TeknolojininElektronik

Hangi kremi bir daire için seçmek en iyisidir? Yorumlar ve İpuçları

Hangi kremi bir daire için seçmek en iyisidir? Müşteri yorumları Bu cihazlardan farklı türde avantaj ve her dezavantajları hakkında bir fikir edinmek yardımcı olabilir.

bölünmüş sistemleri

Böyle klimalar en popülerlik kazanmıştır. İç (buharlaştırıcı) ve dış (yoğunlaştırma): Standart tasarımı iki bloklarını içerir. Bölünmüş sistemlerin şüphesiz avantajı şunlardır:

  • operasyon sırasında, düşük gürültü seviyesi,
  • İç ünitenin uygun türde ve en rahat konumu ile model seçmek için;
  • verimlilik.

Hangi kremi bir daire için seçmek en iyisidir? Bölünmüş sistemlerin çeşitli modelleri açıklamak Kullanıcı yorumları, artılarını ve duvar, döşeme, tavan, kaset, kanal ve sütun modellerinin eksilerini söylüyorlar. Ancak, artan popülaritesi çok yönlü seçenekler kazanmak - yani, mümkün kılar bu klimalar, istenilen konumda kapalı birimi kurulur.

Çoklu split sistemleri

Böyle klimalar önceki türünde bir yükseltilmiş versiyonu olarak düşünülebilir. Bunların ayırt edici özelliği, birden fazla iç üniteyi kullanma yeteneği, ve (2 ya da daha fazla) birçok olup. Ve farklı birimleri türleri (tavan, zemin, duvar, vb. D.) birleştirmek mümkündür. dış ünitelerin sayısı artmamıştır.

Mobil klimalar

kremi daireler tercih etmek daha ne olduğu hakkında konuşurken, göz ardı edemeyiz cihazların bir diğer tür. Pozitif çoğunlukla bu modellerin Müşteri yorumları. Ama mobil klimalar sadece daha küçük alanlar için uygun olduğunu akılda tutmak önemlidir - güçleri bir kural olarak, geniş alanları soğutmak için yeterince yüksek değilse ve 4 kW aşmadığı. Ama bu tür cihazların hiçbir ek yükleme gerektirmez.

Pencere klimalar

sizin için öncelik ise - maliyet tasarrufu, böyle bir seçim, hiç şüphesiz, en uygun olacaktır. Böyle tek parça modeller pencere açıklıkları veya ince duvarlar kolayca yüklenir. Düşük maliyetli ve montaj kolaylığı - pencere klimalar mutlak avantajları. Ancak, aynı zamanda eksileri vardır: Örneğin, cihazın yerinin seçiminde özel bir özgürlüğe sahip olmayacaktır. Buna ek olarak, pencere klimalar çoğunluğu oldukça gürültülü çalışır ve ofisleri ve daha uygun olan kamu binaları, yerine daireler.

Uygun özelliklere sahip Model seçimi

klima daire için en iyi olanı bahsedersek, aynı zamanda teknik özelliklerine, sadece sistemin kendisi türüne dikkat etmek gereklidir:

  • soğutma gücü (10 m2 oda ortalama 1 kW güç düşmesi gerekir);
  • Ek özellikler ve işlevler (hava akış yönü, ilave saflaştırma ve seçimi varlığı nem alma, otomatik ve gece modlarının kullanılabilirliği, kontrollü zamanlayıcı erişim);
  • kolay kontrolü için bir uzaktan kumanda varlığı.

Önemli üreticiler

Hangi kremi en iyisidir? Aslında soğutma sistemleri, birçok üretici üretirler. Geleneksel olarak, üç ana sınıfa ayrılır:

  • lüks klima (Daikin, Hitachi Genel Panasonic, Mitsubishi, Toshiba);
  • orta sınıf klima cihazları (daha ucuz yukarıdaki üreticilerin modelleri gibi ürünleri Fuji, Sanyo Fujitsu dahil);
  • ekonomi Ekipmanları (Airwell Samsung, LG, Tadiran Gree, Veko).

Hiçbir durumda sadece pahalı elit teknik satın almak için çağırmaz. Aksine, deneyim ekonomisi kendi görevleri ile başa çıkmak için çok etkili klima ve bir yıldan sahiplerine hizmet edebilir gösterir. Tek fark, malzeme, montaj karmaşıklığını kalitesi ve herhangi bir ek "fiş" mevcudiyetinde yer almaktadır.

Yine kremi bir daire için kullanılması daha iyidir merak? bölünmüş sistemleri ve bunların özellikleri Yorumlar doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.