Haber ve ToplumÜnlüler

Alexei Morozov, aktör: biyografi, aile ve filmografisi

Alexei Morozov - sınırsız enerji ve büyük yaratıcı potansiyeli olan bir aktör. renkli karakterler onun hesabını onlarca günü, dizi ve bir sinema filminde oynadı. Eğer bir sanatçı biyografisi hakkında bilgi almak istiyor musunuz? Eğer çok ilgilenen O'nun medeni hal? Tüm gerekli bilgiler makalesinde mevcuttur.

Biyografi Aile ve çocukluk

O Leningrad (şimdiki St. Petersburg) Kasım 16, 1979 doğdu. Ne aile içinde ben kahramanımız kaldırdı? Annesi sahnesi ve sanat ile ilgisi yoktur. O iktisat bölümünden mezun oldum. Ama babası Alexis Valentin Nikolayeviç Morozov, Rusya şerefli bir sanatçı. adam kukla tiyatrosunda yıllarca çalıştı.

Küçük yaşlardan itibaren o Alex yaratıcılık gösterdi. O, şarkı Sovyet (Rus) platformunun dans ve parodi yıldız severdi. Baba sık sık onunla çalışmak götürdü. oğlan sahnede neler olduğunu seyretmeyi severdi. O da bir sanatçı olmayı hayal değil kuklaları kontrol eden biri ve mevcut.

yaratıcı bir şekilde başlangıcı

1987 yılında, babam film performansı için seçmelere Lesha getirdi "Yolculuk Mavi oklar." Sonuç olarak, ikinci sınıfa giden bir fakir oğlan Francesco rolünü kabul etti. Bizim kahraman müdürü kendisine iletilen tüm görevler ile başa. Çerçeve genç aktör Work gerçekten zevk. Sonra babasının izinden gitmeye karar verdi.

"Imagine" 14 yaşındaki Morozov, Jr. dram okula başladı. Birlikte diğer çocuklarla, o yerel televizyonda gösterilen yapımları katıldı.

öğrencilerin

orta öğrenimini tamamladıktan sonra genç adam SPbGATI belgeleri aldı. O, bu üniversitenin öğrencisi olmak ilk denemesinde başarılı oldu. Morozov doğu Filshtinsky bir derse kayıtlı edildi. 2001 yılında Alex tamamlama SPbGATI bir diploma verildi.

yetişkinlik

Morozov topluluğu Akademik Maly Drama Tiyatrosu davet etti. O evet dedi. L. Dodin yönettiği çeşitli yapımları (Gaudeamus, «Klostrofobi" ve diğerleri) genç aktör harekete geçirmiştir.

Kahramanımız kendim ve televizyonda denemek zorunda kaldı. 2002 ile 2004 yılları haber dergisi "NZ" (REN-TV) açtı. Ancak hepsi bu değil. 2003 yılında, birlikte Botvinym Igorem ile kanalın "Kültür" konulu tarihsel programların dizi düzenledi.

film ve TV dizisinde çekim

İlk Alexei Morozov ekranlarında ortaya çıktığında? Aktör 4 yıl SPbGATI bir öğrenci olarak, sinema fethetmeye başladı. 2000 yılında "Hayat Güvenliği" dizisinde, o Benjamin Mihayloviç'le (okul tiyatro yönetmeni) rolünü kabul etti. Daha sonra tiyatro "Kara Karga" ve filmde rol aldı "Şah Mat". Bir süre aktör yaratıcı tatiline girdiler. Daha doğrusu, Lesch sadece tiyatroda çalışmaya işlendiği.

2008 yılında iki filmde oynadığı sinemaya döndü - "Haute Couture Elbise" ve "bir melek Yan sunak." Morozov görüntüleri, hatırlanacak ve izleyiciler tarafından sevilen oluşturmak başardı.

Aşağıda onun en seçkin filmi 2015 2010 döneminde çalışır bulunmaktadır.:

  • "Dostoyevski" (2010) - Bir öğrenci intihar;
  • "Silah" (2011) - Yardımcı Devlet Duma milletvekili;
  • "Kader Raporlama" (2011) - Stanislav'ın adıyla ana karakteri;
  • "İki tabanca" (2013) - Üsteğmen Alekseev;
  • "Gregory P." (2014) - Teğmen Sukhotin;
  • "Sipariş" (2015) - Ana erkek rol.

Devam film kariyeri

Bugün birçok kişi Alexei Morozov kim farkındadır. aktör çalışma hızını yavaşlatmak için değil. 2016-2017 iki yıllık Açık. Planlanan onun katılımıyla çeşitli bantlar sürümü ( "unutulmuş kadın," sadece kalamam, "ve diğerleri). Yönetmen memnuniyetle yetenekli aktör ile işbirliği yapın.

2016 sonbaharında seyirci V. Aksenov romanından göre oluşturulan, dizi "Gizemli Tutku" sunuldu. Alex gençliğinde iyi bilinen bir yazar oynadı. Ve Rusya Leonid Kulagin karakteri Halk Sanatçısı sesi.

Kasım 2016, film Savaşı "28 Panfilov'da" nin galası yapılacak. Morozov karakter - politik eğitmen Vasiliy Klochkov. Sette meslektaşları Oleg Fedorov, Yakov Kucherevskiy Ustyugov Alexander idi.

Alexei Morozov (aktör): kişisel yaşam

Bizim kahraman kadın dikkat eksikliği ile ilgili bir sorun yoktu. Ve okulda ve lisede kızlar onun peşinde koşuyorlardı.

Ünlü aktör iki kez kayıt ofiste ilişkilerini yapılmış. o sadece 20 yaşında iken ilk defa Alex evlendi. Güzel Marina ile, o sosyal ağlardan birine toplandı. Yakında onlar sanal romantizm derin duygular dönüştü. çifti düğün oynadı. Bu evlilikten bir general Aleksey ve Marina oğlu doğdu. Bir çocuk Matthew adında. Zamanla, çift birbirlerine yabancı hale gelmiştir fark etti. Onlar sessizce ve barışçıl dağıtmak karar verdi.

Alexei Morozov şimdi ücretsiz musunuz? Birkaç yıldır Aktör yasal (ikinci sıra) evli. Nişanlısı - Dana Abyzova. O Letonya aslen. Alexei eşi de oyunculuk mesleğinin bir temsilcisidir. Kız Maly Drama Tiyatrosu (Moskova) çalışan.

Bazı insanlar inanıyoruz Alexei Morozov (aktör) ve Dana Borisova Onlar bir aşk ilişkisi içindedir. Ama bu böyle değildir. Onlar bile bilmiyorum. Yeni erkek arkadaşı, TV sunucusu bir aktör ve film yapımcısı Alexander Morozov haline gelmiştir. Kısa bir süre içinde adam kızı Pauline ile ortak bir dil bulmayı başardılar.

Sonuç olarak

Onun nerede doğduğunu bildirdi ve Alexei Morozov (aktör) inceledi. Biyografi, rolleri ve onun kişisel hayatı ayrıntıları - tüm bu bizim tarafımızdan ayrıntılı olarak ele alındı. muhteşem sanatçı yaratıcı refah ve ailesini esenlikler diliyorum olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.