolata bar. Ne yapmalı? inanılmaz derecede basit ve lezzetli pasta hazırlayın! Bunun için puf çikolata ile pasta ve 1 daha yumurta ve yontma fındık biraz gerekecektir. Dekorasyon için hindistan cevizi, dut reçeli veya akçaağaç şurubu kullanabilirsiniz, ancak bu zorunlu değildir. Çöl ve lezzetli ve sulu baz bileşenlerin mevcudiyetinde. Ben çikolata ile puf böreği pişirmek için uygun bir fırsat gerekiyor mu? Evet, aslında. Bu tatlı zaman, enerji veya pahalı malzemeler satın çok gerektirmez. çay kız arkadaşı baktı ve özel bir şey onları tedavi etmek istediğinizde bu iyi bir seçenektir. tarifi basittir, ama gerçekten unutulmaz. Pahalı çikolata gerektirmediğinden Bu arada, o da ekonomiktir. Tadı diğer maddeler ile tamamlanacaktır beri iyi çikolata yapabilirsiniz.

Kimin için reçete?

Kim çikolata ile pasta puf sever? çanak herkese hitap edecek tat, ama burada şef gerçek beceri biraz bağlıdır ve hemen hemen tüm bileşenlerin satın çünkü yürütme basitlik, uzak mutfak kahramanlık gelen insanlar tarafından çok etkilendi, belirleyin. pakette hamurda Birkaç yerel perakendeci satın alınabilir. Çikolatanın kalitesi hiçbir özel gereksinimleri. Tek şey - Bir fırın tepsisine yayılır edilecek kağıt pişirme için gereklidir. Üst puf böreği bir sayfa yayılır ve tam orta bir çikolata yatırın. İleri aşamalar Bir sonuç almak isteyen şef bağlıdır. hedef ise - basit kek, daha sonra çikolata etrafında hamur sarın. sizin için estetik bileşeni gibi önemli ise,. 2 cm genişliğinde yaklaşık testinde kesiler yapmak çikolata kenarlarından başlayıp önyargı boyunca hareket. Bu pizza için bıçakla kesiler yapmak en iyisidir.

Ne olur?

puf böreği hamuru örgü incised kısmının güzel versiyonunda çapraz bir "pigtail" elde etmek. Sonuç içeride çikolata ile puf böreği olduğunu. tarifi fotoğraflar yeterli ayrıntı ile adım adım ancak, aslında, çentikli çubukların pigtail örgü oldukça basit. Sadece zaman ayırın ve çikolata testi için görülmemelidir unutmayın. Ayrı bir kapta, ham yumurta fırçalamak ve silikon yağı fırça hazır pasta yardımıyla. Bu potansiyel bir uyarı puf parlak parlaklık verir. fırın 200 dereceye kadar ısınır ve puf göndermek için. Önceden dekore kek keyfini çıkarın. bu ideal kıyılmış fındık, Hindistan cevizi ve dilimlenmiş meyveler için. Yaklaşık 20 dakika fırında puf yukarı olacaktır.

not

içeride çikolata ile Burada ve hazır puf böreği. Fotoğraflı Reçete karmaşık unsurların tam değil, ama resimler Sonuç çok lezzetli. Hatta hizmet veren yemekler spontan kutlama atmosferi bürümüş misafirler yapmak değişebilir. plakalar üzerinde yayılmış bir puf diyagonal kesik ve parçalar üzerinde yapmak için. En puf dondurma topu akçaağaç şurubu ya da çikolata ve yakındaki yatıyordu dökün. çanak hazır! tadın keyfini ve sevdiklerine sürpriz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.