Sanat ve EğlenceFilmler

Alexander Romantsov: biyografi ve filmler

Bugün Alexander Romantsov kim olduğunu size göstereceğiz. Filmleri yanı sıra biyografisi aşağıda verilecektir. Biz sinema ve tiyatro Sovyet ve Rus aktör bahsediyoruz. O Leningrad'da doğdu. hak olarak tanınan Rusya'nın sanatçı.

biyografi

Alexander Romantsov - aktör, 23 Şubat'ta, 1948 yılında doğdu. O yolu Rubena Agamirzyana üzerinde Tiyatrosu'nun Leningrad Enstitüsü'nde okudu. O topluluğu V. Komissarzhevskaya davet 1970 yılında mezun oldu. O performansları oynanan: "Yağmurcu", "Prens ve Dilenci", "Lev Gurych Sinichkin". 1974 yılında Leningrad Maly Drama Tiyatrosu Kumpanyası taşındı. O Jeffrey "Bal Tadı" in, "Tüm kedi Apakurya" Hippolytus içinde "Robbers" Woodward, oynadı. 1980 den Romantsov Aleksandr Ivanovich M. Gorky sonra Bolşoy Drama Tiyatrosu şirket girer. Bir başarı haline geldi "İyimser Trajedisi" adlı oyunda memurunun rolü, - sahnede İlk maç. Eleştirmenler verilerin layık aktör, hem de tiyatro anlayışını kaydetti. "" Sessiz Don" "yine yeniden okuma", "Son Ziyaretçi" " Nero ve Seneca zaman "" "True West", "Pickwick Kulübü"," yaşlı kadının ziyareti Tiyatrosu'nu: O unutulmamalıdır aralarında performansları bir dizi katıldı Meek". Ayrıca William Shakespeare tarafından oyun "Macbeth" iki yapımlarda rol aldı aktör, "Boris Godunov" in Shuya rolü, o Abib olarak "Güneş Night" katıldı. Biz Macbeth'in Seiton birden kopyaları bey. Ancak bu onun için sadık kulu, çalışan yansıma olmak ana karakterin gölgesi ötesine geçer. Aktör tiyatro "Sığınak komedyen" in Macbeth oynadı.

Filmde Alexander Romantsov 1971 yılında elliden fazla rol oynadı oyunculuk başladı. İlk önemli çalışması Prens imajını oldu Feliksa Yusupova "Agony" Elema Klimova içinde. Ancak, film, oyuncu, böyle bantla "İnsanlar Nikolay Buharin Düşman" "Standı", "Sherlock Holmes Maceraları", "Vaska", "Kağıt Prishvina gözler," rol Bundan sonra 1981 yılında sadece dışarı ekranlar, "Kraliyet Av" bir aptal ile "deneyim deliryum," "Hayat", "Operasyon Mutlu yıl", "kadın", "ölüm tuşları tuttu." O da televizyon dizisinde çalışmalarında yer aldı. , Örneğin "Kırık Lambalar Sokaklar" Özellikle Gangster Petersburg " "" Tampuke ait" Legend "ölü yaptığı şey". başlıklı seride "Black Raven" aktör Sovyet işadamı Sherova temel bir görüntü oluşturdu. Onun süre ile en uzun, hem de parlak unutulmaz ekrandaki çalışmaları biriydi. "Dördüncü duvar" olarak adlandırılan tiyatro topluluğunun 1988 Üyesi beri Tiyatro Sanatları Akademisi'nde bir öğretmen - film ve tiyatroya ek olarak, o öğretim açtı. Bu Vadim Zhuk Leningrad tarafından yaratıldı. O 6 Aralık 2005 yılında öldü. nedeni kalp krizi. İçeri Petersburg gömüldü Kuzey Mezarlığı.

radyoda çalışmak

Alexander Romantsov üretiminde katılan "St. Petersburg kışın." "Kinikler", "Şeytan", "Acemi", "Ah bu kadınlar", "Diaries", "tersyüz Petersburg", "kendi savunmasında bir delinin kelime", "Pit", "Devlet ve kriz: O da gösterir aşağıdaki radyoda çalıştı demokrasi "" Sonbahar can sıkıntısı "" Miserly şövalye "" Karamazov Kardeşler "" dişliler "" FRIDRIH Nitsshe '' Dostoyevski'nin Büyük Inquisitor'da Efsanesi. "

onur

1994 yılında Alexander Romantsov unvanını aldı Onur Sanatçısı Rusya. 1999 yılında festivali "Constellation" nde verildi. Ona filmde minyatür rolü var "Ne ölü adam söyledi."

Filmografi

1971 yılında Alexander Romantsov "anlaşamıyoruz.", "Pedagojik Şiir", "Veda" ve "Ülkede" filminde rol aldı 1974 yılında yaptığı katılımıyla "Agony" piyasaya çıktı. 1977 yılında filmi "Ön" üzerinde çalıştı. 1979 yılında film "Graftio Mühendis", "Othello" ve oynuyordu "Stranger." 1980 yılında "Ben - Aktris", resimler üzerinde çalıştı "taşra yaşamının bir şey" ve 1981 yılında "20 Aralık" ve filmlerde rol aldı "sihirbaz tecavüz." 1982'de filmi "Niccolo Paganini" rol indi. 1983 yılında "yedeğin etkili olur." Filminde oynadığı 1985 yılında "belge P" ve film üzerinde çalışırken "sıraya sahip değil." 1986 yılında filmlerde "Son Yol" ve oynuyordu "Sherlock Holmes ve Watson Maceraları." 1987 yılında filmi "mutluluk Körfezi", "Atlantis Giriş" ve "Şanslı Adam" üzerinde çalıştı. 1989 yılında "büyücü Tecavüz" filmlerinde rol aldı, "Kağıt Prishvina gözler", "fufel", "Escape" ve "Vaska". 1990 yılında, filmler "Royal Hunt" açık "İsa'nın Anne", "hastalık öyküsü", "Halk Düşmanı çalıştı." 1991 yılında filmi "gökyüzü melekleri", "aşk cazibe deliryum Deneyimi" ve oynuyordu "Feelin -. Öldürmek"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.