Haber ve ToplumÜnlüler

Anna Solovieva: Efsanevi çiftin kızı - Tatiana Drubich ve Sergeya Soloveva

Çok az insan kim Anna Solovieva biliyorum. anne değil - o sadece kendi çevrelerinde popüler babasının soyadını aldı Belki de. Anna Solovieva - Çeşitli filmlerde 30'dan fazla rolleri dikkate Rus aktris, yanı sıra çeşitli kategorilerde birçok filmi ödülleri - Drubich kızı Tatiana.

Biyografi ve kariyer

Ana 5 yaşında iken, ailesi boşandı. Kızı annesi ile kaldı, ama babasıyla konuşmak için durmadı. kızın sözleri itibaren hatta boşandıktan sonra anne ve babasının ona sorunsuz onların mola göç etmeye yardımcı sıcak ilişki sürdürmek için.

8 yıl yaşındayken eski Anya zaten piyano çalmak için nasıl biliyordu. 1998 yılında Müzik Sanat Moskova Devlet College girdi. 2002 yılına kadar okudu Chopin,. kurumdan derece ile mezun olduktan sonra başka 6 yıldır yeteneklerinizi keskinleştirmek için Münih Hochschule für Musik, öğrenime başladı. Eğitimin tamamlanmasının ardından o lisans ve yüksek lisans derecelerini aldı.

Anna 12 yaşında iken, o, bir senfoni orkestrası kompozisyonda Bolşoy Tiyatrosu'nda gerçekleştirdi.

Olympus Yolda

18 yaşından anda, Anna Solovieva "About Love" filmi için ilk müziğini yazdı. Bu çalışma daha sonra onu arama kartı oldu ve hemen Ani lehine çalıştı. İlk müzikal çalışmaları yaratma sürecinde, babası Anna zaten müziğin profesyonel seviyeye yazmak mümkün olduğunu fark etti ve çalıştığı hangi filmi "Anna Karenina", bir vals yazmasını istedi. Anya kolayca yukarıda belirtilen filme güzel vals, ardından tüm puan yazdım. Sonuç aile üyeleri solovyov içeren yüksek kaliteli eklem çalışmaydı - Drubich:

 • Baba - Filmin ana yönetmeni.
 • Anne - ana karakter oynadı.
 • Anya - müzik yazdı.

2002 yılından bu yana Anna Solovieva doğduğu ülkeyi terk ederek Almanya'da, çalışma ve iş yaşamaya başlamış, bunun hala Rus kadın, vatandaşlıklarını değişmez.

20 yıllık Solovyov sayısız konser programları ile Avrupa'yı gezdi. Birlikte konser çalışmaları ile o filmler ve tiyatro yapımları için müzik oluşturur.

Ani genç bestecinin yüzüne dolayı yerli ve yabancı filmler hem de yazılı müzik birçok parça vardır.

Anna Solovieva defalarca çeşitli müzik ödülleri dahil aday:

 • Moskova Yarışması'nda 1'inci oldu. Beethoven;
 • ulusal rekabet Bremen, piyanoda Mozart ödülü;
 • Spivakov'un Vakfı Burs Fonu ve Krainev;
 • adayı ve bestecinin çalışmaları için Rus ulusal film ödülünü "Nika" nin finalisti;
 • "Triumph" prestijli müzik ödülü.

2010 yılında Almanya'da iken, Anna Solovieva, çizgi film için müzik yazmak için hibe kazandı filmlerinin müziklerini yazmaya daha zor çoğu kız, uygun olan.

Hollywood'un kariyeri

2013 yılından bu yana, Soloviev biraz zaman yeteneklerinizi honlama için, şimdi Hollywood'da çalışan Los Angeles taşındı. ABD'de, konserler verir ve sipariş müzik yazdı.

Los Angeles'ta Aynı yıl bu güne kadar torununu yetiştirme konusunda ona yardım eder kızı Tatiana Drubich, geldi. fotoğrafta Tatiana Drubich Sergei Solovyov ve Anna aşağıda gerçekten bir model mutlu aile göstermektedir.

Anya röportajda defalarca Los Angeles hiçbir evdi ve büyük olasılıkla onun için asla bahseder. O Rusya'yı özlüyor ve evlerine mümkün olduğunca sık ziyaret etmeye çalışır. Birlikte kızı ve annesi ile Moskova'da yaklaşık yılda 3-4 kez geldi.

Şu anda, Anna Solovieva hiçbir arkadaşı vardır.

Film Yaşam

filizlenen müzik kariyerine rağmen Solovyov aşağıdaki resimlerde 4 ikincil ve epizodik doğanın rolünü yerine getirmeye başardı:

 • "Kara Gül - Poster baskı, Red Rose - Aşkın amblem" (1989);
 • "Ev yıldızların altında" - Catherine (1991);
 • "Üç Kızkardeş" - Mary bir çocuk olarak (1994);
 • "2_Assa_2" (2009).

O nadiren filmde görünür, ancak kesinlikle onun müziği tekrar tekrar TV'de ve sadece duyulabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.