Gıda ve içecekYemek tarifleri

Basit yeterli madde - pastırma tuzlama! Tarifler almak - yukarı neler olduğunu için?

Bu utanmaz yalan olduğuna Ukraynalılar ve Belarusians gibi sadece şişman! Herkes pastırma sever !!! normal aralıkta, elbette, Çünkü - Bir ürünün ve kullanışlı ve lezzetli. Düzgün pişmiş oldu ana şey. sarımsak ile bir biber, bir lavrushechkoy - mmmmmmmmmm! Lezzetli!

O çıktı Yani, lezzetli yumuşak ve güzel kokulu, öyle anlaşılmalıdır evde turşu pastırma kadar zor değil, ancak bu süreç davanın büyük bir ciddiyetle ve anlayışla yaklaşılması gerekir.

İlk olarak, çok iyi kalitede başlangıç ürünü seçmek için gereklidir. O şişko eski domuz gelen şişman kullanamaz, tuzlama sonra yumuşaktı. Ve bu hoş olmayan bir tat vermek için değil, uncastrated domuzları veya Borovkov tarafından almaya kontrendikedir içinde hangi kastrasyon sonrası yarısından az bir yıl içinde.

Bazı merak edebilir: bu yüzden nasıl hadım geçti ne kadar zaman, belirliyorsunuz? düşük kaliteli ürünü satmak için ise sahtekâr satıcı, itiraf etmem! et ürününün küçük bir parça alın ve bir kibrit veya çakmak ile ışık: Uzmanlar düşündürmektedir. sitede kavurma kokusu keyifli olmalıdır. Bu arada, aynı zamanda kararlı ve et olduğunu. domuzu ürün ise - bunu tanımlamanız hemen kokacak.

satıcıyla bıçaklamaya Domuzların yaşla birlikte yetenekli alışveriş Hile da çok zor olacaktır. katmanlar arasında bir bıçak dilim Uzman delip bir canavarın idi ne kadar genç anlıyoruz. Bıçak zorlukla gelirse - ürüne güvenli Slide, bizi uymuyor. Bir bıçak ve yağda sanki girer ve harika ve güzel bir renk sonrasında yangın kokusu - beyaz, hafif pembemsi bir renk tonu ile: Ve burada bu tezgahın üzerine ihtiyacımız olan şey.

Genel olarak, daha fazla sarımsak, biber ve siyah zemin ve bezelye satın almak daha değerlidir, ancak isterseniz - ve kırmızı zemin veya kurutulmuş biber. Sonuçta, nokta ciddi olmaktır - pastırma tuzlama! , Tarifler farklı olsa da, ancak tüm bu önemli maddelerin kullanımını içerir.

Bu arada, tuzlama kullanarak şişman hasat yöntemleri çok fazla var. tuzlu ve tuzlu soğan kabuğu ve daha fazlasına sahip olan bu kuru yöntemler ve bankalar ...! Her usta hostes size pastırma turşu nasıl on yolu söyleyecektir. Tarif kuru tuzlama basit biridir.

Soyulmuş sarımsak, yarı boyuna biber defne yaprağı dilimlenir, büyük tuz hazırlamak için, desimetre başlangıç materyalinin parçalar halinde kesilmelidir. İlk olarak, bıçağın her parçasında enine delikler yapmak ve sarımsak parçalarını ekleyin. Sonra sol el ayrı alınmalıdır ve sağ tuzu kepçe. Bolca tuzu biber serpilir bir emaye tava veya kova koymak için gerekli olan, bir parça sürdü. defne yaprağı yerleştirilir satırlar arasında.

Onun ihtiyacı olduğu yağ olarak fazla tuz alacaktır, çünkü aşırıya etmek korkmayın. Bir kapta bir plaka en ya da daha küçük çapa sahip bir daire üzerinde yerleştirilmiş ve hafifçe basılı. Bu piramidin tüm baskıyı taçlandırılmıştır: Taş veya su ile bir kavanoz ve üç gün boyunca ısı yüklü.

Ürünün fiili kullanım buzdolabında veya soğuk donmuş edilmelidir önce Genellikle - bu eylem gerçek tuzlama pastırma. Tarifler çok farklı olabilir, ancak bu an mutlaka hepsi mevcuttur.

Bazı sarımsak sevmiyorum. , Bunu kullanamazsınız edin. istenirse de silinir ve biber edilebilir. Ve hostes tuzla parçaları ovmak ve düşürür ve pişmiş adet tuzlu hazırlamak değil yöntemini uygulamak yapabilirsiniz. Bu ıslak tuzlama pastırma. Böyle turşu biraz farklı bileşenler olarak Tarifler: Birisi biber ve sarımsak koyar ve hatta kişniş ve kakule ekleyin; Diğerleri sadece bir tuz kullanın. Hostes soğuk, bu tahmin, tuzlu su, daha sonra 5 gün şişman aşılanmış su litresi başına tuzunun bir kilogram kullanılarak hazırlanabilir dışarı alınır ve yerleştirilir bilmelidir.

Ama en lezzetli taklidi olarak kabul edilir füme pastırma pişirme bunu kullanarak soğan derileri. Bu yöntem piyasada bunun devralınması durumunda önemli olan hayvan pişirilir böylece diğerine daha değerlidir.

Daha önce hazırlanan çözelti parçaları yerleştirilmiş ve iki saat süre ile sindirilir. Havada kısa bir soğutma tuz, baharatlar yağ karışımı sürülür ve sonra ezilmiş sarımsak ve gece oda sıcaklığında tutulur. Sonra, bütün başka şekillerde olduğu gibi, bu soğukta dışarı atılır.

çözeltisine, her zamanki gibi, bir litre su başına tuz kilogram koymak. baharat ve soğan kabuğu ekleme, sıvının bir kaynama noktasına getirilir. Çok basit! Ve başka bir artı o kadar pastırma tuzlama çok az zaman gerektirir. Tarifler Bu tür ayrıca tuzlama "sheluhovogo" birbirinden farklı, ama temelde çok benzer.

Örneğin, bir tuzlu su, bir gün için buzdolabına konuldu tüm tavadan çıkarmadan şişman suyu, daha sonra soğuk ve sadece 10 dakika kaynatmak. Bundan sonra, yağ çıkarılır ve plaka bir saat vylozhivaetsya dörtte, kendi cam aşırı sıvı ile, böylece. Daha sonra, tuz ve ezilmiş sarımsak daubed. Birinci yöntem yolu ile hazırlandı domuz pastırması kıyasla daha katı gibi bir yağ. Ama tat ve renk, dedikleri gibi, hiçbir arkadaşlar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.