TeknolojininElektronik

Balık bulucu "Uygulayıcı ER-6 Pro": yorumlar, özellikler, talimatlar

açık hava etkinlikleri sadece tür tüm zaman ayırabilirim - bu balık bu. Bu sezon, hava ve günün saatine bağlı değildir, olta takımı ve şaşırtıcı değildir ek donanım büyük talep olduğunu ve aktif medyada tartıştı. Ardından durum daha karmaşık donanımları takım eğer, her şey (balıkçılık yöntemi ve bir araç her türü için) açıktır. Bu yazının teması "Uygulayıcı ER-6 Pro" siren olduğunu. Yorumlar profesyoneller ve amatörler okuyucu XXI yüzyılda, gerçek bir balık hayal etmek imkansız olduğu olmadan cihazı tanıma sağlayacaktır. modelleri, teknik özellikleri ve cihaz işlevine genel bakış tüm balıkçılar piyasadaki en iyi sonar seçmek için karar vermenize yardımcı olacaktır.

yerleştirme noktası

o "Uygulayıcı" neden Tabii ki, okuyucu merak edecektir? Sonuçta, pazar alıcı ilginç ve çok faydalı işlevler vaat her biri diğeri az ilginç markalar, ile doludur. Oldukça basit - ekipman seçimi, birçok yeni başlayanlar ucuz siren satın almayı tercih. Sonuçta, sonar kullanımı reddetmesi durumunda, herhangi bir alıcı nedeniyle yanlış taahhüt işlem finans kaybetmeye incitmez.

İkinci, aynı zamanda önemli kriterler menşe ülke. Resmi üreticisi - Rus şirketi "Uygulayıcı-NC" - kesinlikle balıkçılık ve Rus balıkçıları yakalamak zorunda hava koşulları, içinde sadece usta. 20 santigrat 40 derece sıcakta arasında değişen sıcaklıklarda çalışabilir, değil iyi bir işlevsellik söz bütçe sınıf cihazda pek yoktur.

teknik özellikleri

Ile tüm sirenler pahalı balıkçılık gibi cihazı başlar ve koruyucu bir nem ve şok gövdeye sahiptir belirleyin. Bu duruma göre, kazara darbeler, düşme ve art giren nem için herhangi bir zarar vermez. kullanıcı piller ve tek kullanımlık piller gibi ayarlayabilirsiniz nedeniyle yorumlarda, tüm sahipleri, gıda uygun cihazı söylüyorlar. Bu arada, üretici inç başına 64x128 piksel çözünürlüğe sahip olan ekonomik monokrom ekran sağlamıştır çünkü sonar, o kadar değil kullanır.

25 metre - Cihaz 40 derece, en yüksek çalışma derinliği sonar bir açıda çalışan bir tek tarama ışını ile sağlanır. Doğru, o yarım metre olduğunu, ölçüm önerilmektedir hangi bir minimum derinlik yoktur. Siyah-beyaz ekran sadece iki tonları (mezuniyet) vardır, ancak bu resmin görüntü ile başa çıkmak için oldukça yeterlidir.

Balıkçılık Özellikleri

Siren "Uygulayıcı ER-6 Pro", diğer özelliklerinde balıkçılar 5000 ruble daha ilginç aşmadığı fiyat olan. Bu tarama işlemi, nesneleri belirleme ve görüntüleme cihazı üzerinde görüntüyü aktarmak için yaklaşık gider. İlk olarak, tekniğin manzara alt yapımı üstesinden gelebilen - grafik inşası çok kabul edilebilir. İkinci bir avantaj transdüser ve altı arasında hareket eden nesnelerin belirlenmesidir. Evet, bütçe yüzen ve küçük balık sürüsü kadar yalnız ile balık temsilcisini gösterir.

Cihaz, hem de balıkçılık için tüm sirenler, yerleşik bir hoparlör vardır ve bu nedenle rezervuar altındaki önemli değişiklikleri sahibini bilgilendirmesi yapabiliyor (işlevsellik duyarlılığına ilişkin, kullanıcı tamamen özelleştirilebilir). Tek renkli ekran akşam ve gece sorunsuz sonar kullanımına izin ayarlanabilir aydınlatmalı, ile donatılmıştır. Cihaz sahip sıcaklık sensörü cezaları ve hoş - hava.

