Sanat ve EğlenceFilmler

Macera, dram, komedi: başrol köpeklerle Filmler iyi bir listesi

oynadığı filmler Köpekler herkes tarafından sevilen olarak istisnasız, sinematografi özel bir kategori teşkil ve hatta en "kalın derili" izleyicinin kalp kalbe, taşıma ve alma yoluyla yumuşatmak edebiliyoruz. Hemen hemen tüm filmler bütün aile görüntüleme için uygundur. Biz başrol köpeklerle iyi komedi, macera ve dram filmleri temsil etmektedir.

"101 Dalmaçyalı"

Özellikle çok filmde olacak Dalmaçyalı fanlar, tavsiye Komedi-macera aile resmi,. "101 Dalmaçyalı" (1996) - benekli köpeklerin kürk derileri dev gardırop doldurmak için istenen korkunç abartılı Cruella De Vil bahtsız asistanları kaçırılan yavru Dalmaçyalı, hakkında bir hikaye. yavru ebeveynleri, hem de onların arkadaşları ihtiyacı 99 büyüleyici Dalmaçyalı bulunanların imdadına. Film Dzheffom Denielsom Glenn Klouz ve pozitif duygular ve kahkaha bir sürü vermek oynadığı Dalmaçyalı ile Stephen Herek tarafından yönetilmektedir.

ilginç gerçek

shootings 20 yetişkin köpek ve 200 yavru Dalmaçyalı cins katıldı. Hiçbir hayvan zarar görmemiştir.

"Beethoven" - 1992 yılında film

Bir Saint Bernard adında Beethoven, ilgili bu iyi ruh ışık komedi yanlışlıkla ailesi içine düşmüş. Köpek ailelerin hayatını değiştirdi ve sevgi kazandı başlangıçta kafa dahil bütün üyeleri, bir hayranlığı şiddetle evde köpek karşı çıktı. Dzhon Hyuz ve Emmi Dzhons tarafından yapılan filmin yazarları; oynadığı rol Charles Grodin, Bonnie Hunt, Nikol Tom ve diğerleri. Bu harika resim size çocuklar dahil aile keyfini çıkarabilirler. 1992 yılında film - - Amerikan sinemasının bir ürünü, kabalık ve çekicilik tek bir gram yoktur "Beethoven" gerçeğine rağmen. oldukça rolleri ile başa harika tüylü güzel köpek, - Ayrıca yakışıklı, Beethoven belirtmeliyiz.

ilginç gerçek

Amerika veterinerlerin büyük ekran Derneği üzerindeki resimlerin bırakma kursuna yönlendirilmesi, böylece çileden sonra, adam kaçırma köpekler veteriner için grup lideri, o film Jack Valenti Amerikan Derneği başkanı protesto resmi bir mektup göndererek yaptı.

"Digby, dünyanın en büyük köpeği"

"Digby, dünyanın en büyük köpeği" (1973) - bilimsel bir deney sonucunda muazzam büyüklüğünü kazanmıştır Bobteylleri köpek ırkı - bu Digby hakkında fantastik çocuk komedi. Film UK yönetmeni Joseph McGrath çekildi. lüks bobtail, Dzhim Deyl Spike Milligan, Richard Beaumont, ve diğerleri tarafından gerçekleştirilen rolüne ek olarak.

"Beverly Hills Chihuahua"

"Beverly Hills Chihuahua" - 2008 bir film hostes, Beverly Hills gelen çok zengin bayan, ellerde ve hemen hemen tüm veriyor Chihuahua Chloe, şımarık. köpeğin sahibi bırakmak ve genç ve sorumsuz asistanı Viv gözetiminde Chloe ayrılmak zorunda kalır Ama her şey değişir. bunu değiştirmek için gitmiyor kızın planları. Yani, Viv Chloe köpek kaçırılır Meksika, gitti.

Hayrandı metresi Chloe tamamen yabancı bir ülkede birçok talihsizlikleri geçmesi ve kaçışını organize etmek gerekir. Ve bu zamanda onun bahçıvan Papi ile acele Chihuahua köpek aşık yardımcı olmak. "Beverly Hills Chihuahua" - Manolo Cardona, Piper Perabo, Dzheymi Li Kortis oynadığı Radzha Gosnell yönlendirilir 2008 yılında film.

