Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Baileys içmeye nasıl bireysel ve kokteyllerde

Bailey - Popüler İrlanda likörü bir belirgin kremsi tat ve 17 derecelik güce sahiptir. Bu en popüler bayan içecekler biridir. Nadir kadın nedeniyle alkol ve krem ve viski hafif aroması tatlı, hafif mayhoş tat direnemez. Baileys içmeye nasıl ayrı kokteyllerde karıştırma - - Bu makalenin sonraki bakın. Bu likör meyve, özellikle muz ve çilek ile iyi gider. Eğer tatlı bir şeyle bir aperatif için kullanılırsa, tamamlayıcı marshmallow ya özellikle iyi Baileys tadı , süzme peynir sufle onlar dökülecek gibi, krem veya çikolatalı dondurma.

Nasıl likör içmek Baileys?

Diğerleri gibi içecek buz ile, saf bir şekilde tüketilebilir veya kokteyl diğer malzemelerle karıştırın. likör aynı anda krema ve şekerin yerine ve serinletici içecekler eşsiz aroması ve tadı verebilecek çünkü Genellikle, taze demlenmiş kahve eklenir. Ama ne Baileys en saf haliyle içmek? Geleneksel olarak, bu küçük ancak geniş bardak kullanılarak yapılır, bir 15 ya da 30 ml vermektedir. lezzet ve aroması zevk küçük yudumlar olmalıdır likör tüketin. Eğer buz ile karıştırarak istiyorsanız, alçak cam üstünde 2-3 buz küpleri koyun ve içecek 50 ml dökün edilmelidir. Bunlar, diğer malzemelerle karıştırılarak olmadan Baileys içmeye nasıl temel kuralları vardı. o aşırıya kaçmadan tüketmek en iyisidir böylece enerji değeri, ürünün 327 kcal başına 100 gr olduğunu - Bu arada, diyet ya da kalori alımını izliyor olanlar için, içki kalori son derece yüksek olduğunu hatırlamak önemlidir.

malzemeyi karıştırmak için tarifler ve temel kuralları: Baileys kokteyller içmeye nasıl

Bu likör çeşitli kokteyller için idealdir, ama Bailey dayalı içki karıştırma temel kuralı unutmayın - bu, meyve suyu ya da soda ile birleştirilemez krem olarak, üye basitçe bükmek ve karışımı tadı ve görünümünü bozabilir. Bu düşünceyle, kokteyl karıştırma gidebilir. Başlamak için, ünlü "B-52" pişirmek için deneyin atın:

  • 20 mi likörler Bailey ve Kahlua;
  • 20 mi Quantro.

Küçük bir yığın ya da alkol katmanları dökmek tekiladan bir bardak: birinci, Kahlua, daha sonra düzgün bir duvar, Bailey ve tam boyunca Cointreau. Sonra, bir kokteyl uzun sap üzerinde, yangın tüm özel çakmağın iyi ayarlanması gerekir ve hızlı bir şekilde kamışla içilir. dondurma ve krema ile likör lezzetli porsiyon - sadece akşam geçirmek ve bir içkinin tadını istiyorsan, "Süt Baileys" karıştırmak için deneyin. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak:

  • yak. 100 ml Bailey;
  • 20 mi Roman Bacardi (beyaz);
  • sıvı Kahlua 20 mi;
  • tereyağı veya vanilya dondurma 50 g;
  • krema 50 g.

Çırpma mikser ya da blender 30-40 saniye (krem haricinde) bütün katkı, krema ile buz ve garnitür üst dolu bir bardağa dökmek. Bu karışım bir bayram öğünde tatlı olarak beslenebilir. Şimdi biliyoruz ki likör içmek için nasıl Baileys kokteyller ve onunla yemek, her zaman lezzetli kokteyller kendileri için veya misafirler için yemek ya da bar ve restoranlarda olduğu gibi bir içki getirmek mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.