Bir baş ağrısı yokluğu

talimat - Bir siren "Uygulayıcı ER-6 Pro" vardır Güzel bir bonus. Bu balıkçıları için insanlar tarafından yazılmıştır. İçinde sahiplerinin sayısız İncelemeler yargılamak bunu anlamak gerçekten çok kolaydır. inanmak bu çok zor anda, cihaz sadece iki düğme ile kontrol edilir olduğu göz önüne alındığında. İlk Açıldığında, kullanıcı gadget işlevselliği bir gösteri görmek için teşvik edilir. Suyun dışında yapılır, ancak ekran oldukça anlaşılabilir bir durumdur. Sonra modlarından birini seçin: «Balık Kimlik», «Pro», «Derinlik» veya kısaca talimatlarında açıklanan her biri «Flaşör».

modunu tanımlı olması, kullanıcının seçtiği ayarlara işlevselliği hakkında bilgi almak olabilir. ayrıntılı bilgi ile ekranda bile ekranın sahibini gösteren resimlerle eşlik Talimatlar. "Multimedya" olarak adlandırılan balıkçılar, kılavuzun sonunda bulunabilir Ek cihaz özellikleri kısaca tarif fakat erişilebilir dil edilir.

Üretici Küçük Tuhaflıklar

Oldukça garip bir iskandil sensörün çalışması üzerine "Uygulayıcı ER-6 Pro" geri besleme vardır. teknenin önünde kendisini kaldırılması konusunda siyah ve sonar sadece nemli ortamlarda çalışan beyaz, ancak söz konusu hiçbir şey talimatları (diğer üreticiler tarafından uygulanan olarak örneğin, aynalık üzerine yerleştirmek için). Bu varsayılan sahibine açık olmalıdır gibi görünüyor. Ama ustalar elektroniği alanında bir atılım yaptık - onlar, ya da aynı sıvı ile bir plastik torba içinde yerleştirerek bir tekne sensörü, su ile zengin koyuna bırakmak ile geldi.

Hangi sahibine kararını verir? Sensör kendisi siren olarak, asla kayıp - bu (Odak kışın sıvı çalışan konuyor ile) buz balıkçılık geldiğinde hep, tekne veya buz üzerinde ya olacak. Doğruluk - bu oyuk ya da buz altından sinyal geçer, yani, suya daldırma sensöründen farklıdır.

Buz balıkçılık Biraz

Böyle 20 dereceden, bu "hasta" soğuk Garmin ve Lowrance gibi dereceli sonar, - avantajları genellikle yarışmaya olduğu gibi cihaz ve sensör arasındaki kablo, soğuk donmaması gerçeği içerir. Buna göre, o yanlışlıkla ayağına basıyor, kabloyu çökmesine neden olabiliyor sahibinin korkuyor olamaz. Siren havuzun dibine depresyonların ve yüksekliklerde derinliğini ve balık ve gösteri sadece görüntüleme yeteneğine sahiptir. Bu kuşkusuz her zaman israf istemiyor herhangi bir fener için bir artıdır.

Ama sonra, sahiplerinin sayısız İncelemeler yargılamak eksiklikler başlar. Soğuk hava siren donuyor ve kapatmak sırasıyla elle veya kalıcı olarak ısıtmak için cebinize gizli cihazın gövdesini yalıtmak için gereklidir. İkinci bir sorun, soğuk suda sonar çalışmasıdır - en az beş metre rezervuar derinliği (devasa hatası "icat" olabilir sonar eserler söz), sensör, doğru bir tarama üretir reddeder.

Balıkların sürüler peşinde

Büyük bir yırtıcı, her şey açık ise - bir delik ve balık varlığını belirlemek için, hiç şüphesiz daha sonra küçük balık sürüleri ile bazı sorunlar var, üretim yakınlarda bir yerde olduğunu yoktur. Ama "Uygulayıcı ER-6 Pro" siren suçlamıyorum. sahiplerinin Yorumlar sorun daha insan faktörü gizli sağlamak. büyük bir eklemi tanımlanması, hemen balıkçı sonar unutarak mücadele atar. İlk olarak, balık küçük açı taramalı sonar de ikinci olarak hareket ve eğilimindedir. Buna göre, sensör balık okulların "kuyruk" yakalamak veya birkaç küçük balıkların miktarı artırabilir. Uzmanları balık okul sitesinde duruyor emin olmak için ek bir tarama gerçekleştirmek için önerilir.

