Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris + aktör. "Vahşi Orkide" ve himen bağları

"Vahşi Orkide" (aktörler: M. Rourke, J. Bisset, K. Otis A. Serna, B. Greenwood, A. Türler) - müthiş bir film, erotik romantik türün gerçek bir başyapıt. Şimdi haklı erotik sinema dünyasının klasikleri denir. Bu, diğer şeylerin ve resmi kendisi arasında filme sürecinin etrafındaki çeşitli söylentiler ve ilgili koşullar katkıda bulunmuştur.

öykü

Genç çekici kız Emily (Kerri Otis) prestijli bir hukuk bürosunda çalışmaya gitti ve ilk atama aldı. Düzenlenmesini eşlik edecek bir göreve Brezilya gönderilir önemli anlaşma gayrimenkul. Rio de Janeiro'nun sermaye olarak, Emily James Wheeler (Mikki Rurk) karşılamaktadır. Onun büyüleyici karizması ve cazibesi kullanılarak Seksi ve gizemli milyoner, genç güzellik baştan çıkarmaya çalışır. karnavalın renk oyunu ve ritim arasında o erotik fanteziler ilk duyguları, kararlı eylemde aynı anda hareket etmiyor bilinmeyen volkanın içinde ana karakteri ısıtıyor. Sadece başkasının kollarında kız dürttü James onu sevdiğini fark eder. "Vahşi Orkide" Bu erotik melodramatik bant hikayedir. filme katılan aktörler, başka erotik başyapıtı resminin benzerliği dikkat - "Dokuz buçuk hafta" Bu film filmi Zalman King yapımcı olarak harekete geçti.

döküm döküm

"Vahşi Orkide" - olan aktör tamamen birbirine için uygun olan bir filmdir. Bu büyük ölçüde Zalman King yönetmen için kredi. yönetmen, yaklaşan çekimleri özelliklerini farkındaydı, istenen etkiyi elde etmek için bu aktörlerin çiftler halinde karşılıklı anlayışı yardımcı olacağını anladı. onların ortağı seçme Mikki Rurku hakkı verdi nedeni budur. Birkaç yüz yarışmacılar, aktrisler arasında Rourke Kerri Otis ve hata ayırdı. zamanda kız sadece 21 yaşındaydı, ama onun resmi birden fazla kez ünlü parlak dergisinin kapağını süsledi. Otis bir fotoğraf modeli olarak çalıştı. Sette sadece ortakları çok daha fazla - Sonra her yerinde olduklarını fark etmeye başladılar. çifti birine dönüşmüştür. Tüm etrafında biz bu konuda konuştuğunu, ancak aktör kendisi sessiz oldu. kavga katlar olarak başladı "Vahşi Orkide", evlilik kurşun aktörlerin süreci tamamlamak.

Mikki Rurk

Mickey küçük yaştan itibaren çok zaman sokakta geçirdi. Bir boks halka - arkadaşlar ona genç asi saldırganlığını atardı yer gösterdi. Yakında Rourke onun patronları oldu. Ama eksik 19 yılında ciddi bir beyin travması geçirdi, bu yüzden boks unutmak zorunda kaldı. Ve sonra Mickey Hollywood'u fethetmeye gitti. Birkaç ufak roller sonra Ford Coppola fark ve filmde isim karakterini oynaması için davet "balık savaşın." Genç aktör oyununu ve geniş bir kitleye ve ünlü film yazarlarını kazandı. Filmin statüsü uluslararası ölçek yıldız için Rourke yükselmiş oldu. adam aktör yankılanan başarısından sonra o olmayan bir konformist, bir asi, normal bir hayat sığmayan bir adam olarak bir noktadadır kendi konseptini, formüle. Böylece genç bir aktör olarak kendini gördü. "Vahşi Orkide" sadece ona cinsel putun rütbesi sabitlenir. Bu bir rakip olarak söylenen Jack Nicholson, yeni Robert De Niro.

Başrolü paylaşmak

Genel olarak, resim dikkate değer bir döküm sahiptir. Yukarıda bahsedilen Kerri Otis ve Mikki Rurka film akıllı iş kadını Claudia Zhaklin Bisset bir rolü vuruldu ek olarak. yazarlara göre, çok daha erken kahramanın Emily Willer ağına düşen edilir. Bizim eski yurttaş, eski Sovyetler aktör - Aktris Oleg Vidov oynadı. "Vahşi Orkide" Birçok genç yeteneklere içine bir dönüm filmi oldu.

üzüntü bir belirti ile ikinci kısım

"Vahşi Orkide 2: İki tonları üzüntü" (aktörler: Syamashka N., W. Hughes, T. Skerritt, R. Davi, B. Fraser) birinci film ile arsa açısından ilgisi yoktur. Zalman King - Resimler çünkü aynı yapımcı, yönetmen ve senarist arasında sadece üslup gerekse tematik bağladı. O, bu türün resim uzmanlaşmıştır. Uluslararası onun erotik projeler için bilinen: "Dokuz buçuk hafta", "İki Ay Kavşağı" ve tabii ki "Vahşi Orkide".

Gösteri gizli kadın cinsellik - "Wild Orchid" nin ikinci bölümünde Kral bir kez daha sevdiği tema döner. Bu kez Mavi (Nina Siemaszko) ana karakteri, bir zamanlar babası lüks genelev bir müzisyenin intiharından sonra, onların aynı erotik içgüdüleri keşfetmek, gizli arzuları dünya hakkında öğrenme. Ve bu kurumda onun metresi yardımcı sinsi güzellik Elle (Uendi Hyuz). kısır döngü kahraman gelen Kaçış arkadaş (Robert Davi) oldu onun sürücü, yardımcı olur. Ne yazık ki, o Mikki Rurk olarak, kadınlar için bir mıknatıs haline vermedi - "Vahşi Orkide" aktör kendisi için dünyadaki hayranları sonsuz sayıda kaynağı olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.