TeknolojininElektronik

Bir garaj ısıtıcı Need for veya olmasın

Sert kış ve acı soğuk - eğer her zaman değil, ama bizim ifadesi oldukça yakın. Bu sürücüler için en az favori sezon. Birçoğu her sabah yeniden arabamı ısınmak zorunda kalacağını acı farkındayız. Bu hiç de başlamak mümkün olacak ne zaman olacağı. Orada bu tür durumlarda Çıktı. garaj veya otonom araç ısıtma sistemleri ( "avtonomka" kişi) için bir ısıtıcı satın almak - Onlar en az iki seçenek vardır.

Eğer araç için garajda optimum sıcaklık oluşturmaya karar verirseniz, ısıtıcıların büyük bir aralığı vardır. Gaz ısıtıcı popüler poluetsya Kazak ürünler şirketi. Tabii ki, Karlı kızılötesi ve aralarında çok popüler şirketi Şakayık ve Ecoline vardır.

Araç daha iyi yapmak için bir çaba, birçok araç sahipleri "titanki" para, iklim kontrolü, iç hakiki deri ve diğer "yararlı" bir çok şey geçirirler. Garip, ama en cimri ve bir ısıtıcı olarak böyle bir şey elde değil. En iyi ihtimalle, cam ısıtıcı satın aldı.

Ön camın buz düzenli kaldırılması ve bir şekilde bazen korkunç serin iç gerçekten yararlı bir satın alma daha memnun araba sahipleri. Bazı çıkış yolu bulmak ve garaj için ısıtıcı satın alın. Hemen soğuk yeni bir pil başarısız olmamış ve bu korku yoktur makine zavedet etmez. uygun fiyatlarla, sen imkansız olan getirmek için bariz, ama sıcak garaj kolaylaştırır. Birçok kişi bir ısıtıcı cam, ancak ısıtma böyle bir yaklaşım ile aracın içini satın alıp soğuk kalır. Binek otomobilde rahat bir sıcaklık için iyi bir ısınma gerektirir.

Serin kimseye salonu ve asla ruh kaldırın. Isıtıcı bir kaç dakika içinde bu sorunu çözer. Böyle bir cihaz - sadece konfor değil, aynı zamanda güvenliği artırmak. Genellikle araba kadar beklemek zamanım yok "çözülme". Her nasılsa en azından bazı görünürlük için bekleyen biz işe geç olan, hareket etmeye başlar ...

Kış döneminde Kazaların çoğu bir saat gezisinin ilk çeyreğinde gerçekleşir. Bu yüzden acaba? Garaj ısıtıcı için aynı kabin sıcak edebilir ve rahatsız bir sıcak giysiler içinde direksiyonuna oturmak zorunda. zamanlarda beklenmedik durumlara tepki norm düşürüldü. Araba bir ısıtıcı varsa ön cam artık bu inatçı kabuk olacağı gibi, sürücü güvenle, iç çizgisiz üst giysi, kolayca motor yangınlarına içine alabilirsiniz. Yani, bu cihazların çoğu bir zamanlayıcı işlevi vardır. her Pazartesi sıcak arabada oturup tam 7 am, diyelim ki, ister misiniz? sizin için uygun herhangi bir zamanda ortaya ediniz.

Liderler "avtonomok" iki Alman şirketleri "Webasto" ve "Ebershpeher" dir. Fiyat ve işlevselliği neredeyse hiç fark vardır. tasarımı da aynıdır. Cihazlar iki tür satılır. Her biri kendi özel uygulama ve çalışma süresini sahiptir. Hava ısıtıcıları yolcu bölmesini ısınma sorumludur ve inanılmaz uzun çalışmak edebiliyoruz. Bunlar uzun ve sürekli bir ısıtma gücü altında idi.

bir başka cihaz tipi - yağ. Bu ısıtıcı onlar "tam olarak" derler olarak, ısıtır. İlk olarak, motorda antifriz ısıtır ve ancak o zaman otomatik olarak devre personeli "soba" açılır ve kabin sıcaklığını yükseltir. bir saat aşmadığı çalışacak şekilde tasarlanmıştır "avtonomok", saat Bu tip. Bu süre boyunca, makinenin sıcak olabilir bir şey ve bütün hava astarı yoktur.

Otonom sistem bazen gerçek bir kurtuluş haline gelebilir. Uzun bir yolculuk olduğunu varsayalım. Kış. Orada araba veya kar İlkokulu'nun kaplı yol ile beklenmedik sorunlar - ve uzak yerleşim sıkışmış. Zamanla, makine soğuk hale gelecektir. "Soba" dahil motoru ile çalışır. Bu kurtuluş, ancak yakıt büyük bir iştah ile bir ısıtma "yiyor". "Avtonomkoy" ile bu sorun ortadan kalkar. Sakin Bask ve hiçbir şey inkar etmiyor.

Isıtıcı Garaj ucuz bir otomobil "avtonomka" ve tesisleri hala az olarak duruyor. otomotiv sistemleri montajı etrafında 100 $ değer. konfor için Oldukça düşük fiyat. Ama rahatınız olduğunu hatırlamakta yarar var - Bağımsız araç ısıtma için değil tek nedeni. Bu sistemle, araç soğuk çalıştırmadan tüm "takılar" yaşamaya duracaktır. İlla bu süreç motorlu mekanizmalar zararlı nasıl hayal etmek, mekanik tecrübesi var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.