Sanat ve EğlenceMüzik

Dalida Biyografisi: hayat bir mücadeledir ...

Asıl adı Popüler şarkıcı Dalida, - Yolanda Kristina Dzhilotti, hâlâ gizemli kaderine milyonlarca kalpleri heyecanlandırıyor. Sahnenin gelecekteki yıldızı Ocak 1933'te Mısır'da doğdu. Biyografi Delilah tamamen Trajedi, kayıp ve yaşam için çılgın mücadelesi deşik.

Dört yaşındayken Yolanda o çok zor operasyonu katlanmak zorunda olan bir sonucu olarak, göz enfeksiyon kapmış. sonucunda - Cerrahi maalesef felaket ve ciddi sonuçları ortaya çıktı tıbbi bir hata , kız şaşılık tezahür etmeye başladı. Sekiz yıl sonra babasının derin bir depresyonda 12 yaşındaki kızı bırakarak Dalida öldü ve dünyanın anlayış eksikliği.

Görme problemleri o sonunda ikinci sırada tamamladı prestijli yarışmasında "Miss Ondine", katılma şarkıcı önledi değil. Yarışma ona neredeyse şey vermedi ve yaşam için fonlar o çağırdı ajansında bir model olarak çalışmaya başladı, bu yüzden de yeterli değildir "Donna." Podnakopiv fonları, Yolanda gözlerinin üstüne başka işlemi gerçekleştirmek karar verdi. Sonra cerrah bir tablo beş kez daha gitmek zorunda olacağını bilmiyordum.

kimin biyografi aksiyon dolu dram daha benzer olduğunu İlk zafer şarkıcı Dalida, "Miss Mısır" yarışmasında kazandığı bu o ciddi oyunculuk sürdürmeye bundan sonra başlar. Aynı zaman zarfında o tanınmış almıştı takma ad "Delilah" geldi İncil'deki benzetmenin. Delilah filmi "Bir cam ve bir sigara" ve "Tutankhamun Maske" başlangıç ve o, o gerçekten mutlu sadece biraz parçalarını güvenilir olmasına rağmen edecektir. İlk resmi için ona solo albümü şarkı "Kara Ay" kaydedildi.

Şarkıcının ailesinin o Paris'teki evinin dışına taşınmış yüzden şov dünyasının, bir kariyer yıldız yaptı gerçeği karşısında olduklarını böylece Dalida Biyografisi şiddet doludur. o paralel şan eğitimi gibi o, uzun süre Fransızca bilmiyordum ve bir iş bulamadık. Yakında, adamın Albertom Masharom, ünlü yazar ile buluştu çeşitli kabare ve barlar, müzik yapmaya başladı. Biraz Takma adınızı değiştirmek için şarkıcı ikna ve sonunda biz sadece onun trajik kaderi vurgular "Dalida" biyografi var kim olduğunu.

, «Bambino» üstüne onu kaldırdı - ilk şarkı, Avrupa'da gürledi. İlk sözleşme o uzun biyografi Dalida tutulduğu şirketi "Barclay" ile imzaladı. Onu ABD'de konuşmaya başladı, ama Ella Fitzgerald böyle bir öneri alınca Delilah Amerika'da caz şarkıcısı kariyer yapmak reddetti sağlar. onun arkadaşı Luidzhi Tenko intihar ve o barbitürat büyük bir doz alarak onu örnek karar: 1967 Dalida bir dönüm noktası oldu. Sonuç olarak, şarkıcı neredeyse 6 gün boyunca komada kaldı.

Delilah sadece 1973 yılında sahneye geri döndü, ancak artık aynı tutkuyla işe yarayabilir. Sonuç olarak, Mayıs 1987 başında Delilah uyku hapı aşırı dozda aldı. Büyük şarkıcının cenazesi On Paris şehri sakinleri ve ziyaretçileri binlerce katıldı. Dalida Biyografisi sadece bu büyük kadının hayatın gizemlerinden perdesini kaldırdı, ama kimse gerçekten yaşamından yola çıkmadan nedeni neydi biliyor ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.