Sanat ve EğlenceFilmler

"Shell Hayalet": anime ve film nasıl görüntüleneceği

1989 yılında, ilk kez bir Japon manga "Kabuğu'nda Hayalet." Yayınladı Başlangıçta küçük hikayeler şeklinde yayınlanan Bilim kurgu hikayesi, daha sonra tek cilt halinde bir araya. manga arsa Japonya ortalarında yirmi birinci yüzyılda gerçekleşir. ülke siber teröristlerin saldırılarına eğilimli. onlarla başa için en iyi ajan Motoko Kusanagi oldu örgütü "Dokuzuncu Bölümü" kuruldu.

Tarih bu kadar çabuk manga anime çekildi okuyucuları çekilir. Bugüne kadar, seri manganın oniki uyarlamaları ve bir filmde büyüdü. Ama sadece bu hikaye hakkında öğrendim edenler, bir sorum konusu: "Kabuğu'nda Hayalet" görüntüleme için prosedür nedir?

İlk film uyarlaması

manga ilk film uyarlaması 1995 yılında çekilen bir uzun metrajlı filmi, haline gelmiştir. O sayısız anime uyarlaması ile başlar "Kabuğu'nda Hayalet". ayrıca biraz kafa karıştırıcı görüntülemek için. Bazen eski hikayelerin devamı birkaç yeni anime bültenleri filme alındı. 2029 yılında Japonya'yı gösteren filmi "Shell Hayalet". Teknoloji web'de bağlanacak cyborgları oluşturmak mümkün olmuştur noktaya ulaştı. Bu Motoko Kusanagi bu cyborg içindedir. Film Kusanagi - Binbaşı "Dokuzuncu Bölüm" - ağıyla birbirine denetleyen kukla ile mücadele etmek.

"Masumiyet"

"Kabuğu'nda Hayalet" izlerken sırasına göre sonraki birkaç adaptasyonları kayma gereklidir. İlk filmin doğrudan devamıdır 2004 yılında uzun metrajlı bir filmin oldu.

"Masumiyet" filmi 2032 yılında izleyici alır. Dedektif Bato - Cyborg. Bütün vücudu yapay olarak oluşturulmuş. onun insan kişinin bırakıldı tek şey - Beyin ve Motoko Kusanagi'nin anıları. Bato ve ortağı robotlar kendi efendilerine isyan seri cinayetleri araştırmak üzere.

Televizyon-1 "kalk yalnız kompleks"

Sonraki görüntüleme sırasına göre, "Shell Hayalet" manga film uyarlaması 2002 yılında serbest bırakıldı olur. Anime yirmi altı bölüm tam sezon sürüncemede. Günlük yaşamın anlatıyor "kalk yalnız kompleks" "Dokuzuncu Ordu." Neredeyse ilahi bilinç ile Cyborg, Motoko Kusanagi ve onun arkadaşları: polurobot Bato ve Dedektif Togus, olağanüstü sezgi sahip siber teröristlerle mücadele. Sıradan insanların hayatlarını koruyan Elit bir birim. Aramaki bir kafa, siyasi entrika gelen kendi dekolmanı korur.

"Gün Tatikios"

OVA "Tatikios Gün" filmi, 2002 yılında yayınlanan - "Kabuğu'nda Hayalet" izlerken sırasına göre sonraki.

arsa bir Tachikoma etrafında inşa edilmiştir - örümcek bacakları ve istihbarat başlangıçlar ile donatılmış küçük ve çok hareketli tankları. Onlar - yeri doldurulamaz yardımcısı "Dokuzuncu Bölümü." robotların Her ayırt edici özellikleri ile donatılmış. Bunlar naif ama böylece başka bir operasyondan "büyüyor", bellek ve tecrübe saklamak edebiliyoruz.

"Shell Hayalet" (derleme №1)

2005 yılında sinemalarda Çıkış OVA yüz altmış dakika sürer. "Dokuzuncu Ordu" hayatı hakkında yeni bilgiler sağlandı. Ekran versiyonu - bu anime ilk sezonunda ana olayların bir anlatıyor.

"Sendromu single" TV-2

anime "Kabuğu'nda Hayalet" İkinci tam sezon 2004 yılında serbest bırakıldı. yirmi altı bölüm Sezon ağı aracılığıyla insanların zihinlerini kontrol etmeye çalışıyoruz yeni siber teröristlerin bahsediyor. Başlıca Kusanagi ve "Dokuzuncu Bölüm" Birçok güçlü rakipler ile karşı karşıya kalacaktır.

№2 Derleme

2006 yılında, 163 dakika içinde bir daha bölüm vardı. O ikinci sezonun ana olaylar hakkında anlatır.

filmi "Kabuğu'nda Hayalet"

2006 yılında seçildi "Phantom", evreninde dayalı bir uzun metrajlı filmi geldi "güçlü devlet Topluluğunu."

2034 yılında Binbaşı Kusanagi birkaç yıldır tam bir bant içine küçük birimden gelişti "Dokuzuncu Bölümü", bıraktı. Dedektifler ve operatörler Kuklacı ulaşmayı yönetmek. Ama soruşturma sırasında kimse Katı hal toplumu yaklaşmak için onu tavsiyede Bato Kusanagi'nin, görünüyor.

"Köken"

evren "Hayalet" nin yeni görünümü 2013 yılında serbest bırakıldı. Olaylar dört bölüm hemen nükleer savaştan sonra, 2027 yılında ortaya çıkar. Motoko Kusanagi'nin - şehir izleme Aramaki bir hacker için yardım talebinde onların İçin terör örgütü 501. hızlandırdı.

"Shell Hayalet: Parodi"

2013 yılında, ekranlar kısa bir sezon, anime bir parodisi yayımlanan "Shell Hayalet". Kahramanlar basit tasviri tasvir ve tarih arsa içinde katlanmış yoksundur.

"Menşei: Alternatif"

2015 anime yılında çıkan "Shell Hayalet" "Dokuzuncu Bölüm" sadece kendi oluşumunu başlatan günlerin söyler. Ekran versiyonu karakterlerin her Aramaki dikkatini çekmiş ve elit bir birimin parçası haline gelmiştir nasıl gösterecektir.

"Shell Hayalet: yeni filmi"

2015 yılında piyasaya Olaylar resimleri, "Menşe" sonra yapılır. Japonya'nın Birinci Bakan öldürüldü. "Dokuzuncu Bölüm" ve Binbaşı Kusanagi katili bulacaksınız.

filmi "Shell Hayalet" (2017)

2017 yılında "Hayalet" ve son olarak büyük ekrana yaptı. Orijinal manga serisinin yazarı - bu resim çalışması ben kendisini Masamune Shirow parçası aldı. filme uyarlanan ilk gösterisi Mart onaltıncı aday ve ev etmektir Japonya'da düzenlenen "Hayalet".

2017 salımının tarihinde popüler aktris Scarlett Johansson rol aldı. Kurşun aktris seçimi kurucuları ırkçılık suçlanan Batı'da, öfkeye neden oldu. Ancak, Japonya'daki serinin fanları Johansson onu Binbaşı Kusanagi'nin dışarı verme onayladı. Onlar için de Batılı eleştirmenlerin belirsiz infial kalmıştır, resim muhteşem çıktı daha o.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.