"Turner ve Hooch"

başlık rol köpeklerle başka hangi filmleri izlemek için önerilir? Tabii ki, "Turner ve Hooch" görüntüleme ailesi için drama ve üzgün sonuna Roger Spottistvuda yönetmeni bir dokunuş ile iyi bir Amerikan komedi. aradan ve onun yolunu gelen her şeyi yok etmek - Kader Dedektif Scott Turner, düzen ve net günlük yaşamı seven bir mükemmeliyetçi, tamamen yönetilemez Bordo olan hobi mastiff, aynı evde bulur hükmetti. Onlar arkadaş edinmek ve taviz gerekecektir. Oyuncular - ateşli kırmızı köpek, Tom Hanks, Belediye Başkanı Uinninghem ve Craig T. Nelson.

"Marley ve Ben"

ABD kendini aile ve sadık sevecen arkadaşının tam teşekküllü üye oldu yavru labrador Marley, got genç çift hakkında basit bir hikaye ile kitabın Dzhona Grogana "Marley ve Ben" dayalı David Frankel yönettiği çok parlak, iyi filmdir. Film uzmanlarına, Uluslararası Çocuk Günü 2015 yılında derlenen markasını Hill'in, uygun hayvanlar hakkında ilk 10 güzel resimler bulunmaktadır.

Jennifer Dzhoanna Eniston Owen Wilson ve Erik Deyn tarafından gerçekleştirilen "İnsan" rolü.

ilginç gerçekler

Labrador Marley rolü 22 köpek oynadı.

bir resmi aldı otobiyografisi olan Dzhon Grogan, köpek eğitimi dersi konak cocker rolü oynamıştır.

"Lassie" - 1994 yılında film

binlerce kez olabilir başrolünü köpek ırkı Collie ile Amerikan macera filmi, tüm aileyi revize etmek. ev şehir ailesi Turner Collie dışından yolda kazara aldı ve onu Lassie adını verdi. Lassie mutluluk, neşe, sevgi çok verdi ve aile ve savunma avukatı parçası haline gelir. Ancak, cesur ve akıllı becerikli kömür ocağı yüz ve onun tapan ailesi Turner ile kalmak, kötü niyetli düşmanlar ile savaşmak zorunda kalacaktır. Yazarlar - Erik Nayt ve Mettyu Dzheykobs. "Lassie" - Tom hangi gayr gerçekleştirilen Helen Slater, Dzhon Tenni ve diğerleri oynadığı bir filmi.

"Belle and Sebastian"

roman Obri Sesil yönetmeni Nikolya Vane ismini veren serisine dayanan Parlak iyi Fransız filmi. Sebastian adında bir oğlan İkinci Dünya Savaşı sırasında küçük bir Fransız köyünde yaşıyor. Bir kez köyde halk bu konuda mutlu değiliz büyük beyaz dağ köpeği Belle (Pirene zennehund) vardır. Sebastian ayrıca, köpek gizlemek için yardımcı gerçek bir dostu bulur ve büyüleyici bir yolculuğa yolladı.

"Eight Below"

"Eight Below" (2006) - Bir dramatik çok dokunaklı ve gerçek olaylara dayanan bir filmin son ana kadar muallakta tutan. O mücbir sebep sonucu Arktik kış kar en zor koşullarda sekiz kızak köpekleri hayatta kalma hikayesini anlatır. Arkalarında geri dönün ve araştırma bilim adamları kaydetmeniz gerekir - Dzherri Sheppard (Pol Uolker), Cooper (Dzheyson Biggs) ve jeolog (Bryus Grinvud), ancak köpekler altı ay uzunluğunda korkunç beyaz buz tutsak hayatta zorunda önce. (2006) "Eight Below" filmi, Frank Marshall Direktörü. Köpekler kahramanlar hayatı için mücadele etmek zorunda Roller, Eskimo Kabuklarınız, Sibirya Huskies ve oynadığı Alaska Malamutes.

ilginç gerçek

Film Japon bilim seferinin tahliye sadece 2 15 köpekleri tasarruf edebildi 1958 trajik olaylara gitti.

