KanunYasal Uygunluk

Arazinin Kategoriler: Eğer arazi satın alırken aramak için gerekenleri

gerek ve anlamsız olduğu bu vesileyle tartışmaya - Büyük şehirlerin Ekoloji bugün zayıftır. Ve kentsel sakinlerinin çoğunluğu farkındayız ve bu nedenle metropolün gürültülü gürültüsünden uzakta bozulmamış doğaya yakın ve şehir dışında sürekli ikamet, temiz hava, yukarı çekmek için, genel olarak, tüm araçlar yazlık satın tarafından çalışıyoruz ya. Uzak değil herkesin satın gelemez kır evi hazır ülkede veya yazlık. Ancak bu durumdan hala - bugün güçleri ve yetenekleri gibi, kendi yazlık veya banliyö konut inşa edebilirsiniz azar azar, hangi üzerinde bir arsa satın almak için gerçek bir fırsat var.

Bireysel konut inşaatı etkileyen konu, çok dikkatli bir çalışma ve gerektiren bu nedenle içindir yetkili yaklaşım. Çoğu potansiyel gelecek geliştiriciler bir ev inşa ne zemin üzerinde biliyor ve neye yok - değil. Ama memnuniyetle alıcı tecrübesizliği yararlanarak vicdansız satıcıları, önsel evde değil, aynı zamanda herhangi bir inşaat hiç değil sadece konut inşa etme imkanı sağlamaz En son alanlarını sattı. Bu nedenle, bir arsa satın almak karar verirken, hala bireysel konut inşaatı postülatları düzenleyen yasanın en azından temel tezlerini okumaya çalışmalısınız.

Rusya Kara Kanunu hükümlerine uygun olarak, tarımsal araziler arazi kategorileri olarak sınıflandırılır ki (amacına göre) tipe ayrılırlar. Yedi ana kategoriye vurgulanmıştır. Birinci grup oluşur tarım arazisi. İkinci - yerleşim alanı (aynı zamanda yerleşim alanları olarak adlandırılır). Üçüncü kategori özel kullanımlar için tasarlanan endüstriyel ve diğer araziler de dahildir. Dördüncü - alanlar nedeniyle özel değeri korunacak. Beşinci arazi kategorisi su kaynaklarının alanları - Sözde orman holdingleri, altıncı içerir. Yedinci kategori belediye veya kamu tarımsal işletmeler stok içerir.

Ve bunların ya Müştemilatı üzerinde konut inşaatı için uygun arazi kategorilerinin hepsi değil. Bu tür aktivitenin için yerleşim ve tarım arazisi sadece parçalarıdır.

Günümüzde tarım alanları satın almak için en cazip tarım olduğunu. Oldukça zor (ve pahalı) kasaba ve şehirlerde topraklarında bulunan inşaat için siteyi satın almak. Ama bu kadar popüler için şu anda bir ülkenin inşaat sorunsuz arazi elde edebilirsiniz. Ancak, bu konuda, bir tane var "ama." Değil konut için uygun, ancak banliyö yerleşim kapsamında tahsis araziler durumunu, hem de yan hizmet veya bahçe ve Bahçıvanlık için kim sadece bu tarım alanlarının tüm kategoriler.

Diğer tüm durumlarda, konut veya diğer binaların inşaat alanında sağlayan farklı bir kategoride tarımsal arazi devir işlemlerinin bir holding.

Dünya bugün - pahalı ve sıvı emtia. Tarım alanları, bir kır evi veya yazlık inşa etmek fırsat sağlar, çünkü, aynı zamanda serbest fonlar yatırım son derece karlı bir yoldur olanlara sadece değerlidir. Buna ek olarak, arazinin alım-satım iş çok, çok karlı tip olarak kabul edilir. Ve her satıcı dürüstlük ve bütünlük tam karşılığıdır. Olası bir satış nedeniyle geliştirici, kendi evini, bir toprak parçasını, yetersiz özel bir amaca inşa etmek niyeti işlemin yasal dayanağı habersiz.

Yerde bir ev inşa zaman kesinlikle ortaya çıkacaktır birden konulardan sadece gelecekte önlemek için, bu amaç için uygun değildir, aynı zamanda para büyük bir meblağ kaybı, bu unutulmamalıdır - Kara kategoriler çok önemlidir. İşbu anlaşmanın dikkatlice gerekli tüm belgeleri kontrol etmek gerekli hale gelmesi, bu nedenle içindir. Ve daha da iyi nitelikli profesyonel bir işlemi yürütmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.