Sanat ve EğlenceFilmler

"Kaybeden": aktörler ve yönetmen

Bugün "Kaybeden" filmi hakkında konuşmak. Aktörler ve bant özellikleri aşağıda açıklanacaktır. Alexander Abdulov Anatoly Chizhikov ve Sergey Kulikov tarafından yapılan filmin yapımcı.

soyut

İlk olarak, filmi "Loser" nin arsa tartışır. Aktörler aşağıda verilmiştir. Başlangıçta, olaylar Moskova'da açılımı. kahramanı - Dima elli yıl. Birkaç terslikler sonra o bir kumarhanede tesadüfen olduğunu. Ona İşte şanslar. O lüks otomobil ve bir milyona kazanır. Sonra Dima beklenmedik St. Petersburg'dan yılbaşı uzun zamandır arkadaşı kutlamak için davet ediyor. Araba ile kahraman kuzey sermaye yönünde koşar, ancak Valdai hakkında, yarım, o, Paul durur - Bir uyanık polis.

Dima denetçisinin kalbini eritmek için çalışır ve ona küçük bir Valdai yaşayan bir sevgilisi anlatan dokunaklı hikayesini anlatıyor. rastgele adresle Named Paul bizzat ikamet aynıdır. Şok polis sözde severler yüzleşmek düzenlemek için karar verir.

oluşturma

Yönetmen Alexander Abdulov Vladimir Fatyanova ile birlikte filmini çekti. Biz bu konuda daha fazla konuşacağız. Aleksandr Gavriilovich Abdulov - sinema ve tiyatro yönetmeni Rus aktör. RSFSC Halk Sanatçısı unvanı verildi. Tyumen bölgesinde, 29 Mayıs 1953 doğumlu - Tobolsk şehri. Bu bir tiyatro aileden geliyor. Babası Gabriel Abdulov yerel bir tiyatroda yönlendirildi. Anne - Lyudmila. aile Fergana taşındı.

Alexander Abdulov - küçük oğlu. Robert ve Vladimir - İki erkek kardeşim vardı. Yuri Abdulov - babasının kardeşi. son savaş. Baba Abdulov oğlu ve ilk eşi eksik gitti bilgilendirildi. O ikinci kez evlendi. Alexander Abdulov ilk beş yaş için sahneye geldi. O Fergana Dram Tiyatrosu'nun performansı yer aldı "Kremlin Çanları." o deneyin vermedi kariyer genç adam hareket ederek. Lisedeyken spor oynadı. O Eskrimde başardı. O spor ustası için aday oldu. müziğin Fond.

Liseden sonra tiyatro Okulu Shchepkin öğrencisi olmaya babasının ısrarıyla çalıştı. Başarısız. O Moskova'dan döndü. O Fergana Devlet Pedagoji Enstitüsü girdi. Buna paralel olarak, tiyatro stagehand içinde babası. Bir yıl sonra, o I. M. Raevskogo GITIS seyrini girdi.

Mark Zakharov - Lenin Komsomol Moskova Tiyatrosu'nun baş müdürü mezuniyet performansında işini vurgulayarak, topluluğu içinde aktör davet etti. Abdulov ürünü B. L. Vasileva üzerinde "liste anlamına gelmez" bir üretimde başrolü teklif edildi. Kabul etti ve Teğmen Pluzhnikov oynadı. Bu iş için o "Tiyatro Baharı" başlıklı Ödülü'nü.

oyundaki karakter

Dmitry ve devlet denetçisi, Kıdemli Üsteğmen Paul Dobudko - filmi "Loser" ana karakter. Aktör Alexander Abdulov ve Sergey Nikonenko ekranda bu görüntüleri somutlaştırmak. Vera Petrovna - Irina Rozanova Paul Dobudko eşi oynadı. Sergey Stepanchenko Basil adlı takım arkadaşı Paul kaptan müfettişlerinin rol oynamıştır. Inna Pivars Nura oynadı. Larisa Udovichenko Svetlana imajını somutlaşan. Saleswoman Darling ve Lucy de filmi "Loser" nin arsa içinde anlamaya. Aktörler Tatyana Kravchenko ve Ruslana Pysanka bu görüntüleri somutlaştırmak.

 • Petersburg'luydu bir arkadaş - Ivan Agapov Thomas oynadı.
 • Anna Azarov güzel bir kız imajını yapılandırmıştır.
 • Natalia Shchukin Thomas'ın eşi oynadı.
 • Alexander Sirin arkadaş Zhenya imajını somutlaşan.
 • Tatiana Navka patenci rol aldı.
 • Elena Stepanova eşi Jenny oynadı.
 • Andrei Makarevich sanatçı geçiş şeklinde ortaya çıktı.
 • Sergei Kramarenko ev sahipliği yapmıştır.
 • Başına Nartsiss kumarhanede şarkıcının imajını somutlaşan.
 • Polina Orlova eşekle bir kız oynadı.
 • Natalia Kalinina Snow White olarak reenkarne.
 • Alexander Karnaushkin arkadaşı Thomas oynadı.
 • Andrey Lukyanov Amy erkek arkadaşı rolünü kazandı.

Inna Churikov, Oleg Yankovsky Alexander Zbruev, Larisa Dolina ve Leonid Yarmolnik kendilerini oynadı. Buna ek olarak, filmde aşağıdaki aktörler yer aldı: Ashot Adamyan Tatiana Borisova, A. Averin, A. Assadchuk, Karnaushkin A., I. Spitsin Olga Akulov İgor Butman Alexey Fursenko.

ilginç gerçekler

"Kaybeden" (2007) - İki seriden oluşan filmin. müzikal eşliğinde Üzeri Andrey Derzhavin çalıştı. "Kaybeden" - komedi ve aile filmin türü isnat edilebilir bir filmi. Sinematografi Alekseya Fedorova.

"Kaybeden" - yazarlar Igor Afanasyev Vladimir Fatyanov ve Alexander Abdulov olduğu bir filmi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.