"Beyaz Tanrı"

Bu Almanya, İsveç ve hayvanlara karşı kötü insanların tutumları Macaristan ağrı resim ortak yapımı dolu, trajik, dokunaklı. baba hayvan için vergi ödemek istemiyordu çünkü Hagen adında bir köpek - Genç bir kız onun en iyi arkadaşı ile ayrılmak zorunda kalır. Köpek zor koşullar içine alır, o diğer köpekler barınağın zalim ve kalpsiz çalışanlara karşı bir isyan yükselten bir barınakta sonunda indi. rollerde çekildi kornél mundruczó gerilim-dram Zhofiey Psotta Sandor Horvath Zhoter ve Lily kayıtsız terk edemez.

ilginç gerçekler

Ana karakter - Hagen - köpekler ikiz oynanan - onların sahibinin köpek barınağına onlara vermek istediğinde Vücut ve Luke yanlışlıkla Arizona'da bir otoparkta bulundu. 300 köpekler hakkında resimde her şey "yarda" ırkları katıldı.

"Kırmızı Köpek"

öğretici ve eğitici karakteri taşıyan Louis de Bernières yönetmeni Kriva Stenders romanından ortak Avustralya-Amerikalı bir resim. Film ölen köpek ile ne yapacağını devam eden bir tartışma, olduğunda madencilik yerleşim yerlerinden biri bar bir anda bir yabancı geliyor gerçeği ile başlar. O birçoğu için ölümden kurtarıldı yakın arkadaş, oldu ve hatta mutlu olmayı yardım ettiği için hiç kimse, kızıl saçlı köpek aşağı koyabilirsiniz. Bu film köpeklere özveri ve sınırsız sadakat takdir eder herkese bakmaktır. Başrollerde Dzhosh Lukas, Reychel Teylor, Roen Nikol ve diğerleri.

"Hachiko: en sadık dost"

yönettiği Japonya'da meydana gelen gerçek olaylara dayanan bu güçlü hareketli ABD-İngiliz resim, Lasse Hallstrema istisnasız herkese gözyaşları neden olur. Köpek sahibine Dipsiz güçlü bağlılık zayıflatmak ve sonrakinin ölümünden sonra gelmez. Her gün Hachiko Profesör hizmetini barındırmak eşlik eder ve işten sonra onun için bekler. Bir kişinin buna rağmen ölür, ama sonra, köpek her gün aynı yerde sevilen bir sahibini bekliyor. Rol oynadığı Hachiko köpek, Akita Inu doğurmak Richard Tiffany Gere - profesörü rolünde.

ilginç gerçekler

Film boyunca Hachiko 3 yavru ve 3 köpek oynarlar.

Rising Sun ülkede Gerçek köpek 1934 yılında belirlenen bir Dikilitaş bulunmaktadır. köpek ölüm ulusal yas günü ilan böyle bir halk protestosuna neden oldu. İkinci Dünya Savaşı sırasında, anıt yıkıldı, ancak 1948 yılında, Shibuya istasyonu yakınında Tokyo yenilenmiş. Japon kültüründe Hachiko imajı sınırsız sadakat ve aşkı simgeler.

"Beyaz Bim Siyah Kulak" (1976)

Milli sineması da başrol köpeklerle film yaptı. Ve oldukça başarısız. Gavriila Troepolskogo romanından Sovyet duygusal dram film uyarlaması - Stanislav Rostotsky en acımasız Sovyet filmlerden biri denir, başrolünü İngiliz Setter doğurmak köpek ile çalışır. insanlar büyük bir köpek güven ve alçaklık ve ihanet affet yeteneğini gösteren Çok üzücü bir hikaye. film bizim hayvanlar için bizim genç kardeşlerine tutum ve merhamet konusunda düşündürüyor. Vyacheslav Tikhonov, Valentin Vladimirov ve Michael Dadyka tarafından gerçekleştirilen roller.

ilginç gerçekler

Vyacheslav Tikhonov, genellikle filme önce bir köpek yürüyen, İngiliz setter dost olmak. set herkesi Stepan denilen köpek Stif takma, sonucunda, çok aktör bağlı.

Anıt Beyaz BIMU tiyatro, 1998 yılında "Jester" bebek önündeki meydanda Voronezh yüklü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.