Haber ve ToplumÜnlüler

Aktör Denis Burgazliev: biyografi, kişisel yaşam

Denis Burgazliev - Rusya'da değil, aynı zamanda yurt dışında sadece ünlü olmak için yönetilen yetenekli bir aktör. Gençliğinde o bir kariyer müzisyen hayal, ama kader başka türlü karar. 46 yıldır Denis Alexandrovich kırk filmler ve süreğen hakkında çekilmek zorunda kaldı. "The Bourne Supremacy," Elsa için "Güller", "Cellat", "özel tim" Cobra "" "Örümcek" - sadece bazılarını. Başka ne onun hakkında bize ne söyleyebilirsiniz?

Denis Burgazliev başlangıç yol

Aktör Ağustos 1970 doğumlu bir yerli Muskovit vardır. Denis Burgazliev sinema dünyasına hiçbir ilişkisi olan bir ailede dünyaya geldi. Babası, satış ofisinde sorumlu bir pozisyonu tuttu genellikle yurtdışındaydı. Bütün sınıf arkadaşlarımın gıpta ediyordu güzel ve şık kıyafetler giymiş bu çocuğa teşekkürler.

Denis gençken, müziğe ilgi duyduğunu söylüyor. O başkalarının yardım gitar ve saksofon çalmayı öğrendi ve daha sonra gençlik grubunun bir üyesi oldu yoktur. Yaratıcı bir ekip barındırılan konserler, dar çevrelerde popüler oldu. Ayrıca lise yıllarında Burgazliev yetişkinlikte kendisine çok yararlıdır İngilizce, öğrendik.

ilk başarıları

Dennis Burgazliev kuşkusuz o müziğe hayatını bağlamak isteyen bir zaman vardı. Ancak, mezuniyet zaman, genç adam fikrini değiştirdi. Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda O'nun gelişi ebeveynler dahil herkes için büyük bir sürpriz oldu. İlk olarak, Denis oyunculuk kariyerini rüyalar, ama aniden sevdim okula girme emin değildi.

Öğrencilik yıllarında Burgazliev onun çocuk hobi için zaman buldum - müzik. solist olarak takımla konuşurken Genç adam, bant "Kalp" kurdu. Ayrıca Yetenekli bir öğrenci Moskova Sanat Tiyatrosu'nun çeşitli yapımları katıldı. Özellikle başarı o parlak parçası var ki performans "Kel esmer" idi.

Almanya'ya Hareketli

Denis Burgazliev orta-90s Almanya'ya taşındı. aktör kendi ülkelerinde kendileri için umutları görmedik, onun için neredeyse hiç eser yoktu. İngilizce bilgisi yurtdışında genç adama çabuk uyum sağladı. O, Alman ve paralel olarak bir iş arıyor öğrenmeye başladılar. Yetenek ve karizması Denis Alman filmlerinde başrollerde almak için yardımcı oldu.

Denis Burgazliev, fotoğrafları aktif Almanya'da geçirdiği yıllar hareket bir makalede görülebilir. "The Bourne Supremacy", "Mutlu Ağustos", "Svetlana", "İngiltere" - bunu görebilirsiniz bir resim. Bu çalışmada hiçbir sıkıntısı ise Burgazliev yavaş yavaş o vatanına özlüyor olduğunu fark etmeye başladı yoktu. Rus aktör, 2005 yılında döndü.

yeni yüzyıl

Rusya'da hızlı bir şekilde rağbet gören aktör Dennis Burgazliev oldu. Sürekli yenilenen Filmografi. "Durugörü", "konserve" "Nisan", "Elsa için Güller", "Güzergah M8" - memleketinde döndükten sonra ortaya olmamıştır.

Müzik ulusal sinemanın bir cazibesi yıldızlı kalır. Örneğin, ürün Burgazlieva "Eşler" organları alışverişinde, eşler talihsizlikleri anlatır komedi filmi "Aşk-havuç", sesleri. Buna ek olarak, Denis o "Kollektör" adını verdi için yeni bir müzikal proje üzerinde çalışıyor.

Kişisel yaşam

Tabii ki, ilginç hayranları ve birisi Denis Burgazliev aşık olsun. Kişisel yaşam - bir konudur aktör gazetecilere tartışmayı reddetti. Genç bir adam olarak o da bir oyuncu oldu Marina adında bir kız, evlendi. Eşi Almanya'ya onunla gitti, ancak, Rusya'ya dönmek için reddetti.

, Ilişkilerinde Çıkan Denis ve Marina farklı ülkelerde yaşayan kötüleşti. Beklendiği gibi, aktör yakında başka bir kadınla ilgilenmeye başladı. Bu sayesinde oldu Evgeny Stychkin, bir meslektaşım ve onun doğum günü kutlamak için bir arkadaş denir. Burgazliev ilk görüşte o bu kutlama tanıştığı güzel yabancıya aşık. O bir balet Aliya Khasenov, "Kremlin Balesi" ve yükselen yıldız solist oldu. Aktör ayrıca kızın üzerinde bir etki yarattı, bu yüzden yakında çıkmaya başladı.

Şu anda, Dennis resmen serbesttir. Karısını Marina boşanmış, ancak henüz yeni bir evlilik girmemiştir. Khasenov Burgazliev ve banliyölerde bir ev inşa düşünerek, birlikte yaşamak.

çocuklar

aktör eski eşi için doğmuş bir kızı Alexandra vardır. Denis büyük bir ilişki de Sasha ile, o kızını görmek mümkün olduğunca sık çalışır. Kız küçük bir rol oynadığı dizi "Chas Volkova," görülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.