ÇirkinlikMobilya

Lüks ferforje mobilya

Hiç kimse aslında bu sahte mobilya açıkça görünür aristokrat ruhu ile iddia edebilir. Zarif, sıradışı, güzel, sadece elit olarak tarif edilebilir. Lüks demir mobilya dövme - aslında elit ajur metal ev mobilyası için bir totoloji gibi bir şey olduğunu. narin metal masa, sandalye, kanepe, yatak, saatler, raflar olan kişiler her zaman en zengin olarak kabul edilmiştir.

Her ne kadar, tabii ki, mali güvenliğin yanı sıra, narin estetik tat yazmamam için imkansızdı. Yani, dövme demir mobilya her zaman tadı bir işareti olmuştur.

Metal çiçekler, at nalı, çan, figürinler, mobilya parçaları saymıyorum: Dövme ürünlerin üzerindeki zamanlı olarak iç insanlar için gerekli parçaların arayışında şeyi ustalarının sergisi için acele ve orada her şeyi bulmak demek.

Demirciler tarzı dikkate isteklerinizi alarak sipariş çalışmaya hazırız (Barok, Ülke, Gotik, İmparatorluğu, yüksek teknoloji ve modern). Biraz hayal gücü ve evinizin veya çiftliğinde arazi ile harika metalik desenleri, dantel masal ile doldurulacaktır. şimdi bu mobilya var, çünkü sen en azından elit olduğunu hissedeceksiniz ...

Tabii ki, metal mobilya dezavantajları vardır, ama artıları şeyi kapsar. O (ağırlıkta çok ağır) tırmanmak kolay değil, soğuk, ama güzel ve diğer malzemeler ile oldukça uyumludur, ancak, o sognosh değil zor özgünlük yenmek neredeyse imkansız, ancak güçlü ve dayanıklıdır. Dahası, onun şiddetine rağmen, benzeri olmayan, uzaya herhangi bir odayı yükseltmek mümkün hafiflik ve hafiflik hissi, getirmek mümkün olmasıdır.

Tamamen (iç bir uzman ile bu önünde konuşurken, tabii) onun daire elit demir mobilya dövme vermek karar verirseniz bize, düşünelim. Nasıl görünürdü?

Sen ayna dantel, metal çerçeve asılı, yumuşak, rahat koltuk ile yan dövme tezgahı ayakta koridora girin. elit, bir kelime - Zaten sıradan insanlar emin, aydınlar, belki aristokratlar için, bu evde yaşamayan hakkında bir fikir yarattı.

Devam edin. ünlü bir sanatçı, bir resim veya bir peri masalı gibi tüm bu - Sizin oturma odası mükemmel dövme demir ızgara ile iç şömine tamamlayacak güzel bir dövme demir yatak süslenmiş, demir mumluk, mum, metal saat taklit ampuller ile narin avize dövme. Belki zaman makinesi önce son yüzyılda bize aktarmıştır?

Mutfakta, sen cam üst ve narin bacakları, etrafında düzenlenmiş sahte sandalyelerle masa dövme gerekir. o resepsiyonlar düzenlemek için davet edilir, böyle bir tablo için misafir, bu karşılamak için ne güzel olurdu düşünün bütün XIX yüzyılın kabinde hissedeceksiniz. Bir kez gerçek elit, gidiyordu kez üzerine bu tablolarda yer almaktadır toplumun krem.

Yatak odanızın aynanın iç mekanında iyi bir uyum ve zarif ferforje zemin lambası dövme. harika bir ferforje yatak - Onurlu bir yer en önemli şey değer Barok tarzı, metal gül, yaprak ve bukleler, dayanıklı çerçeve, oval (ya da belki bir yuvarlak veya dikdörtgen) çerçeveli iki arkalık dekore etmiştir. Böyle iyi bir yatak, elit. Bu yataklar üzerinde sadece krallar uyku, değil mi?
Neyse, bugün bir kral gibi hissedebilirsiniz.

dövme mobilya seçimi yeterince zengindir - herkes tadı ve cep için bir şeyler bulabilirsiniz. Ve de olsa fotoğraflar için bir dövme iç öğeler yalnızca şamdanlar veya çerçeveler gelen, hiç rüya bir zarar. Hayata dantel masalı getirmek istiyorsanız, bunu sadece kendiniz aristokrat olmasına izin, gerçekleşecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.