BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Askeri strateji: Oyunun uğruna savaş

olduğu, temel amacı olan oyun, bir sonucu olarak, tesis tren ve asker donatmak ve düşmanı yok etmek için - Hemen askeri strateji hafif rezervasyon yaptırın. Ama yine de, türün adı kendisi için konuşur. Herhangi bir askeri strateji satranç aynıdır, ancak eklenti şey aksine kesinlikle tahmin edilemez ve çok sorunlu analiz etmek. her zevke - Onlar yerel veya büyük ölçekli çatışma, modern ve hatta tarih öncesi ile adım adım vardır. Ama en iyi askeri strateji yıllardır oyuncuların akıllarını heyecanlandırmak neyi kendi yolunu olduğunu bahsedelim.

Blitzkrieg: Horizon Yanan

, On yıl önce yayınlamıştır Bu askeri strateji bunun nedeni iyidir Ayrıntılı kopyalar askeri teçhizat ve İkinci Dünya Savaşı yerlerde büyük miktarda. Gerçekçi evreleme dövüşleri, iniş, bombardıman ve tam ölçekte savaşın genel davranış yönü - bu sana "Blitzkrieg" olasılığını veren bu. Oyunun Çıkışları, hızla sıkıcı doğrusal arsa yanı sıra yapay zeka mantığı tamamen yokluğu sıkıcı olmaya edilir. Öte yandan, özellikle grafik ve oyun motoru yaşına sadece mükemmel çalıştı gerçeğini göz önüne alındığında, yaş uygulanabileceği şekilde çok kolay olabilir.

«Muhafızlar» ve «ve Nemesis Roma İmparatorluğu»

haklı olarak Roma genişleme oyunlar tema arasından gerçek elmas düşünülebilir iki daha adil olgun savaş stratejisi. İlk oyun - Eğer sadece bir komutan değil hissettirmek o taktik ve dinamik tekniklerin sadece mükemmel bir karışımı, ve gerçek bir Praetorian, savaşın ortasında düşman acımasız!

"Kara Roma İmparatorluğu'nun Star" - sözde ikinci maçında ve haklı olarak ünlü adını taşımaktadır. İlk bakışta ... hilenky grafikler, zayıf muharebe sistemi, oldukça dar gebe barış ve sıkıcı kampanyası: Hatta o kadar heyecan verici ne olduğunu açıklamak zordur. yarım saat "Yıldızlar" oynarken sonra, klasik Roma kültürü ve Olimpos Dağı'nın çok üstünde bir imparatorluk inşa taktik ince cazibesini anlamaya başlar ve kaçınılmaz olarak, saat saat oynamaya unutuyorum ...

warhammer 40.000

"Warhammer" - Dönem parçası. uzak teknolojik gelecekten Askeri strateji ne zaman uzay uçuşu sadece norm, plovym iş olacaktır. Uzay denizcileriz koruyan imparatorluk askerleri genişleme, gelişmiş ön, orklardan ve antik Eldar yarışın ince siyaset ordularını ... oyun sadece kendi türünün en iyisi değil, tüm zamanların gerçek bir efsane! Ve serinin son kısmı, Soulstorm yine sizi şaşırtacak, küresel ölçekte, yeni ırklar ve rakiplerini yok etmek yeteneği üzerinde devasa ölçekli!

son söz

Askeri strateji - bu oyunların oldukça popüler bir tür, ama ne yazık ki, son zamanlarda «Dune 2: Orakis Savaşı» hem daha az gerçekten ayakta oyuncaklar geliyor zamanlarda 2" milyonlarca oyuncuya kanca var Sega Mega Drive « ve daha da erken stratejisinde şey oynamıyorlar olanlar. Ve yanan güç kaynakları, joystickler ve son yendi "hain Ordos" üzerine saatlerce minnettar taraftarların elleri ve "zalim Harkonenov" eridi! Kim bilir bozulması: öyle mi? Ama bu şiddetli fırtına öncesi sadece küçük bir sükunet olduğunu umut!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.