Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Nasıl alkolden votka yapmak. imalat teknolojisi

Votka - Basit bir kompozisyon, ama çok popüler bir içecektir. Önemli olan - onları kötüye kullanmayın. Büyük miktarlarda alındığı alkolden bariz ve muazzam zarar rağmen, yeni yıl kutlamaları sarhoş bu içki, bir fincan, sağlığa ciddi zarar olası değildir. alkol votka hazırlanması uzun devasa paralar getiren bir iş haline dönüşmüştür.

Ülkemizde birçok sıradan insanların bu ürünü yapmak için öğrendik. Ve mağaza alkol numuneleri daha elinden ürünler "ustalar" çoğu zaman açıkça kötü.

Alkolden votka yapmayı öğrenmek ister misiniz? Prensip olarak, bu zor değildir. En önemli şey - bir kalite satın almak alkol. Pişirme işlemi sadece birkaç basit adımda oluşacak. Okumak Ne - kesinlikle profesyonel tavsiye değildir. Bununla birlikte, bu bilgiler iyi bir içecek hazırlamak için yardımcı olacaktır.

Eğer alkolden votka yapmadan önce, hiç distile veya su kaynamış bu prosedür için uygun olmadığını bilmek önemlidir. besin maddelerinin büyük bir kısmını kaybetme Bu sıvı, alkol çözünmesi için uygun değildir. Buna ek olarak, su tuzlan büyük miktarlarda içermemelidir. Daha iyi, öyle daha şeffaf ve daha yumuşak.

Nasıl alkolden votka yapmak için? Malzemelerin Ne tür ihtiyaç vardır? bu uyum hem tıp ve etil alkol için. Bu durumda, aralarında hiçbir fark yoktur. bu, etil alkol dışında suyun küçük bir toplama ve diğer bazı maddeleri içerir.

seyreltme önce böyle bir Hidrometre gibi bir alet sizin için yararlıdır. O Başlangıç alkolü kale tanımlar. Oranlar suyla bir karışım üretmek için ne hesaplamak için bilmek gereklidir.

Ayrıca, glikoz gerekecektir. hazırlamak için, bir litre su içinde şeker kilogram çözülür. Kaynama sıvı periyodik köpük çıkarma simmered. görünmesinin durunca şurup hazırdır.

Birincisi, bir konteynerin su doldurmak tat glikoz ekleyin. Ayrıca koku verici katkı maddeleri bulunmaktadır gönderebilir - örneğin, bir meyve suyu ya da sitrik asit. "Alkolsüz" boş yapma, bunun karışımını yapmak için gerekli olduğu oranlarını hesaplamak zamanıdır. Eğer 90 derecelik alkol varsa, o zaman 100 ml su 131 ml için hesap edilmelidir. 40 ° - Bu durumda, kale üretilen içecek en uygunudur. 85 tane derecelik alkol ise suyun 117 ml olması gerekir. Bu olduğunda bu içecek bir parçası olan tüm maddelerin molekülleri çözünmesi için iyi olduğu için kale 40 °, en uygunudur. Bu durumda en önemli şey - eylemler dizisi. İlk olarak, ama tersi, glikoz ve lezzetleri ile su hazırlamak ve daha sonra alkol içinde çözünmesi gerekir. Aksi takdirde, düşük kaliteli votka irade.

Oluşan çözeltiye aktif kömür birkaç tabletleri atın ve iyice karıştırın. Oda sıcaklığında votka iki saat ısrar ve daha sonra yoğun doku ile saf soy oldu. Sıvı boynuna kadar ulaşır, böylece Şimdi içki şişeleri dökün ve sıkıca zakuporte. birkaç gün durmalıymışız. Sonuçta bu işlemler içecek tüketilebilir.

Alkolden votka yapmak hakkında konuşmak, biz böyle tatlandırıcı olarak bir konuyu dokunamaz. Onlar meyveler, çilek, çiçek olabilir. Genellikle votka ve çeşitli yerli otlar konusunda ısrar ediyor. Baharatlar da lezzet için değil, aynı zamanda içeceğin rengi için değil, çoğu zaman kullanılır. Eğer zencefil eklerseniz Örneğin, votka sarıya döner. Oğul otu yaprakları ve karaturp içecek yeşil olun. Sandal ağacı ya da tartar alışılmadık, egzotik renk verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.