OtomobilArabalar

Audi Allroad Quattro a4: şartname ve yorumlar

Audi Allroad Quattro A4 - neredeyse herhangi bir zorluk üstesinden gelebilir onun sürekli dört tekerden çekiş nedeniyle, hem de artan zemin boşluğuna kadar, yüksek kaliteli, lüks Alman araba. Bu makine çok insan için, yolda gerçek bir dost haline gelmiştir edilir. Ve bu değer tüm yararları daha ayrıntılı olarak ele yüzden.

dizayn

Ilk şey araba Audi Allroad Quattro A4 dış bahsetmek etmektir. Çekici hatları yekpare oyuk yüzey şekillerine bağlı ve bağlı bir düşük çatı çizgisi makinesine bölme gibi biraz olur. muhteşem araba parçaları sayesinde bir spor şıklık haline gelmiştir. Tampon krom, dikey olarak yerleştirilmiş şeritler gri ön ızgara sayesinde öne çıkmaktadır. Hatta büyük hava girişleri dikkat çekti. Bütün bunlar bir araya arabanın çok sıradışı ve ilginç bir görüntü oluşturur.

Sis farları tasarımcıları bir krom halkası imzalamaya karar vermiştir ve (ön ve vücudun arka gibi) alt paslanmaz çelikten yapılmış underride bekçi görülebilir.

Hâlâ yardım ancak geniş tekerlek kemerleri ve nervürlü eşikleri dikkatini çekemez. On yedi inç jantlar da takdir etmemek zordur. Bunlar, tesadüfen, standart olarak dahil. ağ-ile başlıklı Çatı parmaklıklar tasarımcıları dikey olarak düzenlenmiş. Genel olarak, görünüş çok başarılı olmuştur. "Audi" kurumsal tarzı.

vücut

uzunluğunda Audi Allroad Quattro A4 4.72 metre ve dingil mesafesi 2.81 m genişliğinde aracın işareti 1.84 m yüksekliğe ulaşır olduğunu -. Sadece bir buçuk. Vücudun bu boyutlara sahip çok hızlı görünüyor.

Audi Allroad A4 gövdenin tasarım, yüksek mukavemetli çelik sac kullanıldı ve bu malzemenin kullanımı sayesinde minimum ağırlığı azaltmak ve sertliğini arttırmak ortaya çıkmıştır. Titreşimler de en az, ama güvenlik düzeyi iyileşmiştir. uygun ve mükemmel şekilde mümkün kaza durumunda, içeride insanları korumak, vücudun çevresinde inşa çelik yapının ayarlayın.

Yeterince bagaj bölmesi hacmi - 490 litre. Arka satır kat varsa, o da 1430 litreye bunu artacaktır. Eğer arzu edilen Bagaj bölmesi da kaldırılır kayaklar için bir kapak ile donatılabilir.

Audi Allroad Quattro A4, şık iç karakterize "Audi" den başka yeni bir araba gibi. O en işlevsel, ergonomik, kaliteli ve en iyi tedaviyi vardır. Bu arabanın iç "Audi" övünebilir uyum tüm avantajları, kesinlikle olduğunu. Pano tasarımcıları açıkça sürücüye dönük. Özel ilgi bir elektromekanik bahsetmek istiyoruz frenini, standart olarak takılmıştır. çok uygun olan - Yerine bir kol anahtarının kullanılır.

İçinde bir merkezi on-board monitör, geniş renkli ekran ile en güçlü ses sistemi ve navigasyon vardır. Birim kontrolleri her şey merkezi konsolda bulunan.

Ne iç dekorasyon konusunda söylenebilir? kumaş döşeme ve deri gibi mevcut Potansiyel alıcılar. Dekoratif uçlar (bir seçenek olarak ve alüminyum trigon yapılanlar sunulabilir) bu tür Mikrometalik platin gibi bir malzemeden imal edilmiştir. Kaplama tabaka - desenli külün ya da hindistan cevizi-kahverengi defne herhangi birini veya ceviz seçmek.

teknik özellikleri

Bu kesinlikle tartışmalıdır ayrı bir konudur bahsediyoruz A4 audi Allroad Quattro. satışların başlamasıyla sırasında araç üç motor, benzinli ve iki dizel biriyle sunulmaktaydı. Her biri doğrudan yakıt enjeksiyonu ve turbo Supercharged ile donatılmıştır. Ancak tüm motorlar için elektrik enerjisine çeviren, frenleme sırasında, kinetik enerjiyi dönüştüren geri kazanım sistemi var.

Kamu üç teknolojik yenilikler sunulan arka arkaya dört kez "Yılın Motoru" uluslararası jüri tarafından seçildi Güç Aktarım 2.0 TFSI,. İlk - henüz çekişi artırır direkt enjeksiyonlu benzin FSI yakıt, turbo ve valf kontrol sistemi. Yeni motor maksimum güç 211 litredir. s., ve yerden yüzlerce dağıtmak için 7 saniyeden daha azdır. 230 km / saat hız sınırı. Tüketim, bu arada, çok büyük değil - 100 km başına 8.1 litre.

ikinci motor - dizel, 2 litre başına 100 kilometre, 6.4 litrelik bir tüketim ile 170 hp. Ve en güçlü 3.0 TDI düşündü. Bu altı silindir birimi 240 "at" güç üretir, ve transmisyon, S-tronic kontrolü altında çalışır. 236 km / s - Hız limiti modelleri motora göre donatılmış. 100 km başına yaklaşık 7.1 litre tüketir.

şasi

Audi A4 Allroad çok iyi değerlendirmeleri alır. Ve çoğunlukla, çünkü güçlü motor ve iç konforlu ve bağlı ile mükemmel şasi ve yönetilebilirlik. Bu - "Audi" nin her sahibinin dikkatini işaretler çok an. Şasi Araç Audi A4 Allroad B8 A4 karakteristik özelliğidir kesinlikle tüm avantajlarını korur. Özellikle herhangi bir hareket ve sürücünün isteklerine duyarlı keskin direksiyon sahipleri gibi. Bu direksiyon tüm kontrol impulsları tekerleklere doğrudan gönderdiği ilginçtir.

tutucuları ve frene anlık bir tepki unutmayın. Makine hemen yanıt verir. 16-inç fren diskleri ile donatılmış Frenler, verimli çalışabilmesi ve ancak sevinmek olamaz. Audi A4 Allroad IV - tüm yollarda rahat ve istikrarlı bir sportif karakteri, bir makine. Hatta yolda. tamamen İstikrar ve off-road özelliği tanıma Orada aktif hale gelir. Hatta tipi ve daha sonra ESP özelliklerine uyum toprağın özelliklerini belirler.

Ve "Audi" nin sahipleri tarafından işaretlenir bir şey daha,. Sürüş dinamikleri düzenlemenin Bu sistem. Bireysel motorcunun tüm şartlara uygun olarak makinenin davranışını ayarlar! bir kişiye transfer edildi bu özelliği sayesinde ve hepsi sadece araba "hissetmek" değil - o ona tek varlık alır.

Seçenekler

Bu araba her ihtiyacınız vardır. Sis farları ve far yıkama, tavan rayları, perde gövde, klima kontrolü, CD-çalar ve güçlü bir ses sistemi. Bir seçenek, hatta yüksek ışın asistanı yanı sıra panoramik cam sunroof, elektromekanik bagaj kapağının olarak, üç bölgeli "iklim", Ksenon "hodovka" ve klimalı oturma LED. Ve bu sadece küçük bir listedir. Aslında, model, bir şey donatabilirsiniz - akustik sisteminin Bang & Olufsen gelen yükleme tuner modülleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.