Ev ve AileAksesuarlar

ATV vites. Hangisi bu makinenin üniformalar pilotu içerir?

Günümüzde hemen hemen her kamu parkı dört Bisiklet yarış için donatılmış bir platform oluşturmak. Bu spor her turistin olduğu kendinizi deneyin. Ama bu aracın direksiyonuna önce, özel bir kıyafet giymek gerektiğini bilmek önemlidir. Yarış organizatörleri ayrıca pilotlar için koruyucu ekipman takımlar vatandaşların güvenliğini sağlamak ve sadece makinenin iyi çalışma var, ama gerekir. Bu da dörtlü cihazlar yer alıyor? Bu bu makalede verilen bilgileri okuyarak öğreneceksiniz.

headdress

ATV kıyafeti en önemli kısmı ile başlar - kask. Bu özellik darbelerden pilotun kafasını korumak için tasarlanmıştır. Bu beden mümkün olduğunca kaplanmış olmalıdır, kask motokros olduğunu arzu edilir. Bu model o kafasına sıkıca oturur karakterize edilir, bunun üst kısmını, ancak çene sadece korur. integraller ve flip-up (camın en son nesil kask) - Yeni ekipman kullanılarak kötü havalarda sürüş için. Onlar da toz, kir, yağmur yüzlerini kapsamaktadır. pilotlar için üniforma soğuk sezon için ATV ve yün içermelidir.

headdress kvadrotsiklisty cam ile donatılmış Değilse, gözlük gerekir emin olun. Onlar pilota maksimum görünürlük sağlayarak, iyi ışık iletimi var.

giysi

Kıyafet ATV koruyucu elbise içerir. Bu özel yüksek teknoloji kumaş yapılır. Bu kıyafet kolayca suyu kaçırmak ısıyı korumak ve hava dolaşımını sağlamak olmamalıdır. Bu kostüm pilotu ve ek koruma ile donatılmış:

  • içinde bir kılıf ve pantolon arasında bağlanabilir, ceket bağlanması;
  • kemer, manşonun uzunluğu ayarlanması;
  • stand-up yaka kask aşağı boyun kaplanması;
  • kazak manyetik tokalar.

el ve ayak için koruma

ATV Ekipmanları tamamlanmadan diz koruyucuları içerdiğinde tamamlanmış olarak kabul edilecektir. hafif ama çok dayanıklı malzeme - Tipik olarak, (eldiven hariç) üniforma bu parçalar poliüretandan yapılır. Kıyafet profesyonel sporcu Omuzlar ve göğüs yelek gibi ilaçlar ile desteklenebilir. Eldivenler dayanıklı yapılmış kumaşların: polar, deri, keçe. Bu giyecek güvenilir bağlantı elemanları olmalıdır perçin şeklinde askılı veya güçlü Velcro.

ayakkabı

Kvadrotsiklisty bacaklar gibi kapalı olmalıdır. yüksek üstleri, yarım bot ile Boots - alt uzuvların özel pilotu korumak için en iyi seçenektir. Profesyonel sporcular bu amaçlar özel motokros botlar için kullanırlar. Onlar çok sıkı yürüyerek ayakkabı düzeltmek için izin kayışlar, tokalar ile donatılmıştır.

Üniformalar genç yarışçı

Aynen ürün ATV Nursery içerir. Bugüne kadar, bu araçlarda sürme 3-4 yaş arası çocuklar ile ilgilenen spordur. iz adamlar üzerinde büyük dörtlü ile eşit böyle taşıma daha küçük boyutlarda gidin. Birçoğu beceri deneyimli atletlerde aşağı değildir. Bu nedenle, genç binici sağlık ve yaşam güvenli, güvenilir detalyaey koruma kullanılabilirliğini sağlamak önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.