gizli olasılıklar

Neden kullanıcı talimatlarını yerine, bu nedenle yem balık yaklaşımın ayrıntılı bir açıklama olduğunu ve buna tam da ve yetenekli sonar sensör değildir. Çalışma sırasında balıkçı ilginç işlevselliği göreceksiniz, ancak önceden onunla buluşmak için daha iyidir. Onların yorumlarda, "Pratisyen" birçok sahipleri O dibe temas etmemelidir ki yani birkaç metre ek bileşeni yerleştirin sonra rezervuarın alt kısmında bir yerde büyük bir nesne (balık boyutu) atmak, ve, bir dizi test yapmak için önerilir.

Sonraki hüner - nesne alttan kaldırdı ve mücadele kadar çekilir. sesli iskandil değişiklikleri gözlemlemek ilginç, ama aynı zamanda çok bilgi ibaret değildir. envanter edelim ve ekranda görünmez, ama hareketli ve büyük balıkların neşeli ses kullanıcı sinyalini uyarır çok net bir büyük nesne sabit sensör derinliğini değiştirmeden.

Sorunlar ve çözümleri

Biz cihaz "Uygulayıcı ER-6 Pro" kırılması uzun olması bir ev karakter kabul var mı. Buna göre, onarım sonar profesyonel balıkçılar hizmet merkezlerine seyahat etmek zorunda kalmadan, kendi ellerini yapmak önerilir. Bu durumda, uzun sürekli çalışma pil bölmesi ile bağlantılı bir çok durumda cihazın devre dışı bırakılması. Pili kıvırma Yay, çünkü ameliyat sırasında temas ayrılmasına neden olur sırasıyla düşük sertliğe, yer alır. Bu arada, bu bahar da okside özelliğine sahiptir, bu yüzden sahibi temas noktalarını temizlemek için her altı ayda bir önerilir.

Sensör kendisi nedenle, kış buz brülör ısınmaya önerilmeyen bir plastik kap vardır. alıcı gövde olsa da, korunan, ancak yanlış çalışma sırasında deformasyona daha uygundur. Suya hasarlar içinde geçer ve hızlı bir şekilde elektronik başarısız görüntüler. Sadece yeni bir sonar satın bu sorunu çözmek.

geribesleme

Balık bulucu medyada "Uygulayıcı ER-6 Pro" kullanıcı yorumları kurtulmuş değil - büyük bir tutkuyla küçük kusurları üreticileri açıklar. ilk yer düğmeleri gitti, onlar çok çaba sarfetmek için kendi acil ihtiyaca gerçekten sıkı. Mühendisler engebeli cihazı yapmaya çalıştık, ancak tüm balıkçılar kahramanca güce sahip olduğu açıktır. Biz düğmeleri hakkında konuşmak Ve eğer, belli ki bir düğme ile bir daire içinde fonksiyonların bir seçim yapmak aslında, üçüncü yok garip (ikinci «Enter» analoğudur).

Birçok kullanıcı bellek olmamasından şikayet - mahrum bütçe sınıfında en iyi sonar işlevselliği talep etti. Son derece rahatsız sürekli aynı su kütlesinin üzerinde alt topografyasının belirlenmesi için ölçümler meydana getirmek için, çünkü onları anlayabiliyorum. Pahalı bir sonar satın alabilir veya kendi pilotaj kart oluşturmak ve onun ölçümlerine koymak için: Cihaz sırasıyla navigasyon olmadığı için ancak koordinatlara atfen bir soru sadece iki çözüm vardır, vardır.

Sonuç olarak

Oldukça ilginç bir ürün Rus ustaları dışarı çıktı. Uygun fiyat, büyük işlevsellik, net talimatlar, iyi özellikler - gereksinimleri gölette iyi asistan ihtiyacı herhangi balıkçı tam listesi. Hatta küçük kusurları sorunların çoğu yerinde elimine edilir, çünkü cihazın üreticisinin genel görünümü nasıl etkilediği ve balıkçılık faydalı bir geçirebileceğiniz değerli zaman kaybetmeden sonar kullanıcılar kendi ellerini üretmek tamir yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.