Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ardından Olağandışı bir yemek, ya da aşçı

Ölen evinde kolektif yemek olan, bir akraba veya bir sevilen kişinin cenaze dümen tutulur sonra: Antik kez bize biz ölen anısına yapmak bir ayin geldiğinden beri. Ama bu zor günde menüden yemekleri içerir sonrasında, ne pişirmek için? Bize bu soruyu inceleyelim.

Kolivo veya kutya

Belki de bu anma masada ilk derstir. Bu bal ile tahsil cenaze töreninde takdis edilir buğday, arpa veya pirinç, kuru üzüm ve bir tahıl tahıl olduğunu. Taneleri kıyamet sembolü vardır ve kuru üzüm ve bal Cennette mutluluk tatlılık anlamına gelir. Bunun bir zorunluluk uyandırma kutyu hazırlamak söylemeliyim.

kutyu nasıl pişirilir

yapılması kadar buğday Taneleri (geceleri can) bir süre batırılmış, yıkanır, daha sonra pişirin. Daha sonra haşhaş tohumu, bal ve üzüm ile karıştırıldı, daha önce, yıkanır, kurutulur ve haşlanmış. Böylece bal daha önce su ile seyreltildi (1: 2). Bu çözüm ve haşlanmış taneler ise. Bu pişirme bir uyan kutyu ve pirinç olmamalıdır. Buğday ile aynı şekilde hazırlandı.

krep

Krep de anma masaya zorunlu çanak vardır. Onlar yeni yaşamla canlanma başlangıcı ile ilişkilidir. Genellikle bal ile servis edilir. Krep yapılmış önce o ilginç karabuğday unu. Onları hoş ekşi tadı verdi ve onlar çok daha ayrıntılı alırlar. Ben karabuğday ve buğday unu gibi olabilir bugünden sonrasında krep hazırlamak ve kombine edilebilir olduğunu söylemeliyim. Her pişirme kişisel tercihlerine bağlıdır.

krep pişirmek için nasıl

Malzemeler: Dört un, dört bardak ve süt yarım fincan, maya yirmi gram, tuz.

hazırlanması için proses,

kapta mayayı yetiştirilen süt yarım fincan, dökün. O zaman daha bir ve süt yarım fincan un iki bardak ekler. Hamur karıştırılır ve bir havlu ile örtülü sıcak bir yerde, konur. üç katı miktarda artacak zaman tekrar sıcak bir yerine koymak kalan un, tuz, süt, ekleyin ve iyice karıştırın. Hamur daha uygun olduğunda, bitkisel yağdan krep pişirilir.

Kissel

Kissel uyandırma (menü mutlaka bir tabak içermelidir) tüm misafirler yemek. Masanın üzerinde bazen sütle, meyve veya yulaf tatlı jöle servis edilir. Onlar kalın olmalıdır, bu yüzden bir bıçak ile kesilebilir.

Kissel yulaf

Malzemeler: İki su bardağı un yulaf ezmesi, bal iki çorba kaşığı, su, tuz sekiz gözlük.

hazırlanması için proses,

bu kabartılmış, böylece ılık su ile Un döküldü ve karıştırılır, daha sonra, sekiz saat süreyle beklemeye bırakıldı. Sonra kalın kadar tuz ve bal, aşçı ekleyin süzülür. Sıcak yemek kalıplara ve bölümler halinde kesilmiş soğutulduktan sonra dökülmüştür.

Sonuç

Böylece, uyandırmaya üç ana yemekler sunuldu. Uyanma davet kabul edilmemesi nedeniyle cenaze kompozisyon büyük ölçüde menü, genellikle kendi haydi onun gelir ve kişi sayısını, gelen, aile geleneklerine bağlı olduğunu söyledi olmalıdır. Neyse, gıda basit ama lezzetli olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.