KanunYasal Uygunluk

Nasıl ve nerede Citizen TIN almak may etmek

Soru şu KDV numarasını nereden (kimlik numarası mükellefin), birkaç olguda vatandaş olabilir.

zamanlarda IIN belki ana belge olduğu Çoğu zaman, bu zorluk, istihdam görünür. Şimdi sıra toplumun çeşitli alanlarda artan önemi bulunmasıdır. numara artık geçici bir iş bulmak almak ve doğumda ve yabancıların için gereklidir.

O kadar uzun zaman önce değil çıktı. 90'lı yılların başlarında Rus hükümeti kuruluşlar için şirket adı, sahiplik ve kayıt adresi tanımlamak için sayılar kümesini sağlayan bir kod tanıtıldı. Ardından, 1997 yılında çıkmasıyla, bireysel girişimcilerin vücut bu varlıkların entegrasyonu olmuştur.

Ama daha - fazla ve 21 inci yüzyılın sonunda tüm bireyler üzerindeki KDV'yi adlandırma uygulamasını genişletmek için karar verildi.

kişisel bir ziyaret ile TIN

Biz olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir TIN nereden, cevap çalışacaktır.

Bu odayı dağıtmakla sorumlu tek vücut - öyle Federal Vergi Servisi. Hiçbir aracılar burada değil, orada önerileri ve basında ve internette ise, bu saf sahtekarlıktır. Vergi makamları bu nedenle en deneyimsiz vatandaş yönettiği, sayı atama prosedürü basitleştirilmiş gerçeği.

Bir kişi sadece pasaport almak ve bireyleri alma saatlerinde vergi dairesine ziyaret etmelidir. Şimdi bilgilerle donatılmış denetçilerinin tüm oda, duruyor. Onlar vergi numarası için örnek bir uygulama bulabilirsiniz. Bu doldurup sorumlu kişi göndermek ve bir süre sonra gelip gazete almaya olmalıdır.

Bazen vergi dairesine metin tedavisinin yazılı zorluklar bulunmaktadır. Bu şey karışık. INN elde edilebilir verginin her zaman nominal bir ücret karşılığında bir başvuru formu doldurun, hangi kuruluşa çalışır. Aşırı bir durumda, müfettiş tavsiyelerde bunu doldurma kuralları hakkında. Sadece belgeyi imzalamak zorunda kalacaktır.

Her durumda, her manipülasyonlar, bizzat üretilmesi arzu edilir. Sen temsilcilerinin hizmetlerini kullanabilirsiniz ancak gerektirecektir gibi eylemleri işlemek için avukat noter gücünü.

Çevrimiçi hizmet yoluyla TIN

Bir süredir vergi makamları sürecini modernize etmek ve belirli belgelerin hazırlanmasına süresini kısaltmak çalıştık. Sonuç olarak, neredeyse evine çıkmadan KDV numarası alabileceği bir hizmet FNS web sitesinde.

Algoritma burada şudur:

- Gerçek kişi olması yüzünden sitesi sayfalık bir ifade açmaya başlamak için;

- Bağlantıyı açmak için sayfanın alt kısmındaki "yeni bir uygulama doldurun";

- pencerede resimde gördüğünüz karakterleri eklemek;

- verileri kaydetmek emin olun her boşlukları uygulamasında doldurmak için;

- Bir uygulamayı göndermek ve göz önünde olması, bir cevap bekleyin.

Şimdi sadece bir yanıt beklemek gerekir. Vergi kredisi için, internette bir TIN alabilirsiniz hizmeti, hizmet yolu izleme uygulaması tanıtıldı. Fren yapıldığında düşünülen bir süreç içinde zaman müdahale etmek her zaman mümkündür.

Resepsiyon zamanlaması

zamanlama ile ilgili olarak, Federal Vergi Servisi belgeleri geçerken kendi birimlerinde birleştirilmiştir. Bu nedenle, elde etmek TIN, Moskova bölgesel müfettişler aynı zaman çerçevesini sağlar. Tarihler aynıdır ve yaklaşık beş gündür.

Ancak, muayene ziyaret etmeden hala yeterli değildir. mükellef veya yasal temsilcisi, uzun zamandır beklenen bir belge alabilirsiniz Yalnızca. Doğal olarak, o çocuğun anne verilecektir. Biz sadece pasaport ve genç bir aile üyesinin doğum belgesini göstermek gerekir.

TIN alma organizasyonu süreci farklı bir yol gider. Bu durumda, bir kimlik numarası tüzel tescili ile aynı anda atanır ve kasadan çıkarılması için kendisine hep eşlik eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.